Osoby, które zapisały się do akcji najnajlepiej.pl otrzymały dziś maila z dalszymi instrukcjami (sprawdźcie spam!). Zgodnie z naszymi przypuszczeniami cała akcja została zaplanowana przez Raiffeisen Polbank i dotyczy uruchomionego przed tygodniem programu #korzystaj. Sprawdźmy więc, jak możemy skorzystać podwójnie.

Cały dzisiejszy wpis moża sprowadzić do poniższego wycinka maila:

Podwójne punkty w programie #korzystaj

Łatwo zauważyć, że obiecane podwójne punkty możemy zgarnąć jedynie za akcje wykonane w kwietniu – co może mieć sens w przypadku posiadaczy konta w Raiffeisen Polbank, natomiast niekoniecznie w przypadku nowych klientów – w końcu jesteśmy już niemal w połowie miesiąca, a założenie konta i otrzymanie karty chwilę potrwa.

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z programu, to musimy użyć tych samych danych do rejestracji, co podaliśmy na stronie najnajlepiej.pl. Realnie do zyskanie będziemy mieć maksymalnie 40-50 punktów (co wyliczyłem w poprzednim prześwietleniu programu #korzystaj) plus drugie tyle w postaci podwójnych korzyści. Razem niecałe 100 punktów, czyli w sam raz na 4 bilety do kin Cinema City.

Dużo czy niedużo? Na to pytanie każdy, tradycyjnie, musi odpowiedzieć sobie sam. Zobaczymy też jak rozwinie się program, bo póki co katalog nagród jest dość ubogi.