Wystartowała kolejna akcja promocyjna portfela MasterPass. Tym razem płacąc w ten sposób w sklepie internetowym OleOle.pl jesteśmy w stanie zgarnąć voucher o wartości 30 zł na kolejne zakupy.

Kod rabatowy 30 zł do OleOle za płatność MasterPass
Zgodnie z regulaminem, aby jednak skorzystać z promocji, należy posiadać kartę płatniczą banku Reiffeisen Polbank (pisownia oryginalna) która podpięta będzie do założonego tam portfela MasterPass. Oznacza to, że teoretycznie promocja obowiązuje klientów jednego banku. Pamiętajmy jednak, że portfel MasterPass może założyć każdy i podpiąć dowolną kartę – być może warto próbować, zwłaszcza jeśli mamy coś konkretnego do kupienia.

Dalsze warunki są już dość oczywiste. Jeśli uda nam się zrobić zakupy za minimum 100 zł opłacone MasterPassem, to w ciągu 14 dni na utworzonym koncie klienta w zakładce „Kody rabatowe” pojawi się kod obniżający wartość zamówienia o 30 zł. Kod będziemy mogli wykorzystać jednak tylko w wypadku, kiedy cena co najmniej jednego z produktów będzie wyższa o min. 1 zł niż wartość kodu. Innymi słowy kod wykorzystamy przy zakupie przedmiotu o wartości min. 31 zł.

W promocji obowiązuje limit 2000 kodów. Według strony promocji ciągle w puli są wszystkie (co jest logiczne – promocja wystartowała kilka dni temu więc nie minęło jeszcze 14 dni do udostępnienia kodów). Do promocji możemy przystępować do dnia 12 czerwca. Data ważności kodu rabatowego to 12 sierpnia 2016.

Aktualizacja: 50 zł zniżki w Euro.com.pl!

Jak zauważył w komentarzu jeden z naszych czytelników bliźniacza promocja dostępna jest na euro.com.pl. Różnica jest jedynie taka, że zamiast 30 zł na kolejne zakupy otrzymujemy 50 zł zniżki. Tu również obowiązuje limit kodów: 2000 sztuk.