Wystartowała promocja Citibanku, w której za polecenie karty kredytowej znajomemu możemy zgarnąć 300 zł. On zaś otrzyma telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł. Haczyk jest tylko jeden: póki co termin zakończenia promocji przewidziany jest na… sobotę. Trzeba więc działać szybko.

Poleć kartę kredytową Citibank

300 zł za polecenie

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem głównej karty kredytowej Citibanku oraz wypełnić dedykowany formularz podając swoje dane oraz dane znajomego. Istotne jest, aby znajomy był nowym klientem Citibanku – czyli takim, który:

a. nie był posiadaczem Karty w chwili złożenia Rekomendacji i nie posiadał Karty w okresie od 1 stycznia 2014 r.;
b. nie złożył wniosku o Kartę, który był rozpatrywany chwili złożenia Rekomendacji przez Polecającego;

Jeśli znajomy spełnia te warunki, a bank uzna go za wiarygodnego kredytowo klienta i przyzna nagrodę, to my (jako polecający) otrzymamy 300 zł premii. Ważne tylko, aby znajomy w momencie składania wniosku upoważnił bank do przekazania informacji objętych tajemnicą bankową o spełnieniu warunków nam – polecającym.

Smartfon za wydanie 1000 zł

A co musi zrobić polecany aby otrzymać nagrodę w postaci telefonu LG K8 LTE? Wystarczy, że po podpisaniu umowy zaloguje się do bankowości internetowej Citi Online nie później niż przed upływem miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu wydania karty oraz dokona nowowydaną kartą transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę 1000 zł w tym samym terminie. Jeśli więc karta zostanie wydana jeszcze w lipcu, to warunki znajomy musi spełnić w sierpniu.

Jedna osoba może polecić dowolną ilość nowych klientów, jednak bank przyzna wynagrodzenie tylko za jedną osobę. Promocja trwa od 18 do 23 lipca. Wybierając kartę z oferty banku warto zdecydować się na Citi Simplicity, ponieważ karta ta jest całkowicie darmowa – o ile spłacamy zadłużenie na czas.

PS. Nie masz karty w Citibanku? Skorzystaj z jednej z obecnych promocji i poleć ją później innym. Razem do zgarnięcia będzie grubo ponad tysiąc złotych. Do wyboru na start są następujące opcje: