Już w najbliższy poniedziałek ruszy cykliczna promocja McDonald’s, dzięki której poranną kawę wypijemy całkowicie za darmo. Wystarczy tylko, że udamy się do jednej z restauracji (jak nazywa swoje lokale sama firma) i porosimy o kawę czarną, białą lub cappuccino.

Poranna kawa całkowicie za darmo w McDonalds
Promocja trwa od 16 do 29 października na terenie wszystkich restauracji McDonald’s w kraju. Wykluczone są jedynie te, które znajdują się na lotniskach w Warszawie i Gdańsku. Aby z niej skorzystać nie trzeba nic kupować – wystarczy poprosić o kawę od godziny 6:00 do 10:30 (lub 11:00 w weekendy).

Aktualizacja: darmowy burger w aplikacji mobilnej

Wygląda na to, że oprócz darmowej kawy możliwe jest również zjedzenie darmowego burgera jalapeño. Wystarczy, że w dniach 16.10 – 18.10 aktywujemy kod rabatowy w nowej aplikacji mobilnej McDonald’s i pokażemy go przy kasie (wyłączając restauracje na lotniskach Chopina i Wałęsy).

Z oferty można skorzystać raz, a od aktywacji kodu będziemy mieć zaledwie 15 minut na skorzystanie z niego. Pamiętajmy również, że burger dostępny jest w ofercie klasycznej (a nie śniadaniowej).

Od 19.10 do 19.11 do wyboru będziemy mieć również Cheeseburgera. Szczegóły w regulaminie.