100 zł premii za płatności zagraniczne dla klientów mBanku

Trwa do 30.09.2022

Ruszyła promocja skierowana do nowych i obecnych klientów mBanku. W zamian za wykonanie transakcji zagranicznych zgarniemy do 100 zł premii.

100 zł premii za transakcje zagraniczne mBank
Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego mBanku z kartą debetową. Oprócz tego wymagana jest rejestracja na stronie promocji.

Teraz wystarczy, że będziemy płacić lub wypłacać środki z bankomatów za granicą. Bank zwróci nam 2% wartości transakcji jeśli nie przekroczymy sumarycznie kwoty 1500 zł lub 4% jeśli tę kwotę przekroczymy. Maksymalny zwrot to 100 zł (co odpowiada wydaniu 2500 zł). Czas na wykonywanie transakcji mija 30.09.2022, a premia wypłacona zostanie do końca kolejnego miesiąca.

Oczywiście warto pamiętać, że (zależnie od posiadanej karty) mBank może pobrać osobne prowizje od transakcji walutowych. Dobrym pomysłem może być więc skorzystanie z usługi wielowalutowej z osobnym subkontem albo bezpośrednio karty walutowej – tak, aby do interesu nie dopłacać.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jakaś dziwna ta promocja bo wymaga włączenia innej usługi tj. usługę wielowalutowa, niby za 0 zł ale transakcje rozliczane z prowizją za przewalutowanie 3,5% dla kart VISA i Mastercard.

  M Odpowiedz
  • Tak jak podlinkowałem – druga opcja to:

   Wybierz i zasil rachunki w walutach, w których będziesz płacić. Do wyboru masz aż 11 walut. Karta rozpozna walutę i pobierze odpowiednią kwotę z rachunku walutowego bez prowizji za przewalutowanie.

   Ale na pozostałych walutach oczywiście stracimy.

   Michał
 • Jeśli dobrze rozumiem, to najkorzystniej to wychodzi przy rachunku Intensive i karcie Intensive Świat (obecnie płatna 10zł miesięcznie). Tam transakcje rozliczane są wg kursów Visa.

  mucha Odpowiedz
 • Co to za opłata za kartę dla konta walutowego: https://www.mbank.pl/pdf/ind/konta/oplaty/ekonto-walutowe.pdf
  „Wydanie karty płatniczej: 30 zł
  Obsługa karty debetowej:
  1. opłata za wydanie duplikatu: 0 zł
  2. opłata za kartę główną/dodatkową – Opłata roczna ogółem 30 zł ”

  Czy to jest opłata za wydanie i roczna w przypadku chęci otrzymania nowej karty walutowej w Eur usd itd, czy opłata dla istniejącej karty debetowej, dla której włączamy usługę wielowalutową?

  Bolo Odpowiedz
  • kilka lat temu mBank pobierał tylko opłatę roczną, jednak wystarczyło zamknąć kartę przed upływem roku i opłaty nie było – wiem, bo sam korzystałem. Niestety teraz pobierają 30 zł za samo wydanie karty więc już się tak nie da – dlatego osobiście nie trzymam tam już euro

   Michał
 • Czyli jeśli mam konto w funtach i kartę do tego konta to wystarczy, że wypłacę funty w UK i premia moja?

  Tomaszsz Odpowiedz
  • Tak wynika z regulaminu, który jest jednakowoż tak durnowaty, że nie wynika z niego nic. Chcieli uprościć, ale przekombinowali. Osobiście zamierzam podobnie, tyle że z EUR.

   Kulson
  • moim zdaniem tak. Macie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w walucie, wypłacacie środki zgodnie z regulaminem = premia powinna wpaść.

   Michał
  • A moim zdaniem ściśle interpretując regulamin, to nie przejdzie. W regulaminie są kwoty transakcji w PLN, anie ich równowartość. Po tym wnioskuję, że zakup musi być ww pln (niekoniecznie z DCC) albo przeliczony na PLN przez bank. Najważniejsze, żeby była to transakcja zagraniczna.

   ls5
  • Z czego wnioskujesz, że muszą być w PLN? Bo warunki są tylko takie:

   Moneyback otrzymasz, jeśli łącznie spełnisz warunki:
   • złożysz wniosek o przystąpienie do promocji Moneyback
   • wykonasz Transakcje
   • transakcje te nie zostaną anulowane (zwrot towaru lub usługi)

   a definicja Transakcji to:
   Transakcje – transakcje z fizycznym użyciem Karty wydanej do Rachunku (w tym Karty dodanej do urządzenia mobilnego) dokonane za granicą. Do Transakcji zaliczamy bezgotówkowe Transakcje zakupu Kartą w punkcie handlowo-usługowym, wypłaty w bankomacie.

   Ani słowa o walucie.
   A te kwoty, o których wspominasz, to tylko przykłady.
   Ale ogólnie regulamin jest jaki już pisałem durnowaty, i najbezpieczniej będzie zaatakować Visą Intensive (o ile tu się też jakoś nie wyłgają, bezpodstawnie)

   Kulson
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy