mBank: 100 zł za założenie mBiznes konta Standard oraz brak opłat przez 24 miesiące

Zakończona

Wystartowała kolejna edycja prostej promocji mBanku dla klientów firmowych. Tym razem w zamian za założenie mBiznes konta Standard i wykonanie jednego przelewu do ZUS zyskać możemy 100 zł premii oraz bezpłatnie korzystać z konta przez 24 miesiące. W porównaniu do poprzednich promocji tu o premię mogą walczyć nie tylko nowe firmy, ale również te, które prowadzą działalność gospodarczą od dłuższego czasu.

100 zł za założenie mBiznes konta mBanku

100 zł za przelew do ZUS

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem firmowym mBanku według numeru NIP. Dokładniej:

Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 26.12.2016 r.

Jeśli spełniamy ten warunek, to wystarczy złożyć wniosek o konto oraz zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku do 28.02.2017. Następnie w ciągu 30 dni kalendarzowych trzeba dokonać przynajmniej jednej płatności ZUS na kwotę min. 250 zł i… to w zasadzie tyle!

100 zł premii zostanie przekazane w ciągu kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Oprócz tego zyskamy:

 • prowadzenie rachunku za 0 zł przez 24 miesiące,
 • nielimitowane darmowe przelewy internetowe przez 24 miesiące,
 • 0 zł za wydanie karty debetowej oraz brak opłat za prowadzenie przez okres 24 m-cy od dnia
  otwarcia rachunku bieżącego,
 • 0 zł prowizji za wypłaty w PLN z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet, BZWBK na terenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy,
 • 0 zł prowizji za wpłaty w PLN w wpłatomatach mBanku i Euronetu na trenie Polski za 0 zł na okres 24 miesięcy.

Ile kosztuje mBiznes konto Standard?

Co po 24 miesiącach? mBiznes konto Standard kosztuje 9 zł miesięcznie, ale bardzo łatwo pozbyć się tej opłaty – wystarczy comiesięczny przelew do ZUS. Wypłaty z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet oraz BZWBK są (póki co) bezpłatne. Za inne zapłacimy 3% min. 5 zł. Przelewy internetowe są płatne (1,5 zł za sztukę), natomiast z doświadczenia wiem, że wystarczy napisać do mBanku z prośbą o zwolnienie z opłat (argumentując np. zmianą banku na inny), a prawdopodobnie przyznany nam zostanie pakiet bezpłatnych 180 przelewów na rok.

Jeśli zachcemy wyrabiać kartę, to będzie ona bezpłatna po wykonaniu operacji na kwotę min. 500 zł miesięcznie (inaczej zapłacimy 5 zł). Oczywiście po 24 miesiącach, bo promocja gwarantuje nam jej bezpłatność.

Nie przegap!

Komentarze

 • a ja właśnie postanowiłem skorzystać z promocji w aliorze, nie wiem jeszcze czy zamkąć konto w mbanku i za rok skorzystać ponownie z promocji, mam jeszcze stary ebiznes za free bez karty

  arek Odpowiedz
  • w mBanku i tak jesteś już raczej przekreślony – mają Twój NIP, a ma być nowy :/

   Michał
 • Nie mam konta firmowego obecnie. Miałem w mBanku ponad rok temu, a teraz mam tylko konto walutowe. Czy to oznacza, że mogę skorzystać z promocji?

  Mateusz Odpowiedz
 • Nie wiem, czy dobrze rozumiem: z promo mogą skorzystać klienci, ktorzy nie mieli wczesniej konta firmowego czy nie mieli konta firmowego w Mbank? Bo wlasnie szukam nowego konta…

  Ewa Odpowiedz
 • Jak wygląda kwestia płatności podatku dochodowego przy prowadzeniu działalności gospodarczej i otrzymaniu tytułowych 100 zł? W obecnym regulaminie nie ma żadnych paragrafów dotyczących obowiązku podatkowego, który był wspomniany w regulaminie do poprzedniej edycji promocji – http://livesmarter.pl/100-zl-lub-2-procent-za-zalozenie-mbiznes-konta-standard/.

  Bananan Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy