Zrób selfie i zgarnij 100 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego + 3% na koncie oszczędnościowym

Zakończona

Pekao S.A. ruszył z kolejną promocją swojego konta osobistego. W zamian za założenie Konta Przekorzystnego robiąc sobie selfie zgarniemy 100 zł premii. A do tego 3% na koncie oszczędnościowym aż przez pół roku :)


100 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego Pekao

Otwórz Konto Przekorzystne online lub mobilnie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego w Pekao w okresie od 1.07.2018 do 31.08.2019. Posiadanie innych rachunków (np. oszczędnościowego) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o Konto Przekorzystne i zawrzemy umowę o konto wraz z kartą debetową nie później, niż 30.09.2019.

Co istotne: umowa powinna zostać zawarta biometrycznie – poprzez stronę internetową banku lub w aplikacji mobilnej (będzie możliwość przejścia do apki z wniosku internetowego na jego końcowym etapie). Odpadają więc wnioski, w których z góry wskażemy oddział jako miejsce zawarcia umowy. Musi być wybrana biometria na starcie.

Co więc z osobami, które wybiorą biometrię, ale ze względu na jakieś problemy nie uda się tak zawrzeć umowy? Spytałem o to bank i dostałem odpowiedź, że jeśli ktoś rozpocznie proces biometrii i ze względów technicznych nie będzie mógł go dokończyć, to finalizacja w oddziale również będzie brana pod uwagę. Ale podkreślam, że tylko wtedy, kiedy początkowo będziemy chcieli otworzyć konto biometrycznie i nam się to nie uda. Na wszelki wypadek polecam wtedy zapisać sobie zrzut ekranu.

Warto dodać, że bank zastrzega, że możliwe jest skrócenie czasu trwania promocji, jeśli pula uczestników osiągnie 10 000 osób. W takim wypadku informacja ta pojawi się na stronie banku i na stronie promocji. Zaktualizuję również niniejszy wpis.

100 zł na super łatwych zasadach

Teraz do spełnienia będziemy mieli dwa, niesamowicie proste warunki. Po pierwsze – bank wymaga od nas zapewnienia jednorazowego wpływu na konto w wysokości min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki oraz przelewów własnych w Pekao). Najprościej więc przelać sobie środki z własnego konta w innym banku.

Po drugie wymagane jest wykonanie minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub poprzez aplikację PeoPay (będącą oczywiście zapłatą za towary lub usługi, a nie „zwykłym” przelewem). Istotne, aby warunki zostały spełnione do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego po miesiącu podpisania umowy – czyli najpóźniej z końcem października.

Nagroda w postaci uznania rachunku kwotą 100 zł zostanie przekazana w ciągu 45 dni od zakończenia okresu przystępowania do promocji, czyli do 14.11.2019.

3% do 30 000 zł przez pół roku

Oprócz premii na start nowi klienci banku Pekao mogą również skorzystać z promocyjnego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym. Okres karencji tej promocji jest identyczny, jak promocji z premią. Przystępować do niej możemy również tylko do końca września.

Wystarczy więc otworzyć rachunek oszczędnościowy do 30.09 (wraz z kontem osobistym lub później – ale wtedy możliwe jest to tylko w oddziale) i korzystać z oprocentowania podwyższonego do 3% przez 180 dni od otwarcia konta! Saldo, którego dotyczy promocja, to maksymalnie 30 000 zł. Istnieje wprawdzie możliwość założenia Konta Oszczędnościowego Premium (zyskując oprocentowanie 3% aż do 100 000 zł), jednak wtedy nie skorzystamy z promocji z premią na start, bo wymagane jest otwarcie innego konta osobistego, niż Konto Przekorzystne (dokładniej: Konto Świat Premium lub Eurokonto Prestiżowe, które nie są darmowe).

Darmowe Konto Przekorzystne

Konto Przekorzystne może nas kosztować 6 zł miesięcznie, a za kartę możemy zapłacić dodatkowe 3 zł. Na szczęście istnieje możliwość zwolnienia z tych opłat. Wystarczy, że zasilimy konto kwotą min. 500 zł miesięcznie oraz wykonamy co najmniej jedną płatność kartą lub PeoPay. Czyli to, czego wymaga od nas promocja :)

Bank przewidział też drugą opcję zwalniania z opłat. Pekao nie pobierze żadnych (podstawowych) opłat od osób, które nie ukończyły jeszcze 26. roku życia.

