Wystartowała bardzo łatwa promocja PKO Banku Polskiego. W zamian wykonanie dwóch przelewów na telefon bank zapłaci swoim klientom 10 zł.

Przelewaj na telefon i zgarnij 10 zł od PKO BP

Promocja dla tych, którzy nie przelewali

Aby wziąć udział w promocji należy być klientem PKO BP, który posiada przynajmniej jeden rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (również Inteligo). Co ciekawe bank pozwala na udział w akcji również osobom niepełnoletnim, powyżej 13 roku życia – o ile posiadają Konto Pierwsze (lub Inteligo).

Bank wprowadza jednak pewno wykluczenie:

Z Promocji są wyłączeni klienci Banku, którzy od 01.01.2016 roku do dnia poprzedzającego dzień rozpoczęcia Promocji, czyli do dnia 02.11.2016 do godziny 23:59:59 włącznie, zlecili Przelew na telefon z dowolnej wersji aplikacji IKO, połączonej z dowolnym rachunkiem w PKO Banku Polskim lub Inteligo.

10 zł za dwa przelewy

Samo zadanie promocyjne jest bardzo proste. Wystarczy wykonać przynajmniej dwa przelewy na telefon z aplikacji IKO o wartości pojedynczego przelewu min. 5 zł do innego użytkownika IKO lub BLIK. Oprócz tego konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz propozycji zawarcia umów (w przypadku osób pełnoletnich). Zgody muszą być ustawione przed spełnieniem warunków promocji!

Premia w wysokości 10 zł zostanie wypłacona nie później niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od zakończenia okresu promocji (3.11 – 30.11.2016). W promocji przewidziano 6000 nagród, ale jeśli pula nie zostanie wyczerpana do końca listopada, to promocja zostanie przedłużona do 18.12.2016. Żeby jednak było ciekawiej:

W toku trwania Promocji Organizator ma prawo jednorazowo zwiększyć pulę premii w Promocji do 10 000

Bank poinformuje o zmianach i wyczerpaniu puli promocji na swojej stronie internetowej. Szczegóły w regulaminie.