Citibank właśnie zaktualizował regulamin swojej promocji, w której zgarnąć możemy zarówno wideorejestrator Mio Mivue 600 o wartości 349 zł, jak i 200 zł w gotówce. Na niemal niezmienionych zasadach ciągle możemy w bardzo łatwy sposób zdobyć obie nagrody. A co najlepsze: do szczęście wystarczy jedynie… jedna wizyta na stacji benzynowej BP! :-)

Wideorejestrator MiVue 600 i 1 zł mniej za litr paliwa od Citibanku!

Wideorejestrator za wyrobienie karty kredytowej

Przypomnijmy: promocja „Zamów Motokartę i odbierz wideorejestrator Mio MiVue” przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Aby z niej skorzystać konieczne jest wypełnienie dedykowanego formularza promocji (do 31 marca 2016) oraz uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej. Podstawowe wymagania banku to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Inne formy zatrudnienia oczywiście nie są przeszkodą, o ile Citibank uzna nas za wiarygodnego klienta. Trzeba próbować :)

Co dalej? W ciągu 30 dni od podpisania przez bank umowy o kartę konieczne będzie zalogowanie się min. 1 raz w serwisie Citibank Online oraz wydanie bezgotówkowo kartą łącznie min. 1000 zł. Dużo? Zaraz zobaczycie, że nie :-)

200 zł zwrotu za paliwo na BP

W tym momencie przechodzimy do promocji „Tankuj taniej z kartą BP Payback”, która uruchamiana jest łącznie z powyższą ofertą. W jej przypadku bank oferuje zwrot 1 zł za każdy litr zakupionego paliwa na stacjach sieci BP. Bank jednak nie wie co realnie kupujemy na stacji, dlatego cenę litra paliwa ustala na podstawie comiesięcznego zestawienia Polskiej Izby Paliw Płynnych. Co ważne zwrot dotyczy jedynie jednej, najwyższej transakcji w danym miesiącu. Łącznie można zgarnąć w ten sposób 200 zł przez okres 6 miesięcy (oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby limit wyrobić wcześniej).

Aktualizacja: od 1.02.2016 promocja 200 zł nie jest już niestety dostępna. Ciągle zgarniemy jednak wideorejestrator!

No dobrze, na czym więc polega patent w tej promocji? Wystarczy wydać 1000 zł na stacji BP w ciągu 30 dni, a bank ufunduje nam zarówno wideorejestrator, jak i zwrot w wysokości 200 zł za „zatankowane paliwo”. Ale ponieważ bank nie wie co kupujemy na stacji, to zamiast paliwa możemy kupić np. bony paliwowe o wartości 1000 zł (trzeba zapłacić za nie w jednej transakcji, jeden bon to max. 600 zł więc trzeba kupić dwa np. 600 + 400 zł). To, co zrobimy z bonami (i kiedy je wykorzystamy), to oczywiście nasza sprawa.

Powyższa metoda została przetestowana przez naszych czytelników i jest potwierdzone, że działa :)
Oczywiście aby zgarnąć sam wideorejestrator (bez cashbacku) wcale nie trzeba wydawać 1000 zł na BP – można to zrobić w dowolnym miejscu (po prostu „patent” z BP pozwala na połączenie dwóch promocji i największy zysk).

O czym jeszcze trzeba pamiętać? Zgodnie z regulaminem drugiej promocji jej czas trwania to 1 – 31.01.2016, dlatego warto korzystać póki jest. Nie zdziwimy się jednak, jeśli zostanie przedłużona.

A ile to wszystko kosztuje?

Chyba jedyna zła wiadomość w tym artykule jest taka, że karta BP-Payback Silver kosztuje nas 8 zł miesięcznie, natomiast wersja złota – 18 zł miesięcznie. Opłat da się uniknąć wydając kartą 2000 zł miesięcznie (4000 zł dla karty Gold). Na szczęście promocja nie wymaga od nas posiadania karty przez dłuższy okres czasu. Wystarczy więc, że spełnimy warunki promocji, zgarniemy wideorejestrator i cashback, a następnie kartę zamkniemy. Podczas próby zamknięcia na infolinii bank prawdopodobnie i tak zaoferuje nam zwolnienie z opłat za kartę przez najbliższy rok (i ew. dodatkowy cashback, np. 50 zł za wydanie jakiejś kwoty). Cała zabawa będzie więc nas kosztować, powiedzmy, 3 x 8 zł, ale zarobimy na niej sporo więcej :)

Co ciekawe wyrabiająć kartę BP-Payback dostajemy również punkty Payback na start – 1500 lub 3000 punktów. Ich wartość to mniej więcej 15/30 zł – więc jeśli dobrze je wykorzystamy, to praktycznie wyzerujemy opłaty za kartę przez pierwsze dwa miesiące.

Na koniec jeszcze jedna informacja jeśli chodzi o wideorejestrator:

Wiadomość zostanie przesłana w ciągu pierwszych dwóch tygodni miesiąca, następującego po miesiącu, w którym Uczestnik spełnił warunki określone w niniejszym Regulaminie.

oraz cashback na stacjach BP:

Zwrot zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym transakcja została zaksięgowana.

Sama nagroda zostanie wysłana najpóźniej w ciągu 30 dni po otrzymaniu maila, ale z doświadczenia wiemy, że zazwyczaj kurier pojawia się kilka dni po mailu.

Szczegóły promocji w regulaminach: tankuj taniej oraz odbierz wideorejestrator.