Nawet 1050 zł za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia w promocji Santander i Bankier.pl

Trwa do 05.08.2019

Ruszyła promocja serwisu Bankier.pl we współpracy z Santander Bank Polska. Dzięki połączeniu dwóch promocji możemy zgarnąć 150 zł łatwej premii na start oraz kolejne 900 zł w formie moneybacku. Łącznie czeka na nas nawet 1050 zł w gotówce! :)

1050 zł premii za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która nie dysponowała żadnym rachunkiem dla firm Santander Bank Polska od dnia 24.06.2018. Wykluczone są również osoby, które złożyły niedawno wniosek o taki produkt i jest on procesowany przez bank w trakcie trwania promocji. Co ważne: posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek z wygenerowanego dla nas linku o Firmowe Konto Godne Polecenia. Czas na spełnienie powyższych warunków mamy do 5.08.2019. Podpisanie umowy powinno nastąpić w ciągu maksymalnie miesiąca od złożenia wniosku.

Na co warto zwrócić uwagę? Regulamin promocji wymaga od nas zaznaczenia kilku checkboxów. Po pierwsze – jeszcze na stronie promocji powinniśmy wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potrzebnym do przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Santander mógł dać znać firmie Bonnier (wydawcy serwisu Bankier.pl) o spełnieniu przez nas warunków i możliwości wypłaty premii.

W trakcie samego wnioskowania powinniśmy natomiast zgodzić się na przetwarzanie danych dla celów kontaktu w sprawach związanych z realizacją wniosku oraz zgodę dla celów marketingu banku (drogą telefoniczną i przez środki komunikacji elektronicznej). Oczywiście po odebraniu nagrody zgody możemy cofnąć.

A jeśli o nagrodzie mowa, to jakie są warunki jej zdobycia? Wystarczy, że w terminie dwóch miesięcy liczonych od momentu podpisania umowy wykonamy co najmniej jedną transakcję kartą, BLIKiem lub… najzwyklejszy przelew! Bank zastrzega jedynie, że jeśli wybierzemy tę ostatnią opcję, to musi to być przelew zewnętrzny (czyli na konto w innym banku). Kwota operacji jest dowolna :)

To tyle! O przyznaniu premii zostaniemy powiadomieni do 31.12.2019 za pomocą wiadomości mailowej. Będziemy mieć wtedy 14 dni roboczych na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Organizator dokona przelewu 150 zł w tym samym terminie.

900 zł moneybacku!

Biorąc udział w promocji na start automatycznie łapiemy się na dodatkową promocję samego banku. Każdy nowy klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia, będziemy mógł zgarnąć aż 4% zwrotu od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w okresie 6 miesięcy od dnia otwarcia rachunku. Wymagane jest jedynie, aby w danym miesiącu rozliczeniowym wykonać przelew do ZUS lub Urzędu Skarbowego na kwotę min. 200 zł. Maksymalna miesięczna wypłata moneybacku nie może również przekroczyć 150 zł (co oznacza, że najbardziej optymalnym będzie wydawanie około 3750 zł).

Premia będzie wypłacana na nasze konto firmowe do 25. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Przypominam, że przychody związane z prowadzoną działalnością gospodarczą należy samemu wykazać i rozliczyć, płacąc ewentualny podatek.

Darmowe prowadzenie konta

Oprócz promocji z premia pieniężną bank chce nas zachęcić do przetestowania Firmowego Konta Godnego Polecenia zwalniając nas z opłat przez pierwsze 24 miesiące! Zgodnie z regulaminem w tym okresie nie będzie pobierana opłata za:

 • prowadzenie rachunku
 • przelewy Elixir wykonywane w bankowości elektronicznej
 • 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash wykonanych w bankowości elektronicznej w danym miesiącu
 • zlecenia stałe
 • polecenia zapłaty
 • wysłanie kodów autoryzacyjnych
 • użytkowanie pierwszej karty debetowej w PLN do rachunku
 • wypłaty w bankomatach i terminalach w kraju i za granicą

Innymi słowy wszystkie podstawowe operacje (prowadzenie konta, posiadanie karty, przelewy i wypłaty z bankomatów) mamy całkowicie za darmo. Nic, tylko korzystać :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Promocja fajna tylko trzeba zrobic duży jak dla mnie obrót kartą dla pełnego zwrotu moneybacku.

  p009 Odpowiedz
 • Da się to konto założyć? Bo do poprzedniej promocji podchodziłem jakieś 8-9 razy i bank twierdził, że nie wie dlaczego ale nie mogą zakładać tych kont :D to był największy bezsens jaki widziałem. Infolinia, oddziały, jakieś videoczaty z biometrią głosu i za każdym razem wyskakiwał błąd, na który konsultant rozkładał ręce i mówił, że dużo wniosków tak niestety upada. Na postępowanie reklamacyjne (a dodam, że posiadam konto osobiste w Sant) dostałem odpowiedź po uwaga 2 miesiącach o treści mniej więcej „dziękujemy za informację, wiemy, że mamy problem” i…. to tyle :D Nikt się do mnie nie odezwał czy jeszcze chcę to konto czy nie :D Żenada

  Łukasz Odpowiedz
  • Zakładałem 2 miesiące temu, kurier parę dni po wniosku, bez żadnych problemów.
   Do zwrotu wszystko się liczy – pierwsze 150 już jest.

   bolopokerzysta
 • Ktoś wie czy przechodzi R? Nie widzę wykluczeń w regulaminie.

  Pawlik Odpowiedz
  • Przechodzi bez problemu

   Eryk
  • Przechodzi, ale na R na firmówkach masz spore prowizje za doładowanie. Dokładnie nie pamiętam, ale jak ostatnio sprawdzałem to było mniej/więcej 1.2%

   bolopokerzysta
  • nawet jeśli jest prowizja to moneyback 4% – prowizja 1,2% = 2,8% jestem na plusie :) więc pomogę sobie R bo 3800 zł wydatków to na pewno nie nazbieram.

   Pawlik
  • – podatek dochodowy

   bolopokerzysta
 • Pierwszy raz będę zakładał konto firmowe.
  Czy w jednoosobowej działalności gospodarczej można robić zakupy do celów prywatnych z konta firmowego?

  Michał Odpowiedz
  • Z tego co mi wiadomo, to można, tak samo jak można z osobistego opłacać koszty firmowe. I tak w jednoosobowej działalności odpowiadasz całym swoim majątkiem :) Problemy zaczynają się dopier przy spółkach.

   Sławek
  • Oczywiście, że można, tyle że będziesz miał zaspamowane wyciągi.

   bolopokerzysta
 • a jak us zażąda jpkwb to będziesz się tłumaczył co było wydatkiem priv a co firmowym

  j4c0b Odpowiedz
  • Decyduje KPiR, nie rachunek bankowy z tego co wiem. Zresztą można na wyciągu wskazać transakcje w połączeniu z KPiR. Co innego gdybyś wszystko z wyciągu wciągał do koszty, wówczas mógłby być problem.
   JDG nie jest spółką, gdzie masz wyraźne rozróżnienie na pieniądze swoje i spółkowe (innej osoby prawnej).

   Michał
 • Z czego wynika, że przez 24 miesiące prowadzenie konta jest za darmo? Nie potrafię tej informacji znaleźć.

  Tomasz.K Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy