Wystartowała promocja PKO BP kierowana do naszych dzieci. W zamian za otwarcie Konta Dziecka lub Konta Pierwszego bank ufunduje prezent w postaci karty podarunkowej do sklepu empik.com o wartości 50 zł.

50 zł na dzień dziecka w promocji PKO BP i empik
Aby skorzystać z promocji należy być pełnoletnim posiadaczem konta osobistego PKO BP, który wyraził zgodę na otrzymywanie od baku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.

Jeśli spełniamy te warunki, to zależnie od wieku naszej pociechy możemy wybrać jedną z dwóch ścieżek. Jeśli nasze dziecko ma mniej, niż 13 lat, to możemy mu założyć PKO Konto Dziecka (w oddziale banku lub składając wniosek internetowy). Jeśli natomiast nasze dziecko mieści się w przedziale 13-18 lat, to wtedy to ono musi podpisać umowę o prowadzenie PKO Konta Pierwszego – przy czym my, jako rodzice, musimy wyrazić na to zgodę.

Co dalej? W przypadku oferty z Kontem Dziecka wystarczy, że przelejemy na nie 50 zł w okresie do 9.06.2017. Jeśli natomiast korzystamy z oferty z Kontem Pierwszym, to tu nasze dziecko będzie musiało dokonać jednej, dowolnej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKiem (IKO) w tym samym okresie.

Po spełnieniu warunków obiecane 50 zł trafi do nas do 30 maja (I tura, spełnienie warunków do 19.05) lub do 23 czerwca (II tura). Karty podarunkowe będą ważne do 25 maja 2018.

O czym trzeba pamiętać korzystając z promocji? Głównie o tym, że w pewien sposób zamykamy naszemu dziecko drogę do nieco lepszych nagród w promocjach dla dorosłych. Powyższa promocja jest z resztą również skierowana tylko do nowych klientów banku – czyli osób niepełnoletnich, które nigdy nie miały konta w PKO BP.

Szczegóły promocji w regulaminie.