Wystartowała promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej zyskać możemy tablet Lenovo Tab2 A7 o wartości 349 zł. Tym razem jednak bankiem organizującym promocję jest Alior Bank, a dokładniej jego różowy oddział T-Mobile Usługi Bankowe. Co istotne: warunki promocji są całkiem łatwe do spełnienia.

Tablet za kartę kredytową T-Mobile Usługi Bankowe

Tablet dla nowych posiadaczy karty kredytowej

Aby skorzystać z promocji należy zakupić ofertę w serwisie groupon (za 5 zł), a następnie dokonać zgłoszenia na stronie kartaztabletem.pl (wyrażając przy tym zgody na przekazanie danych do banku w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji), skąd złożymy wniosek o kartę kredytową Pomoc Mierzona Kilometrami.

Jak łatwo się jednak domyślić, bank wprowadził pewne ograniczenia co do uczestników promocji. Dla nas istotne są dwa punkty:

[Uczestnicy]
1) nie są stroną Umowy o Kartę kredytową na dzień składania wniosku o zawarcie Umowy w ramach Promocji;
2) nie byli posiadaczami ani współposiadaczami Karty kredytowej, wydanej przez Bank pod marką T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Sync.

oraz dwie definicje:

Umowa – Umowa o Kartę kredytową, zawierana pomiędzy Bankiem i Uczestnikiem;
Bank – Alior Bank Spółka Akcyjna, z siedzibą w Warszawie […]

Przekładając to na prostszy język: o tablet mogą walczyć jedynie osoby, które nie miały nigdy karty kredytowej w T-Mobile (lub dawnym Alior Syncu) oraz nie mają w tej chwili żadnej karty kredytowej w całym Alior Banku.

Nagroda za wydanie 2 x 750 zł

Jakie warunki musimy spełnić aby otrzymać tablet? Jeśli po złożeniu wniosku bank wyda pozytywną decyzję kredytową i przyzna nam kartę, to w marcu i kwietniu 2017 musimy wydać po 750 zł kartą w postaci transakcji bezgotówkowych. Razem 1500 zł, czyli całkiem przyzwoicie. Istotne jest również, aby przyznany nam limit na karcie wyniósł przynajmniej 4200 zł.

Ponieważ mówimy o T-Mobile, to z góry można założyć, że do transakcji bezgotówkowych nie wliczają się pewnego typu transakcje (jak w promocji z moneybackiem). I rzeczywiście – regulamin wyklucza transakcje z kodami:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC,
  • o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe;
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Tablet Lenovo Tab2 A7-10F zostanie nam przekazany za pomocą przesyłki kurierskiej wysłanej najpóźniej 30.05.2017. Aby jednak otrzymać przesyłkę konieczne będzie odebranie maila od organizatora promocji (do 16 maja) i uzupełnienie swoich danych (do 29 maja). Co ciekawe:

W przypadku braku dostępności rynkowej produktu, będącego Nagrodą w Promocji, Organizator wyda Laureatom jako Nagrodę produkt o nie gorszych parametrach technicznych.

Na koniec warto dodać, że sprzedaż grouponów odbywać się będzie do 5 lutego 2017, o ile pula 1500 kuponów nie zostanie wcześniej wyczerpana. Rejestracji w promocji musimy dokonać do 6.02, wniosek złożyć najpóźniej 7.02, a kartę aktywować do końca lutego.

Ile kosztuje karta kredytowa T-Mobile?

Wydanie karty Pomoc Mierzona Kilometrami jest bezpłatne. Zapłacić możemy jedynie za wznowienie karty po roku (o ile ją ciągle będziemy posiadać). Koszt to 70 zł, jednak jeśli wydamy min. 7500 zł w ciągu 12 miesięcy, to opłata spada do 35 zł. Jeśli wydamy dwukrotnie więcej – wtedy nie płacimy nic.

Co istotne: możliwe jest poniesienie opłaty miesięcznej w wysokości 8 zł, ale bardzo łatwo uniknąć tej opłaty – wystarczy wykonać min. 4 operacje bezgotówkowe w danym okresie rozliczeniowym karty.

PS. Warto pamiętać, że w Citibanku do zgarnięcia mamy smartfon o (realnie) dwukrotnie większej wartości!