Ruszyła jesienna edycja promocji Orange Finanse dla nowych klientów. Osoby, które założą konto osobiste w tym banku, mogą zyskać co miesiąc 10 zł premii oraz 3,6% na koncie oszczędnościowym. Warunki są jednak dwa: konieczność wydawania 300 zł kartą oraz posiadanie numeru w Orange.

Do 150 zł za założenie konta w Orange Finanse

„Super Bank” dla klientów Orange

Największą wadą promocji jest fakt wykluczenia niemal wszystkich dotychczasowych klientów Orange Finanse – nawet, jeśli konto zamknęli dawno temu. Zgodnie z regulaminem wykluczone są bowiem osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek oszczędnościo-rozliczeniowy w Orange Finanse aż od 2.10.2014.

Jeśli jednak spełniamy ten warunek, to do promocji możemy przystąpić podczas wnioskowania o konto osobiste Orange Finanse, o ile wyrazimy przy okazji zgody marketingowe na przekazywanie danych objętych tajemnicą bankową do Orange Polska oraz w drugą stronę. Wszystko, aby przedstawić nam spersonalizowaną ofertę marketingową :)

Same warunki promocji są identyczne jak ostatnio. Bank przekaże nam 10 zł w formie zniżki na fakturze za abonament lub doładowanie telefonu na kartę (zależnie od tego z jakiej oferty korzystamy) po wydaniu 300 zł kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. Istotnie, aby płatność została również zaksięgowana w tym terminie oraz aby była dokonana w sklepie stacjonarnym (internet odpada!).

Maksymalna ilość możliwych do uzyskania premii to 12, przy czym pierwszą premię można zyskać za (niepełny) miesiąc podpisania umowy albo dopiero za kolejny, pełny miesiąć. Od nas więc zależy, kiedy zaczniemy.

Bank przygotował również dodatkową nagrodę dla osób, które zgarną wszystkie 12 premii. Jeśli uda nam się spełnić ten warunek to zyskamy dodatkowe 30 zł (w formie rabatu lub doładowania). Oczywiście nie muszę dodawać, że każda z nagród w tej promocji wypłacana jest przy założeniu, że ciągle mamy aktywne konto abonenckie.

Dobry Start z Orange Finanse

Na koniec dodam, że zakładając konto w powyższej promocji automatycznie aktywujemy sobie równoległą promocję „Dobry Start”. Tu do zgarnięcia mamy trzy typy nagród. Po pierwsze – gwarancję niezmienności niektórych opłat przez 24 miesiące od dnia przystąpienia do promocji. Oznacza to, że zapewnione mamy brak opłat za konto osobiste, używanie karty debetowej wydanej podczas wnioskowania, opłaty za wypłaty z bankomatów oraz przelewy internetowe.

Druga nagroda na start to promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego, które wynosi teraz 3,6% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł. Aby jednak uzyskać takie oprocentowanie (przez 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku, o ile otworzymy go najpóźniej do 60 dni od otwarcia konta osobistego) konieczne będzie wykonywanie transakcji kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Jeśli walczymy o 10 zł premii co miesiąc, to warunek i tak spełnimy.

Na koniec jeszcze jeden bonus, który jest dość oryginalny, by nie powiedzieć… śmieszny :) Bank zapłaci nam 1 zł za to, że o konto wraz z kartą MasterCard zawnioskujemy w salonie Orange. Jeśli więc lubimy (stać w kolejkach i) podpisywać umowy w oddziale, to w końcu ktoś nam za to zapłaci :)