Wystartowała prosta promocja PKO BP promująca płatności zbliżeniowe telefonem w technologii HCE. W zamian za wydanie 50 zł bank ufunduje nam premię w wysokości 20 zł.

20 zł za płatności IKO od PKO BP
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w PKO Banku Polskim lub Inteligo. Oprócz tego należy mieć smartfon z systemem Android w wersji min. 4.4 wyposażony w funkcję NFC. Bank zaznacza jednak, że premiował będzie osoby, które od dnia 1.06.2017 nie wykonały żadnej płatności zbliżeniowej za pośrednictwem aplikacji IKO. Wymagane jest również wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych).

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to premię w wysokości 20 zł możemy zgarnąć w bardzo prosty sposób – wystarczy dokonać płatności zbliżeniowych za pośrednictwem aplikacji IKO na łączną kwotę min. 50 zł. Mamy na to czas do 18.09.2017 lub do wyczerpania puli 14 750 nagród.

Premia zostanie przekazana w ciągu 14 dni od daty zakończenia promocji, o ile ciągle będziemy mieć aktywną aplikację IKO i płatności zbliżeniowe. Nagrodę możemy odebrać tylko raz.

Szczegóły w regulaminie.