Jeśli Bank Millennium nie przygotuje żadnej niespodzianki, to już w najbliższą niedzielę ruszy kolejna edycja promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego. A ponieważ podwyższone oprocentowanie dotyczy zawsze nowych środków, to warto wyczyścić stan swojego konta w tym banku – tak, aby załapać się na kolejną promocję – o ile taka wystartuje.

2.5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium
Do tej pory zasady wyznaczania przez bank nowych środków były dość jasne. Jeśli promocja startowała w niedzielę, to dotyczyła nadwyżki nad saldo w banku z dnia poprzedniego – czyli soboty. Oznacza to, że warto przelać środki z Banku Millennium do innego banku tuż przed weekendem – tak, aby po kilku dniach mogły wrócić jako „nowe”.

Przypominam, że pierwszy przelew z konta oszczędnościowego Profit w miesiącu jest bezpłatny, dlatego warto wszystko przelać „na raz” na konto osobiste. Dalej środki możemy przelać w dowolny sposób, pamiętając o limicie dziennym w wysokości maksymalnie 50 000 zł (na przelewy zewnętrzne). Jeśli nasze oszczędności przekraczają tę kwotę, to najprościej przelewy rozbić na dwa dni (jeden w czwartek, a drugi w piątek).

PS. Jeśli nie masz konta oszczędnościowego w Banku Millennium, to możesz je założyć w aktualnej promocji. Do zdobycia łatwe 150 zł na start :)