Właśnie otrzymaliśmy informacje, że promocja ze 100 zł premii za założenie Konta Godnego Polecenia cieszy się tak wielkim zainteresowaniem, że organizator postanowił ją przedłużyć. Zamiast zakończenia rejestracji w dniu dzisiejszym będziemy mogli przystąpić do promocji najpóźniej w dniu 27.11.

Przypomnijmy: aby skorzystać z promocji „Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł” należy zarejestrować się na stronie promocji, złożyć wniosek o konto, wydać 100 zł i poczekać na nagrodę.

Zgodnie z pierwotną wersją regulaminu czas na rejestrację w promocji mieliśmy do dzisiaj, czyli do 23 listopada. Zgodnie z zaktualizowanym regulaminem rejestrację w promocji możemy teraz przeprowadzić najpóźniej do dnia 27 listopada 2015.

Konkurs "Banki nie gryzą" - 50 zł od LiveSmarter do wygrania

Jak dobrze wiecie wraz z promocją przeprowadzamy mały konkurs, w którym do wygrania jest 40 bonów Sodexo o wartości 50 zł. Ponieważ czas promocji uległ wydłużeniu to przedłużamy również czas zgłaszania prac konkursowych. Dodatkowo do puli konkursowej dorzucamy kolejne 10 bonów Sodexo! :)

PS. Regulamin konkursu został zaktualizowany (przesunięta data zgłaszania na 29 listopada) i znajduje się pod tym adresem.