Już niedługo kończy się promocja Toyota Banku, w której za założenie konta i lokaty można zgarnąć 100 zł premii. Jeśli oferta jeszcze was do siebie nie przekonała, to mam dobrą wiadomość – od dzisiaj obowiązuje dodatkowa promocja, dzięki której zgarniecie 50 zł w formie bonu Sodexo. Wszystko co musicie zrobić to złożyć wniosek o konto, zgłosić swój udział i spełnić warunki promocji :)

150 zł za założenie Konta Jedynego
Aby skorzystać z obu promocji jednocześnie należy być nowym klientem Toyota Banku, czyli taką osobą, która nie posiadała Konta Jedynego po 1.01.2016. Jeśli spełniamy ten warunek to musimy złożyć wniosek o konto za pomocą tego linku (lub innego linku dostępnego na blogu LiveSmarter.pl) najpóźniej do 10.07.2017. Po podpisaniu umowy o konto należy jeszcze założyć lokatę Plan Depozytowy 160 dni na kwotę min. 5000 zł najpóźniej do 3.08.2017 oraz zarejestrować się w klubie korzyści. Wymagane są również zgody na marketing i otrzymywanie informacji handlowych.

O szczegółach promocji z premią 100 zł pisałem w czerwcu w jej dokładnym prześwietleniu – gorąco zachęcam do przeglądnięcia! Dzisiejsza promocja to jedynie miły dodatek dla czytelników bloga :)

Aktualizacja (8.07, 13:45): Promocja została zakończona ze względu na wyczerpanie puli.

Oprócz powyższych warunków konieczne będzie jeszcze podesłanie danych, dzięki którym otrzymacie bon. Dane należy podać w poniższym formularzu:

Pula nagród (bonów o wartości 50 zł) wynosi 100 sztuk. Oznacza to, że pierwszych 100 osób, które zgłoszą swój udział w promocji, zgarnie nagrodę – o ile oczywiście spełnią warunki promocji Toyota Banku, czyli założenie i utrzymanie lokaty przez okres minimum 90 dni. O wyczerpaniu puli nagród poinformuję w niniejszym artykule (tak, aby nikt nie składał wniosku nie wiedząc jaki jest stan). Oczywiście sama promocja banku z premią w wysokości 100 zł dostępna jest bez żadnych ograniczeń. Ta oferta sama w sobie jest i tak całkiem niezła :-)

Aktualizacja (8.07, 13:45): Promocja została zakończona.

Kiedy otrzymacie bony? Ich wysyłka nastąpi po otrzymaniu informacji o utrzymaniu lokaty – czyli do końca listopada 2017.