Pamiętacie akcję tajemniczego banku sprzed kilku lat, gdzie za zapisanie się do promocji przed jej startem można było zyskać dużo lepsze warunki? Wygląda na to, że znów wystartowała podobna akcja „tajemniczego banku”. Tym razem, w zamian za zostawienie swoich danych na stronie najnajlepiej.pl, zyskać możemy „podwójne korzyści”. Czyli, zapewne, podwójny zwrot za transakcje :)

Tajemniczy bank - podwójne korzyści
Jeśli zastanawiacie się nad tym jaki bank stoi za akcją i jakie oferuje korzyści, to obawiam się, że zbyt dużo nie pomogę. Z jednej strony wygląd strony (bardzo) przypomina akcje pewnego banku z inicjałami R. P. Z drugiej – może to być przypadek/zmyłka, skoro do przeprowadzenia akcji została nawet wynajęta zewnętrzna agencja, aby niemożliwe było ustalenie szczegółów. Tu rolę „zbieracza danych” pełni Agora, znana z niektórych promocji bankowych.

To, jaką usługę chce uruchomić tajemniczy bank, jest jeszcze bardziej zagadkowe. Osobiście stawiałbym na platformę zakupową ze zniżkami a la Visa Oferty, czy znane z niektórych banków „Strefy korzyści”. Z drugiej strony mowa jest również o wygodzie – może bank zapowiada tak wprowadzenie BLIKa czy Android Pay, które będą premiowane w formie zwrotów?

Jak będzie, przekonamy się niedługo.