100 zł na Allegro za założenie konta w T-Mobile Usługi Bankowe

Zakończona

Ruszyła promocja T-Mobile Usługi Bankowe i Allegro. W zamian za założenie Konta Freemium zgarnąć możemy 100 zł w formie bonu.

100 zł za Konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

100 zł od T-Mobile Usługi Bankowe

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą konta osobistego T-Mobile (Freemium lub Premium) w ciągu ostatnich 120 dni.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o konto z dedykowanej strony promocji, a następnie zawrzemy umowę o konto i kartę płatniczą.

Co dalej? Zgodnie z regulaminem wymagane jest:

Dokonanie Transakcji Bezgotówkowej na kwotę min. 200 zł (słownie dwieście złotych) w ciągu 40 dni kalendarzowych od daty zawarcia Umowy o Kartę Płatniczą przy czym ilość dokonanych Transakcji bezgotówkowych nie może być mniejsza niż 5.

Przekładając to na nasze powinniśmy wykonać min. jedną transakcję o wartości 200 zł, a transakcji powinno być łącznie 5 (już niekoniecznie na tak wysoką kwotę). Bank zaznacza jednak, że nie będzie brał pod uwagę transakcji bezgotówkowych ze „złymi” kodami MCC, czyli 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900.

Nagroda w formie bonu o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie Allegro zostanie przekazana SMSowo w terminie 60 dni od spełnienia warunków promocji, o ile ciągle będziemy posiadaczami aktywnego konta oraz karty debetowej.

Haczyki? Po pierwsze oferta ma ograniczoną pulę nagród, ale nie jest ona określona w regulaminie. W momencie jej wyczerpania bank usunie ze strony promocji możliwość składania wniosków.

Drugi haczyk to możliwość założenia jedynie konta Freemium. Czytelnicy bloga dobrze wiedzą, że posiadanie Konto Premium jest bardziej opłacalne, bo pozwala na zyskiwanie 25 zł moneybacku miesięcznie. Freemium daje „tylko” 15 zł. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w tym wpisie.

Ile kosztuje Konto Freemium?

Konto Freemium jest bezwarunkowo darmowe. Zapłacić możemy za kartę (6 zł), o ile nie wykonamy nią transakcji na min. 200 zł miesięcznie – wtedy jest darmowa. Pamiętajmy, że kartę musimy posiadać do momentu wypłaty premii.

Co z bankomatami? Pierwsze 3 transakcje w miesiącu są darmowe, za kolejne płacimy 6 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jest blokowany, antyfraudy działają. Spróbuj nie wyplacać od razu, tylko po kilku dniach.

  qqq Odpowiedz
 • Czy płatności kartą za zakupy na Allegro przechodzą przez tę promocję?

  vundo Odpowiedz
 • Platnosc na poczcie za kosmetyki wlicza sie? Czy nie?

  Karolina Odpowiedz
 • Adminie, może jednak warto wspomnieć, że jednym z pięciu warunków promocji jest również zalogowanie się do Aplikacji Mobilnej w ciągu 40 dni kalendarzowych od daty zawarcia Umowy o Konto. Niedługo mija 40 dni od rozpoczęcia promocji wiec niektórzy mogą się obudzić z ręką gdzieś tam….

  Tomaszsz Odpowiedz
 • Adminie, napisałeś, że trzeba wykonać jedną płatność kartą na 200zł, a cztery następne na dowolną kwotę. A w regulaminie widzę taki zapis: „dokonanie Transakcji Bezgotówkowych na kwotęmin. 200 zł (słownie dwieście złotych) w ciągu 40 dni kalendarzowych od daty
  zawarcia Umowy o Kartę Płatniczą przy czym ilość dokonanych Transakcji bezgotówkowych nie może być mniejsza niż 5, oraz
  e. niewypowiedzenie Umowy o Konto oraz Umowy o Kartę Płatniczą do dnia przekazania przez Bank Nagrody Premiowe” czy dobrze rozumiem, że wystarczą 5 transakcji na dowolna kwotę, aby tylko były łącznie na 200zł? Pozdrawiam.

  Tomek201 Odpowiedz
 • Promocja zakończona

  g.romek Odpowiedz
 • Alior Bank wystartował z identyczną promocją jak ta – 100 zł do allegro za założenie Konta Internetowego, wykonanie 5 transakcji na kwotę 200 zł i zalogowanie się do aplikacji mobilnej:

  https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/oferty-specjalne.html Promocja „AlleOkazja”! Odbierz kod rabatowy 100 zł na zakupy w Allegro

  Adam K. Odpowiedz
 • Powoli u niektórych pewnie zbliża się 60 dni, ktoś coś dostał już?

  Paweł Odpowiedz
 • Ktoś dostał Bon?

  TomekW Odpowiedz
 • Mi został jeszcze tydzień czekania. Ale chyba jeszcze nikt nie dostał? Jest jakaś osoba, u której już wyznaczony czas przekazania vouchera minął?

  Tomek201 Odpowiedz
 • U mnie dzisiaj mija termin ale czuję że będzie reklamacja.

  Marioo Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy