Wystartowała… jeszcze jedna promocja kart kredytowych Citibanku! W porównaniu do niedawno opisywanych promocji ta jest nieco inna. Do zgarnięcia mamy bowiem nie bon do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym, ale smartfon LG K8 LTE o wartości 549 zł!

LG K8 LTE za wyrobienie karty kredytowej Simplicity

LG K8 LTE za wydanie 3000 zł

Promocja „Zostań posiadaczem karty kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE” przeznaczona jest dla nowych klientów Citibanku – czyli takich, którzy nie posiadali żadnej głównej karty kredytowej tego banku od 1 stycznia 2014. Jeśli spełniamy ten warunek to wystarczy, że zamówimy jedną z kart: World, PremierMiles lub Simplicity za pomocą dedykowanej strony promocji. Jeśli bank przyzna nam kartę, to do wykonania będziemy mieli dwa zadania.

Pierwszy warunek promocji to konieczność zalogowania się min. 1 raz w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub CitiMobile w ciągu 30 dni od daty podpisania przez bank umowy o kartę. Drugi warunek jest dużo bardziej wymagający: w ciągu trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych musimy wydać kartą łącznie 3000 zł płacąc nią w sklepach lub przez internet. Oznacza to, że jeśli umowę o kartę podpiszemy, przykładowo, w lipcu, to czas na wydawanie pieniędzy będziemy mieć w sierpniu, wrześniu oraz październiku.

Bank powiadomi nas o zgarnięciu nagrody w ciągu 14 dni od końca miesiąca w którym spełniliśmy warunki za pomocą wiadomości w systemie Citibank Online. Sama wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 30 dni od daty wysłania wiadomości. Do promocji możemy przystąpić do 1.10.2016. Aktualizacja (1.10.2016): Ze względu na dużą popularność promocja została przedłużona do 6.01.2017!
Aktualizacja (7.01.2017): Ruszyła kolejna edycja promocji!

400 zł za… 12 dowolnych transakcji kartą!

Na koniec warto dodać, że choć w promocji do zgarnięcia mamy dość sporo (w końcu 549 zł piechotą nie chodzi ;)) to istnieje promocja, w której (relatywnie) do zgarnięcia jest jeszcze więcej. Dlaczego? W opisywanej wyżej akcji bank wymaga od nas sporych obrotów, natomiast w promocji z bonem o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym morele.net (lub nexterio.pl) wystarczy wydać kartą dosłownie kilka złotych! Po więcej szczegółów zapraszamy do prześwietlenia:

Tam również znajdziecie więcej informacji o opłatach. W skrócie: jeśli zależy wam na jak największej premii warto wybrać kartę Simplicity. Jej prowadzenie jest bowiem całkowicie darmowe – nie ma ani opłaty rocznej ani opłat miesięcznych. Pozostałe karty są płatne.