Zyskaj 120 zł za pensje od ING Banku Śląskiego

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja ING Banku Śląskiego dedykowana obecnym klientom. W zamian za przeniesienie swojego wynagrodzenia do banku zyskać możemy 120 zł premii.

Zyskaj do 120 zł za pensje w ING

Aby skorzystać z promocji należy zapisać się do niej poprzez wniosek udostępniony w bankowości internetowej Moje ING (akceptując przy tym regulamin). Konieczne jest również złożenie „Dyspozycji przelewu wynagrodzenia” na rachunek w ING Banku Śląskim.

Najprawdopodobniej oferta widoczna będzie jedynie dla osób, które zostały zaproszone do promocji przez bank. Czas na zapisanie się mamy do 31.03.2019.

Co dalej? Do 31.08.2019 powinniśmy zapewnić w dowolnych czterech miesiącach wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia na kwotę min. 1000 zł (per miesiąc). W jednym punkcie regulaminu jest informacja o „łącznej” kwocie wpływów, jednak w innym jest zastrzeżone, że powinien to być jeden wpływ na min. 1000 zł.

Dodatkowo:

Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku. Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny

Nagroda zostanie wypłacona do 17.09.2019, o ile ciągle będziemy posiadaczem rachunku osobistego w ING.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak dla mnie za dużo zachodu. Nie będę kolejny raz zmieniał numeru rachunku u Pracodawcy.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Bardzo chętnie bym zyskał 120pln, niestety nie mam pensji z ING Banku Śląskiego ;)

  leon Odpowiedz
 • Może ktoś się pochwalić w którym miejscu jest to zaproszenie z banku?

  tratata Odpowiedz
 • Nidy do mnie zaproszenie nie trafia, a to już kolejny raz powtarzana promocja, dziwne podejście.

  Slawo Odpowiedz
 • M.in dlatego wraz z koleżanką Małżonką pozamykaliśmy tam konta.
  Spływała tam regularnie kasa z rachunków maklerskich. Snadź się cholery w ING przyzwyczaiły i nie otrzymywaliśmy żadnych zaproszeń do promocji a już odmowa wydania KK bo nie otrzymuję żadnej jałmużny od ZUS to kompletny kwas. Jakoś nie było nam po drodze ;)

  Bufon Odpowiedz
 • „Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny”
  Chodzi o to, że nie mogę przelać 1000zł ze swojego konta z innego banku czy przelew wynagrodzenia musi być z konta firmowego?

  Mateusz Odpowiedz
  • Spróbuj znaleźć w archiwum info o tej samej promocji kilka miesięcy temu, tam o tym pisali chyba w komentarzach, na pewno odpada przelew z własnego konta w innym banku

   Kate
  • A ciekawe jak przelew od znajomego o całkiem innych danych?

   Kamil88
  • znajomy jest osobą fizyczną – ma imię i nazwisko…więc chyba odpadało w poprzedniej promocji

   Kate
 • Na 1 konto dzisiaj wpadlo mi zaproszenie. Zakladam, ze na 2 tez wpadnie. Do konca promocji jest jeszcze sporo czasu.

  keton Odpowiedz
  • Mi też przyszło i mam dylemat czy korzystać.

   Ciekawski
  • potwierdzam, zaproszenie wpadlo dzis u mnie i u kolezanki :) pzdr

   Mickey
  • Ciekawski – masz dylemat?? Pieniadze doslownie leza na ulicy i nie wezmiesz? Przeciez tutaj nawet wynagrodzenia nie trzeba przenosic :)

   keton
  • Tak było we wcześniejszej edycji promocji. Teraz do regulaminu dopisali „Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny”

   dzony
  • nie , no tak i było i wcześniej, toczyły się zażarte dyskusje jak to objeść :-)

   Kate
  • Różnica w regulaminach jest w punkcie 9 b)

   dzony
 • Ja dostałem zaproszenie do promocji dopiero dzisiaj. Chyba skorzystam. Zamiast w czerwcu to zamknę konto we wrześniu, czy październiku.