Co z wypłatami z bankomatów? Za darmo pieniądze wyciągniemy z bankomatów własnych Pekao oraz z dwóch dowolnych bankomatów obcych w kraju, o ile spełniliśmy w poprzednim miesiącu warunek wpływu 500 zł i jednej transakcji. Kolejne wypłaty z bankomatów obcych będą nas kosztować już 2% od kwoty wypłaty (min. 5 zł).

Na koniec dodam, że wyrabiając kartę Mastercard Debit FX automatycznie zyskujemy bezstratne przewalutowanie przy płatnościach zagranicznych – a dokładniej po kursie organizacji płatniczej i bez żadnej prowizji banku. Oznacza to, że kartą tą zapłacimy całkowicie bezkosztowo za wszelkiego rodzaju zakupy w innej walucie, niż PLN. Warto o tym pamiętać!

Nie przegap!

Komentarze

 • A jednak wrócili do stówki:D, poskąpili haha!

  Dominika Odpowiedz
 • ja dziękuję za konto u nich. Składałem w poprz promocji wniosek. Dostałem nawet sms z hasłem do logowania, ale… coś się u nich nie działało i wniosku nie ma, konta też. Nie chciało mi się iśc do oddziału, zwłaszcza że w promo musiał być wniosek internetowy. Było to z mc temu i nawet nikomu nie chciało się zadzwonić aby się tym zająć. Jak tak podchodzą do przyszłego klienta, to jak traktują swoich?

  gregoopl Odpowiedz
 • Czy przez WWW w tym banku w ogole widac zwykla karte debetowa, bo nie moge jej znalezc. Chyba, ze pojawia sie dopiero po aktywacji. Co ciekawe przez m.pekao24 ta karta jest normalnie widoczna.

  keton Odpowiedz
  • Tak, przez www nie widać karty! Potwierdzona na infolinii! Uznali że karta jest połączona z kontem i nie można z nią i tak nic zrobić więc po co ją wyświetlać.

   xemi
 • był cyrk z tymi kontami ale w odziale powiedzieli ze maja bład systemu i dlatego musieli zakladac ponownie a beda potem sprawdzac czy ktos skladał wniosek przez internet i miał problemy z dokonczeniem wniosku tak mi powiedzieli w banku i na infolini ,mam robione zrzuty ekranu jak potwierdzenie.I mozliwe ze w styczniu bedzie reklamacja jak nie przyznaja premi albo wczesniej bo pierwsza ma byc po miesiacu.

  kroso Odpowiedz
 • Jak wygląda zakładanie konta za pomocą biometrii? Na czym dokładnie ona polega?

  Lord Klops Odpowiedz
  • Polega na zrobieniu zdjęcia dowodu osobistego, obfotografowaniu ze wszystkich stron swojej głowy i na koniec w dużej ilości przypadków na udaniu się do oddziału banku w celu podpisania umowy, bo jednak coś poszło z biometrią nie tak.

   pytanie
  • Po prostu mistrzostwo świata haha

   marsid
 • Zgody marketingowe nie są wymagane? Bo w regulaminie chyba o nich nic nie ma

  prze29 Odpowiedz
  • Nie ma mowy w regulaminie = nie są :)

   Michał
  • @MichałAdmin: Jak wygląda zakładanie konta za pomocą biometrii? Na czym dokładnie ona polega?

   Lord Klops
  • Niby nie trzeba ale już żałuję bo zapytałem czy mogę polecać Pekao dalej (100zł dla poleconego i polecającego) odp z banku:

   Szanowny Panie, uprzejmie informuję, że obecnie trwa promocja dla klientów, którzy podczas otwierania konta w naszym banku wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Ponieważ Pan nie wyraził takiej zgody, nie może Pan brać udziału w tej promocji.

   Tomash
 • A wie ktoś jak będzie wyglądać logowanie do bankowości internetowej po 14 września? W banku wczoraj nie wiedzieli. Ciekawe czy za pomocą każdorazowo płatnych smsów? Z Peopeya nie korzystam w oczekiwaniu na jesienną promocję. ;-)

  jmg Odpowiedz
 • Nie można się zalogować do PEKAO SA

  „Service Unavailable

  The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.”

  Też tak macie?

  raul_r2 Odpowiedz
 • Czy była już wypłacana premia?

  Meg Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy