100 zł za założenie mBiznes Konta Standard i 24 miesiące bez opłat

Trwa do 08.01.2019

Ruszyła IV edycji promocji konta firmowego mBanku. W zamian za założenie mBiznes konta Standard zgarniemy łatwe 100 zł premii, a rachunek będziemy mogli dogłębnie przetestować – przez najbliższe 2 lata nie zapłacimy bowiem ani złotówki za podstawowe operacje :)

100 zł za założenie mBiznes konta Standard od mBanku

100 zł za przelew do ZUS i transakcję kartą

Aby skorzystać z promocji należy być przedsiębiorcą, który nie posiadał jakiegokolwiek rachunku w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 29.10.2018. Oznacza to, że okres karencji w zasadzie nie istnieje – firmy, które zamknęły rachunek (rachunki) w mBanku przed tą datą traktowane są jako nowe :)

Jeśli spełniamy powyższy warunek to wystarczy, że zawnioskujemy o promocyjne mBiznes konto Standard i w trakcie jego zakładania zaakceptujemy regulamin promocji (w 1 kroku).

Na złożenie wniosku i zawarcie umowy mamy czas do 8.01.2019.

A jak zgarnąć tytułowe 100 zł? Bardzo prosto. Wystarczy, że w ciągu 30 dni od otwarcia rachunku dokonamy płatności ZUS na kwotę min. 250 zł oraz zapłacimy kartą w sklepach lub internecie (co najmniej raz).

I to tyle! 100 zł trafi na konto naszej firmy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przykładowo płacąc ZUS i wykonując transakcję kartą we wrześniu premię otrzymamy do końca października.

Darmowe prowadzenie konta przez 24 miesiące

Sama premia to jednak nie wszystko. mBank gwarantuje, że uczestnicy promocji będą mogli za darmo korzystać ze wszystkich podstawowych operacji. Chodzi tu o:

 • prowadzenie rachunku przez 24 miesiące za 0 zł
 • nielimitowany pakiet darmowych przelewów w PLN przez 24 miesiące
 • 0 zł za kartę debetową przez 24 miesiące
 • 0 zł za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK przez 24 miesiące
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Innymi słowy przez dwa lata możemy całkowicie za darmo korzystać z konta mBiznes Standard i zobaczyć, czy spełnia nasze oczekiwania. Dodam, że sam od kilku lat korzystam ze starego mBiznes Konta i jestem zadowolony.

Nie przegap!

Komentarze

 • Kolejny raz karencja na biznes w mBanku malina.
  Teraz poczekać, aż jakiś bankier.pl coś dorzuci i będzie można ZUS zapłacić.

  bolopokerzysta Odpowiedz
 • Czy nie wykonanie przelewu do ZUS i nie zrobienie płatności kartą skutkuje jedynie brakiem premii 100 zł, czy również brakiem darmowości konta?

  Kuba Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy