100 zł w bonie Sodexo za sam fakt założenia Konta Firmowego Godnego Polecenia od BZWBK!

Zakończona

Wygląda na to, że w Banku Zachodnim WBK znalazło się nieco bonów Sodexo, których ważność kończy się lada dzień. Z tego też względu bank ruszył z szybką i prostą akcją: każdy, kto założy konto firmowe w ciągu najbliższych kilku dni, zgarnie bon o wartości 100 zł. Okresu karencji oraz dodatkowych wymagań – brak! :)

100 zł w bonie Sodexo za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia od BZWBK
Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową i usługami BZWBK24 Mini Firma, a następnie zawrzeć umowę (przelewem lub podczas wideorozmowy) najpóźniej do 15.06.2018. W trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celu marketingu.

Kolejnych kroków w promocji… brak! Bon Sodexo o wartości 100 zł trafi do nas kurierem, o ile znajdziemy się w gronie 150 osób, które jako pierwsze założą konto. Zgodnie z regulaminem później składanie wniosków nie będzie już możliwe.

Termin ważności bonu to 30.06.2018.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Prowadzenie Konta Firmowego Godnego Polecenia to 25 zł miesięcznie, ale opłaty można się pozbyć – wystarczy wykonać przelew do ZUS na min. 200 zł. Opłata pobierana jest w kolejnym miesiącu, jeśli w poprzednim nie został spełniony ten warunek.

Jeśli chodzi o kartę, to jej koszt miesięczny to 7 zł, o ile nie wykonamy operacji bezgotówkowych na min. 400 zł. Oczywiście po spełnieniu warunków promocji kartę można po prostu zastrzec.

Nie przegap!

Komentarze

 • Mam pytanie jak to wygląda z podatkiem? Ile % trzeba zapłacić?

  adam21 Odpowiedz
  • jest to zysk Twojej firmy więc w zależności od tego jak się opodatkowąłes taki podatek zapalcić powinieneś od tej stówki ….

   zenek64
 • Przez awarię systemów informatycznych dziś nie zakończa wniosku.

  asdf Odpowiedz
 • Trzy dni od rejestracji. Sprawdzałem dzisiaj telefonicznie. Awaria systemu. Trzeba czekać. Jak długo nie wie nikt. Trochę słabo im wyszło jak na promocję dla przedsiębiorców, bo od razu na wejściu zonk :(

  x Odpowiedz
 • Jedna rzecz jest dla mnie niejasna. Podpisałem umowę 18.06 – czy to oznacza, że przelew do ZUS oraz płatności na karcie muszę zrealizować do końca czerwca? Czy też w ciągu kolejnych 30 dni, a może warunki zaczynają obowiązywać dopiero od kolejnego miesiąca, tj. lipca? Czy jeżeli dziś zastrzegę kartę, to poniosę mimo wszystko opłatę za jej posiadanie?

  Marek1234 Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy