Nawet 1050 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia w promocji Santander i Bankier.pl

Zakończona

Ruszyła II edycja oferty dla firm organizowanej przez wydawcę serwisu Bankier.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch promocji możemy zgarnąć 150 zł łatwej premii na start oraz kolejne 900 zł w formie zwrotów. O dodatkowym moneybacku za hotele, autostrady i paliwo nie wspominam! :)

1050 zł premii za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia od Santander Bank Polska i Bankier.pl

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie dysponowała żadnym rachunkiem dla firm Santander Bank Polska od dnia 21.01.2019. Wykluczone są również osoby, które złożyły po 20.01.2020 wniosek o taki produkt. Co ważne: posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia (podając te same dane, co przy rejestracji w promocji). Czas na spełnienie powyższych warunków mamy do 23.02.2020. Podpisanie umowy powinno nastąpić w ciągu maksymalnie miesiąca od złożenia wniosku.

Na co warto zwrócić uwagę? Regulamin promocji wymaga od nas zaznaczenia kilku checkboxów. Po pierwsze – jeszcze na stronie promocji powinniśmy wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł dać znać firmie Bonnier (wydawcy serwisu Bankier.pl) o spełnieniu przez nas warunków i możliwości wypłaty premii. Będzie to drugi checkbox na stronie promocji (oprócz niego musimy też zaznaczyć pierwszy – czyli akceptację regulaminu).

W trakcie samego wnioskowania powinniśmy natomiast zgodzić się na przetwarzanie danych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku oraz zgodę dla celów marketingu banku (drogą telefoniczną i przez środki komunikacji elektronicznej). Oczywiście po odebraniu nagrody zgody możemy cofnąć.

A jeśli o nagrodzie mowa, to jakie są warunki jej zdobycia? Wystarczy, że w terminie dwóch miesięcy liczonych od momentu podpisania umowy wykonamy co najmniej jedną transakcję kartą lub zwykły przelew wykonany za pomocą usługi Mini Firma (usługa bankowości internetowej lub mobilnej). Bank zastrzega jedynie, że jeśli wybierzemy tę drugą opcję, to musi to być przelew zewnętrzny (czyli na konto w innym banku). Przelew do ZUS lub US również nie jest tu wliczany. Natomiast kwota operacji w obu przypadkach jest dowolna :)

To tyle! O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni do 30.06.2020 za pomocą wiadomości mailowej. Będziemy mieć wtedy 14 dni roboczych na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Organizator dokona przelewu 150 zł do 3.08.2020.

900 zł zwrotu od Santander!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będzie mógł zgarnąć aż 4% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł (co oznacza, że najbardziej optymalnym będzie wydawanie około 3750 zł).

Co istotne: nie ma tu żadnych wykluczeń. Każda płatność kartą jest brana pod uwagę.

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

O jej szczegółach pisałem w tym prześwietleniu.

Dodatkowe 6% za opłaty autostradowe, 4% za hotele i 2% za paliwo!

Oprócz moneybacku za wszystkie transakcje kartą możemy również zgarnąć zwrot za płatności na stacjach paliw, w hotelach oraz za przejazdy autostradą. Wystarczy, że karta debetowa którą wybraliśmy to Mastercard Business Debit. Jeśli będziemy nią płacić to zgarniemy odpowiednio:

 • 2% moneybacku otrzymamy za płatności na stacjach paliw Circle K zlokalizowane w Polsce (kod MCC 5541),
 • 4% moneybacku za płatności w hotelach i motelach w Polsce (MCC 7011),
 • 6% moneybacku za transakcje dokonane za przejazdy autostradami na terenie Polski (MCC 4784).

Zwroty możemy otrzymywać za transakcje do końca marca, a limity maksymalne są bardzo wysokie – do zgarnięcia mamy aż 200 zł miesięcznie (dla hoteli i autostrad), natomiast zwrot za paliwo jest nieograniczony!

Szczegóły tej promocji w moim wrześniowym prześwietleniu.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące! Zgodnie z regulaminem w tym okresie nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • „Co istotne: nie ma tu żadnych wykluczeń. Każda płatność kartą jest brana pod uwagę.”
  Nie ma wykluczeń więc wystarczy doładować Revolut, Monese itp?

  se Odpowiedz
  • Uważaj na prowizję za doładowania firmową kartą.

   bolopokerzysta
  • @bolopokerzysta da sie uniknac takiej oplaty :) ale trzeba byc wylogowanym z R (ja dodatkowo resetowalem tel przed taka operacja)…logujesz sie do R i natychmiast robisz zasilenie z GooglePay gdzie jest przypieta taka karta…wtedy takie doladowanie nawet karta biznesowa przechodzi bez naliczenia dodatkowej prowizji dla R ;)

   szczewi
  • U mnie dziś przestało działać zasilanie R przez GPay. Ktoś ma podobny problem?

   mrsz
 • Dzięki za informacje o promocji, wniosek złożony. Czy jest problem w tym, że w zgłoszeniu do promocji podałem inny adres e-mail niż we wniosku?

  Franciszek Odpowiedz
  • Zgodnie z regulaminem powinno się podać ten sam e-mail – aczkolwiek nie wiem, czy jest to w jakikolwiek sposób sprawdzane. W razie czego sugeruję napisać maila przez formularz kontaktowy na stronie promocji – powinni pomóc (zmienić maila w razie czego).

   Michał
 • Na zdjęciu niejaka ,,krawcowa KIDAWA ;-)” kandydatka na prezydenta :-) dorabia na promocjach bankowych??

  TaXMaN Odpowiedz
 • Płacenie kartą wiąże się z odwiedzaniem punktów handlowych, a mamy epidemię i staramy się nie przemieszczać. Pytanie: czy jeżeli telefonicznie zadzwonię do firmy, która ma terminal płatniczy i poproszę by ręcznie wprowadzili dane BLIK to zaliczy mi w promocję to jako płatność kartą, czy nie?

  Drzeworyt Odpowiedz
  • zgodnie z regulaminem tylko płatności kartą się wliczają, więc BLIK odpada.

   bolopokerzysta
 • Nie powinno się forum zaśmiecać, ale @bolopokerzysta wypada podziękować za odpowiedź. Dziękuję!

  Drzeworyt Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy