Bank Millennium w swojej standardowej ofercie ma Lokatę Mobilną z całkiem niezłym oprocentowaniem wynoszącym 3,25% do 10 000 zł. Z lokaty z tak wysokim oprocentowaniem może skorzystać każdy posiadacz Konta 360° – i to wielokrotnie, bo po zakończeniu lokaty można założyć kolejną. Jakiś czas temu bank oferował prezent – podwyższone oprocentowanie dla osób, które skorzystają z rozszerzonej rzeczywistości. Okazuje się, że oferta znów do nas wróciła!

3,5% do 10 tys. zł na lokacie

Aby skorzystać z Lokaty Mobilnej 3,5% należy udać się na stronę promocji i nakierować swój telefon na banner informujący o rozpakowaniu wirtualnego prezentu. Oczywiście należy mieć odpaloną aplikację mobilną banku i wybraną opcję „Rozszerzona rzeczywistość”. Dla waszej wygody banner zamieszczamy również poniżej.

Lokata Mobilna dzięki rozsrzerzonej rzeczywistości

Ponieważ opcja rozszerzonej rzeczywistości podwyższa oprocentowanie o 0,25 pp to posiadacze Konta 360° zgarną w ten sposób łącznie 3,5% w skali roku, a posiadacze innych rachunków: 3% (zamiast 2,75%). Oczywiście do założenia lokaty wymagane jest posiadanie min. 500 zł na rachunku (maksymalnie 10 000 zł).

Co ciekawe według informacji podanych przez prnews dzięki rozszerzonej rzeczywistości niedługo będziemy mogli zyskać jeszcze więcej:

W niedalekiej przyszłości za pomocą rozszerzonej rzeczywistości Millennium zamierza rozdawać klientom wirtualne prezenty urodzinowe. Prawdopodobnie także i w tym przypadku będą to lepsze parametry wybranych produktów. Na przykład w dniu urodzin klient dostanie komunikat, że może założyć lokatę o podwyższonym oprocentowaniu. Oczywiście by je uzyskać będzie musiał odpakować wirtualny prezent za pomocą aplikacji zainstalowanej w smartfonie.

2,7% do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym

Warto pamiętać, że oprócz świetnej lokaty mobilnej Bank Millennium oferuje również bardzo dobre konto oszczędnościowe. Od kilku dni obowiązuje nowe, promocyjne oprocentowanie dzięki któremu zgarniemy 2,7% dla kwoty maksymalnej nawet 100 000 zł. Wystarczy, że na konto przelejemy nowe środki względem dnia 19 marca 2016. Pierwszy tego typu wpływ aktywuje nasze indywidualne 92 dni oprocentowania. Czas na aktywowanie promocji pierwszym wpływem mamy do 14 maja.

Przykład: w dniu 19 marca łącznie w banku mieliśmy ulokowane 1000 zł (obojętne czy na ROR-rze, koncie oszczędnościowym czy w innych produktach). W dniu 25 marca do banku przelewamy 105 000 zł i umieszczamy je na koncie oszczędnościowym. W ten sposób aktywowane jest promocyjne oprocentowanie i kwota 100 000 zł zarabia 2,7%, a nadwyżka (w tym wypadku 5000 zł) zarabia 2,2%. Stare środki (1000 zł) nie zarabiają nic (jeśli są na ROR-rze) lub zarabiają według oprocentowania standardowego 0,8% (jeśli są na koncie oszczędnościowym).

100 zł za założenie Konta 360°

Na koniec kilka słów o Koncie 360°. Ciągle uważamy, że to jeden z najlepszych rachunków na rynku. Dlaczego? Oprócz powyższych świetnych ofert depozytowych rachunek ten jest po prostu „życiowy”. Jeśli w danym miesiącu wpłynie na niego min. 1000 zł oraz dokonamy jednej płatności kartą, to nie zapłacimy ani grosza za konto, kartę oraz wypłaty z bankomatów w Polsce. Dodatkowo konto w wersji dla osób młodych (Konto 360° Student) nie wymaga wpływu – wystarczy jedna płatność kartą.

Dodatkowo do końca miesiąca można przystąpić do promocji dzięki której za założenie Konta 360° zgarniemy dodatkową premię 100 zł. Pytanie tylko czy są jeszcze osoby, które konta nie mają (lub nie miały po 1 kwietnia 2015)? :)

Money Mania: 100 zł za otwarcie Konta 360