Ruszyła 11 edycja promocji „Money Mania”. Tym razem w zamian za założenie eKonta zyskać możemy bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie empik.com oraz nawet 650 zł w formie zwrotu za transakcje kartą. Razem daje nam to nawet 750 zł premii! ;)

Do 750 zł za założenie eKonta

100 zł do Empiku dla nowych klientów

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała żadnego produktu w mBanku od 1 stycznia 2016. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zarejestrujemy lub zalogujemy się na stronie Money Manii, aktywujemy swój dostęp i wyślemy wniosek o eKonto poprzez wygenerowany dla nas link. Istotne, aby podczas składania wniosku pamiętać o wyrażeniu zgody na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji. Nie ma natomiast wymogu wyrażania zgód marketingowych. Czas na wypełnienie wniosku mamy najpóźniej do 17.09, natomiast sama umowa o eKonto w taryfie Standard musi zostać podpisana do 30.09.

Co dalej? Do końca października musimy wykonać 5 transakcji „zainicjowanych przz użytkownika” na dowolną kwotę. Co przez to rozumiemy? Oprócz płatności kartą regulamin definiuje tak również przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na koncie. Oznacza to, że tak naprawdę… nie musimy nawet wyrabiać karty do konta, aby zyskać premię 100 zł na start. Przyda się jednak do pozostałej cześci premii.

Bon do Empiku o wartości 100 zł otrzymamy do 30.11.2017. Zostanie on przekazany mailowo oraz pojawi się w naszym profilu na stronie moneymania. Zgodnie z regulaminem kod rabatowy będzie ważny 180 dni.

Do 650 zł w formie moneybacku

Biorąc udział w Money Manii automatycznie łapiemy się na wewnętrzną promocję mBanku, w której do zgarnięcia mamy dodatkowe 650 zł w formie zwrotów za płatności kartą. Tu zasady są dość proste: przez pierwsze 5 pełnych miesięcy bank zwróci nam 4% wartości transakcji dokonanych BLIKiem lub kartą, o ile wydamy przynajmniej 250 zł miesięcznie i zapewnymy wpływ 1000 zł na nasze eKonto. Do zgarnięcia mamy nawet 130 zł miesięcznie (co przekłada się na wydanie 3 250 zł), ale nawet wydając „zaledwie” 1 000 zł miesięcznie będziemy 40 zł do przodu.

Po szczegóły promocji z moneybackiem zapraszam do dedykowanego prześwietlenia. Jako ciekawostkę dodam, że w tej promocji nowy klient zdefiniowany jest nieco inaczej. Jeśli, przykładowo, posiadasz w mBanku kartę kredytową, to z promocji Money Mania (100 zł + do 650 zł) nie skorzystasz, ale już z samej promocji ze zwrotem do 650 zł – tak.

Ile kosztuje eKonto w taryfie Standard?

eKonto w taryfie Standard to rachunek darmowy. Zapłacić możemy jedynie za kartę, jednak wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych, aby opłata nie została pobrana. Pieniądze wypłacimy za darmo z bankomatów Euronetu, Planet Cash albo BZWBK (pod warunkiem wypłaty min. 100 zł, inaczej 1,3 zł). Pozostałe bankomaty kosztują 7 zł.

Biorąc udział w powyższej promocji nie musimy się jednak bać opłaty za kartę. Bank gwarantuje nam bowiem brak opłat za kartę przez najbliższe 24 miesiące oraz zapewnia, że w tym czasie nie zmieni warunków zwalniających z opłat za prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów oraz przelewy złotówkowe przez internet. Oznacza to, że z konta ani karty nie musimy w ogóle korzystać, a i tak nie zapłacimy ani grosza prowizji – przynajmniej przez najbliższe 2 lata.