Wystartowała kolejna akcja promująca kantor walutowy Alior Banku. Oprócz możliwości zgarnięcia 250 zł oraz 2 x 5 EUR premii od teraz możemy również zawalczyć o 1500 zł do wykorzystania w biurze podróży Itaka.

Wygraj 1500 zł za założenie kantoru walutowego Alior Banku

1500 zł dla nowych klientów Alior Banku

Aby skorzystać z promocji należy być całkowicie nowym klientam Alior Banku (nie tylko kantoru walutowego). Regulamin definiuje to następująco:

[Osoba] nie była związana wcześniej żadną umową z Alior Bankiem lub od daty zawarcia pierwszej umowy z Alior Bankiem nie minęło 30 dni

Dodatkowo musimy być nowym klientem kantoru, ponieważ bank wymaga od nas rejestracji w usłudze z podaniem kodu promocyjnego „WAKACJE2017”. Osoby, które zarejestrowały się w usłudze niedawno niestety obejdą się smakiem.

Którą kartę zabrałbyś w podróż?

Co dalej? Po podpisaniu umowy o kantor konieczne będzie spełnienie dwóch warunków. Po pierwsze – wykonanie wymiany walut na kwotę min. 1000 zł. Po drugie – zgłoszenie swojej pracy konkursowej pod adresem aliorbank.pl/lp/konkurs. Zgłoszenie powinno zawierać odpowiedź na pytanie: Którą kartę debetową Kantoru Walutowego zabrałbyś w podróż i dlaczego?

Czas na spełnienie wszystkich warunków to okres od 10.07 do 14.08.2017.

Osoby, których prace zostaną najlepiej ocenione pod względem kreatywności i pomysłowości zgarnąć bony o wartości 1500 zł do wykorzystania w biurach podróży Itaka. Organizator powiadomi nas o zgarnięciu nagrody do 21.08.2017. Pula nagród liczy 50 bonów.

Osoby, które zarejestrują się z podaniem kodu promocyjnego otrzymają również preferencyjne warunki wymiany walut – 30% mniejszy spread do końca września 2017. Oprócz tego możliwe będzie zgarnięcie innych nagród (2×5 EUR oraz 250 zł premii), o czym pisałem kilka dni temu. Biorąc pod uwagę fakt, że kantor walutowy Alior Banku to jedna z najlepszych usług na rynku (z której sam mocno korzystam) zdecydowanie warto wziąć udział w obu promocjach. Prawdopodobnie lepszych dla tego typu produktu szybko nie będzie :)