Ruszyła kolejna edycja promocji eKonta m. Osoby młode mogą zgarnąć bardzo łatwe 110 zł premii na start. Wystarczy założyć konto, kilkukrotnie zapłacić kartą i zalogować się do aplikacji mobilnej :)

110 zł za założenie eKonta m

110 zł za 16 płatności kartą

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą nieposiadającą żadnego rachunku osobistego lub oszczędnościowego w mBanku od dnia 1.01.2016. Bank precyzuje tu nawet dokładnie, że chodzi tylko o takie rachunki, które zawierające numer rozliczeniowy 1140 2004 oraz 1140 2017.

Jeśli spełniamy ten wymóg to wystarczy, że złożymy promocyjny wniosek o eKonto m wraz z kartą płatniczą. Umowę o konto musimy podpisać najpóźniej do 30.11.2017.

Co dalej? W kolejnym miesiącu, po miesiącu podpisania umowy, należy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku i wykonać minimum osiem płatności kartą debetową. Analogicznie musimy postąpić w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Za każdy z nich bank wypłaci nam 55 zł premii (w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków).

Przykładowo podpisując umowę we wrześniu warunki spełniamy w październiku i listopadzie, a premie otrzymujemy w listopadzie i grudniu. Proste ;)

Ile kosztuje eKonto m?

Osoby w wieku od 18 do 20 lat nie płacą za eKonto m ani grosza. Mówimy tu o prowadzeniu konta, karty oraz wypłaty z bankomatów. Bank pozwala również na darmowy wybór wizerunku plastiku.

Osoby od 21 do 24 roku życia również nie zapłacą za konto, ale za kartę tylko wtedy, kiedy wykonają nią min. 5 płatności bezgotówkowych. Bankomaty pozostaną darmowe, ale pod jednym warunkiem – od 50 zł w górę (za „drobne” zapłacimy 1,3 zł prowizji). Za darmo zawsze wypłacimy pieniądze BLIKiem.

Po osiągnięciu 25 lat zasady prowadzenia eKonta będą identyczne, jak zasady prowadzenia eKonta Plus – konto będzie darmowe po wpływie 1000 zł, a karta – po wykonaniu 5 transakcji. Zasady wypłat z bankomatów zostaną identyczne, jak wcześniej.