  Marcin H Odpowiedz
 • A kto nie dostał (ja nie na 2 konta), to w związku ze zmianą regulaminu, bla bla bla… do 14 kwietnia 2019 r. − w naszym banku:
  1. wypowiedzenie umowy ze skutkiem natychmiastowym − wtedy umowa wygaśnie w dniu jego złożenia,
  2. pisemne oświadczenie o braku akceptacji (sprzeciw) – wtedy umowa wygaśnie dzień przed wejściem zmiany regulaminu w życie.

  qq Odpowiedz
  • pare lat temu robilem taki manewr, ze przy kilkunastu kontach w roznych bankach przelewalem 1tys jak leci bang bang bang nie patrzac czy wplyw zwalniajacy z oplaty musi byc czy nie i to byl BLAD, bo ING zawsze mnie ignorowal przy tego typu promo. Od kiedy wykluczylem ING z mojego szablonu „przelewow” zawsze dostaje zaproszenie (4 rok z rzedu ;) ….ale to tylko moje spekulacje i domniemanie. Pzdr

   Mickey
  • Coś w tym jest, u mnie moje konto prawie martwe i dostałam zaproszenie 2 raz z rzędu

   Kate
  • ja też :) premia wpadła bodajże w grudniu.

   asi
 • Jestem niemal pewien, że ING już kiedyś robiło identyczną promocję a ja brałem w niej udział, teraz znowu mam informację w wiadomościach, o co chodzi?

  Paweł Odpowiedz
 • Ja mam jeszcze ciekawiej – dostałem zaproszenie do udziału w promocji. A chyba bank zapomniał, ze … biore udział w poprzedniej promocji :P Wiec ciekawi mnie czy wypłaca w stosownym czasie premie czy trzeba bedzie reklamacje pisac /sorry za brak polskich znakow/

  pytalski Odpowiedz
  • „przestudiuj” od a-z regulamin i sprawdz czy jest mowa o wykluczeniu osob, ktore biora udzial w aktualnej promo z pensja! jesli nie ma to jazda i kolejne 100/120pln wpada Ci do potrfela. Reklamacja to kwestia marginalna, bo w tym przypadku nie mieliby zadnych argumentow ;) See ya

   Mickey
 • Admin napisał: „Konieczne jest również złożenie „Dyspozycji przelewu wynagrodzenia” na rachunek w ING Banku Śląskim.”

  Nie do końca prawda, są 2 wersje : 100 zł za samo przesyłanie wynagrodzenia bez dyspozycji, a dodatkowe 20 jest gdy wyślemy dyspozycję do pracodawcy

  Wg regulaminu w wersji tylko ze 100 zł wpływy muszą być „na łączną kwotę min. 1 000 zł”
  a w wersji ze 120 zł (z dyspozycją) – 1000 zł jednym przelewem („ale będzie ono w kwocie min. 1 000 zł (nie może to być kwota złożona z kilku wpływów)”)

  Kate Odpowiedz
  • Dodam jeszcze, ze ta cala deklaracja moze byc dostarczona osobiscie :) Jest taka opcja. To nie CA.

   keton
 • Niesamowita sprawa: można drugi raz bo regulamin nie mówi o takim wykluczeniu co na czacie też mi potwierdzili

  Paweł Odpowiedz
 • mnie też zaprosili już 2 raz z promocji regularnego oszczędzania korzystam 3 raz :)

  MSG Odpowiedz
  • A ktoś wie, czy można drugi raz skorzystać z promocji Regularnego Inwestowania (200zł za kupowanie funduszy inwestycyjnych przez 6mc)? Korzystałem z takiej promocji rok temu, a teraz w panelu mam informację ponownie o takiej promocji. W regulaminie jest zapis „Na dzień startu Promocji oraz w momencie zapisywania się do Promocji, nie posiadać jednostek uczestnictwa
   funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych na podstawie zawartej z Bankiem Umowy pośrednictwa; „. W panelu ING mam ikonkę funduszu, który kupiłem rok temu, ale mam 0 jednostek uczestnictwa o wartości 0.00zł. Czy w takim przypadku mogę jeszcze raz z tego skorzystać?

   drakerc
  • Za inną stroną:
   „Głównym warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie jednostek funduszy inwestycyjnych na rejestrach otwartych w ramach umowy pośrednictwa z bankiem ING w momencie rozpoczęcia promocji, czyli 15 stycznia 2019 roku. Jeśli zatem korzystaliście z poprzednich edycji promocji lub po prostu inwestowaliście w fundusze w ramach ING Banku Śląskiego, wówczas przed startem promocji powinniście skutecznie zbyć wszystkie jednostki, zaś wasze rejestry powinny być puste (choć nadal mogą być aktywne).”

   Coś zyskałeś poprzednio oprócz premii? Pytam z ciekawości bo nigdy się w to nie bawiłem. Brałeś najmniej ryzykowane fundusze?

   Adam546
  • Dzięki za informacje.
   Tak, miałem Fundusz Ostrożny. W tamtej promocji chciałem zyskać po prostu premię, to miałem wszystko ustawione na minimum: kupowałem przez 4 miesiące ten bezpieczny fundusz po 150zł. Po tym czasie sprzedałem jednostki uczestnictwa za 602zł (vs 600zł zainwestowane), więc zysk niski, ale straty też nie było.
   W tej promocji się zastanawiam, bo są nieco inne warunki: trzeba kupować przez 6 miesięcy i za większe kwoty. Premia 100zł za inwestowanie 300zł/mc, 150zł za 500zł/mc albo 200zł za 1000zł/mc. Waham się między inwestowaniem 500, a 1000zł/mc, ale chyba wrzucę tysiaka, bo i tak obecnie mam kiepskie oprocentowanie na lokatach. Nie wiem czy nie wziąć też może jakiejś średnio-bezpiecznej opcji tym razem, może wyjdzie jakiś sensowny procent.

   drakerc
  • @drakerc, jeśli oprócz tego w fundusze lub coś podobnego nie inwestujesz, to odradzam ryzykowny fundusz w wariancie 1 kzł × 7 wpłat (bez wypłat) — ze względu na ryzyko zbytniej koncentracji (niestety w tej promocji trzeba inwestować w jeden fundusz, do tego wybrany z góry). Nie wiem, jakie masz środki i jakie zasady dywersyfikacji, ja mam limit na wszelkie ryzykowne inwestycje (jak akcje, fundusze) 1/10 portfela, ale mam też limit 1/100 na pojedynczą inwestycję/emitenta (dopuszczam możliwość przekroczenia tego tylko w przypadku niektórych ETF) — przy takich założeniach aby w jedną rzecz zainwestować 7 kzł musiałbym w sumie mieć 700 kzł.
   Oczywiście Ty możesz mieć inne zasady — ważne, by jakieś mieć.

   Don Quijote de la Mancha
  • Może jeszcze na przykładzie pokażę, na czym polega ryzyko koncentracji:
   załóżmy, że 1/10 portfela zainwestowaliśmy w papier/fundusz, na którym straciliśmy 30% (co zdarza się nawet w przypadku funduszy otwartych, teraz np. taką roczną stratę mają UniAkcje Turcja czy PZU Akcji Małych i Średnich Spółek) — oznacza to stratę aż 3% na całości środków.
   (Skrajnym przykładem jest ubecja wpłacająca „oszczędności życia” na jakiś GetBack, FinCrea czy inny Amber Gold.)

   Don Quijote de la Mancha
  • Być może też spróbuje. Co ciekawe biorąc tą najtańszą opcję roczna stopa zwrotu to aż 8,3%, a przy inwestowaniu po 1000 zł to około 5,5% więc i tak lepiej niż lokaty.

   Adam546
 • Jest nowa promocja: https://www.ing.pl/_fileserver/item/1127709
  Już kiedyś korzystałem z takiej promocji i ponownie dostałem zaproszenie.

  deloe Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy