Wraca promocja, która cieszyła się sporą popularnością! W zamian za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej Citi Simplicity możemy zgarnąć smartfon LG K4 dual sim o wartości pół tysiąca złotych. Promocja jest również bardzo prosta: wystarczy płacić kartą w sklepach i internecie, a telefon będzie nasz :)

LG K4 dual sim za kartę kredytową Citibank

Ta promocja została zakończona, jednak wystartowała jej kolejna edycja na niemal identycznych zasadach: smartfon LG za wyrobienie karty Citi Simplicity

LG K4 dla nowego klienta Citibank

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Citibanku – taką osobą, która nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank po 1.01.2015. Oprócz tego musimy spełniać podstawowe warunki dochodowe:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji, gdzie uzupełnimy krótki formularz. Maksymalnie po kilku dniach oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces podczas kilkunastominowej rozmowy.

Jeśli weryfikacja kredytowa przebiegnie prawidłowo, to kilka dni później przyjedzie do nas kurier z umową o kartę, a nieco później pocztą otrzymamy sam plastik wraz z podpisaną przez bank umową.

Smartfon za wydatek 3000 zł

Same warunki uzyskania tytułowej nagrody są proste, choć nieco wymagające. Po pierwsze konieczne jest zalogowanie do serwisu bankowości internetowej lub mobilnej Citibank Online najpóźniej do końca trzeciego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy (co akurat nie powinno być żadnym problemem :)). Po drugie – konieczne jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą o łącznej wartości 3000 zł w tym samym terminie. Co to oznacza? Jeśli umowę o kartę podpiszemy w lipcu, to najpóźniej do końca października musimy zapłacić kartą w sklepach i internecie na łączną kwotę 3000 zł. Daje to nam średnio od 750 do 1000 zł miesięcznie, co dla przeciętnej polskiej rodziny nie powinno stanowić większego problemu.

To tyle! Pierwsze 1000 osób, które spełnią warunki promocji, otrzyma telefon LG K4 dual sim (2017) o wartości 499 zł brutto. Bank poinformuje nas o przyznaniu nagrody do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Po przekroczeniu limitu 1000 zgłoszeń kolejne wnioski prawdopodobnie nie będą przyjmowane, więc nie spodziewałbym się sytuacji, w której warunki spełnimy, a telefonu nie otrzymamy. Nie w Citim, który wielokrotnie pokazał, że bardzo dba o klienta. Zresztą sam termin promocji jest dość krótki – na składanie wniosków mamy czas tylko do 22.07.2017!

Ile kosztuje karta kredytowa Citibanku?

W promocji do wyboru mamy niemal dowolną kartę kredytową Citibanku. Najbardziej opłacalne jest jednak wybranie tylko jednej z nich – karty Citi Simplicity. Karta ta jest całkowicie darmowa w podstawowym zakresie: nie zapłacimy bowiem ani grosza za wydanie karty ani jej obsługę (nie ma opłaty miesięcznej ani rocznej). Jedyne na co musimy uważać to spłata karty na czas, aby nie pojawiły się odsetki. Tu odsyłam do poradnika o mądrym korzystaniu z karty kredytowej.

Pamiętajcie również, że w powyższej promocji nie jest wymagane zakładanie konta ani żadnych dodatkowych produktów. Jeśli konsultant będzie was na coś namawiał, to wystarczy podziękować. Póki co jednak nie kojarzę niezadowolonych czytelników, który zostali klientami Citibanku :)