Ruszyła nowa promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. Tym razem bank skupia się na premiowaniu operacji mobilnych. Do zgarnięcia mamy prawdopobnie jedną z najłatwiejszych premii w tym roku – w wysokości maksymalnie 300 zł :)

1 zł za płatność mobilną w BGŻ BNP Paribas

1 zł za płatności mobilne w BGŻ BNP Paribas

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą Konta Optymalnego, Maksymalnego lub Konta Premium w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Z jednej strony jest to spory kawałek czasu. Z drugiej – promocja nie wyklucza osób posiadających inne konto osobiste (np. niedostępne już w ofercie), niż te wymienione powyżej :)

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o otwarcie konta, zaznaczając przy tym opcję przesyłania dokumentów związanych z realizacją umów na adres e-mail. Oprócz tego wymagane jest zaakceptowanie regulaminu promocji (inaczej zresztą nie da się przejść wniosku). Zgody marketingowe nie są wymagane.

Premia za wykonanie… przelewów!

Same warunki promocji są niesamowicie proste. Bank zapłaci nam 1 zł za każdą transakcję mobilną, która definiowana jest jako płatność portfelem MasterPass (niekoniecznie telefonem!), płatność Android Pay oraz transakcja przez aplikację mobilną GOmobile – choć tu są pewne ograniczenia:

Transakcja Aplikacją Mobilną GOmobile – transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, realizowana poprzez aplikację o nazwie GOmobile instalowaną na Urządzeniach Mobilnych
[…] z oprogramowaniem Android lub iOS

Wygląda więc na to, że jako transakcje aplikacją mobilną możemy np. uznać… przelew! Potwierdza to zresztą sam bank, choć wprowadza pewne ograniczenie:

W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych
na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję.

Dobrze więc mieć kilka rachunków :-)

Oczywiście ograniczeń jest więcej, bo przelewy z konta można by robić w kółko. Bank zaznacza więc, że maksymalna wysokość premii w ramach jednego konta wynosi 25 zł miesięcznie, a będzie nas premiował przez 12 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji. Razem zgarnąć więc możemy aż 300 zł. Oprócz tego minimalna wartość transakcji, która wlicza się do premii, to 1 zł (czyli zakupy na 0,99 zł nie przejdą :)).

Premia wypłacana jest do 8. dnia roboczego kolejnego miesiąca. Do promocji „Mobilna Premia” możemy przystępować składając wnioski do 29.12.2017.

Ile kosztuje konto w BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne jest rachunkiem darmowym. Nie zapłacimy również za prowadzenie karty debetowej. Za darmo wypłacimy również gotówkę z bankomatów własnych banku oraz urządzeń Planet Cash. Pozostałe to koszt 5 zł.