140 zł za założenie konta Direct lub Mobi w ING Banku Śląskim (+2,5% do 200 tys. zł)

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja promocji dla nowych klientów ING Banku Śląskiego. W zamian za założenie Konta z Lwem zyskać możemy do 140 zł premii. Ciągle do zgarniemy mamy też 2,5% w skali roku na kontach oszczędnościowych banku – dla łącznej kwoty nawet 200 000 zł.

140 zł premii na start za założenie Konta z Lwem ING Banku Śląskiego

Do 140 za otwarcie konta Direct

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego Konta z Lwem w ING Banku Śląskim od 28.02.2017 do 31.07.2018.

Jeśli spełniamy ten warunek to powinniśmy złożyć wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową.

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 31.10.2018. W ING dzień złożenia wniosku o konto jest również dniem podpisania umowy, przez co można to zrobić nawet w ostatni dzień.

Do 140 zł za konto Direct

Co dalej? Gwarantowane 100 zł otrzymamy pod warunkiem, że do 28.02.2019 wykonamy transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę min. 1000 zł kartą lub BLIKiem. Premia zostanie przekazana na nasze konto oszczędnościowe do 8.04.2019, o ile ciągle będziemy posiadaczem obu rachunków oraz karty debetowej (jeśli ją wcześniej zamkniemy, to trzeba będzie ją wyrobić do odebrania premii – niekoniecznie plastikową, ale np. mobilną).

Nagrodę możemy jednak zwiększyć o 20 zł albo 40 zł. Jak? Wystarczy spełnić jednej z poniższych warunków (aby zyskać łącznie 120 zł) lub oba warunki (aby zyskać łącznie 140 zł):

 • wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych BLIKiem za zakupy w sklepach internetowych
 • otrzymanie min. jednego wynagrodzenia w kwocie min. 1000 zł na konto osobiste, przy czym:

  Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku

Na spełnienie warunków mamy czas do 28.02.2019.

Łatwiejsze warunki dla konta Mobi!

Co ciekawe ING ma również w ofercie równoległą, bardzo podobną promocję, której warunki są nieco łatwiejsze. Różnica jest taka, że tu konieczne będzie założenie Konta Mobi, więc nasz wiek musi się mieścić w granicach 18-26 lat.

Same warunki promocji są analogiczne: 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 8 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w PLN. Będziemy jednak mieli mniej czasu na spełnienie warunków – bo do 30.11.2018. Działa to jednak na naszą korzyść, bo wypłata nagrody będzie szybsza – do 8.01.2019.

Premię wyższą o 20 zł otrzymamy, jeśli (w tym samym terminie) spełnimy jeden z dwóch warunków:

 • wykonanie min. 3 transakcji BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej)
 • otrzymanie min. 1000 zł jednorazowego wynagrodzenia lub stypendium

Jak łatwo się domyślić premię w łącznej wysokości 140 zł otrzymamy za spełnienie obu powyższych warunków.

2,5% do 200 000 zł

Premia na start to jednak nie wszystko. ING ostatnio mocno premiuje oszczędzanie. Z tego względu możemy skorzystać z dwóch fajnych promocji. Po pierwsze – do zgarnięcia mamy 2,5% dla kwoty do 100 000 zł przez 4 miesiące od założenia Otwartego Konta Oszczędnościowego.

Po drugie – zakładając rachunek OKO Bonus możemy zgarnąć kolejne 2,5% dla kwoty do 100 000 zł pod warunkiem ulokowania nowych środków. No a skoro nie posiadaliśmy oszczędności w ING, to wszystkie będą dla banku „nowe”.

O szczegółach tej promocji pisałem w artykule: 2,5% do 100 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym Bonus. Promocja wciąż jest aktywna i w obecnej edycji trwa do 5.09.2018.

Ile kosztuje Konto z Lwem Direct?

Konto Direct oraz Konto Mobi nie różnią się pod względem opłat. Prowadzenie obu z nich jest darmowe. Zapłacić możemy jednak za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 7 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Młodzi mają pewną zniżkę – wystarczy, że dokonają płatności na kwotę 200 zł. Tu przy okazji warto przypomnieć, że okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. do 28. dnia kolejnego miesiąca.

Co z bankomatami? Za darmo wypłacimy z urządzeń Planet Cash oraz własnych ING. Pozostałe to koszt 2,5 zł, choć pierwszą wypłatę w miesiącu otrzymujemy za darmo.

Nie przegap!

Komentarze

 • Na infolini mi powiedzą kiedy zamknąłem konto ?

  Marioo Odpowiedz
 • Uważajcie na BZWBK, bo niebezpiecznik pisze o złośliwej apce w sklepie Play.
  I mailach do klientów mbąka.

  Mistrz Hugo Odpowiedz
 • promocję można łączyć z programem poleceń – polecający otrzymuje 100 zł, a polecony 50 zł

  m. Odpowiedz
  • oczywiście, korzyści obustronne, tylko w jaki sposób wymieniać się kodami…….

   abc
  • poza kodem trzeba podać też imię, nazwisko i adres osoby polecającej.. więc to chyba bardziej wśród rodziny, albo znajomych..

   m.
  • w poprzeniej edycji były różne konfiguracje, czasem formularz krzyczał o imię i nazwisko, a czasem wystarczył sam kod…i właściwie nie było wiadomo od czego to zależy…

   abc
  • zeby polaczyc te 2 promo jaka musi byc kolejnosc tj. zjakiego linka kliikamy …tego w artykule i gdzies dalej bedzie miejsce na wpisanie kodu polecenia czy z Otworz konto w programie polecen, a automatycznie zadziala i powyzsza promo ;)

   JoX
  • Czy ostatecznie komuś się udało skorzystać z polecenia? Pewnie jak wielu wyrobiłem kartę kredytową ING co wiązało się z otrzymaniem dostępu do bankowości internetowej. Mając dostęp można złożyć wniosek o konto nie przez infolinię, a poprzez swoją bankowość (bodaj po pierwszym kroku mamy wybór). Wypełniając taki wniosek pojawia się pole do wpisania kodu polecającego, ale jakbym nie próbował zawsze wyskakuje błąd – chyba 0000118 albo 218. Komuś się to udało ? Jeśli tak to jestem zainteresowany przepisem :)

   sam_fisher
  • Ingbank.pl/zapisyMGM

   tomko111
  • Tomko chodzi o to, że ja mam kod polecający od znajomego jednak wpisując go w trakcie składania wniosku wyskakuje mi błąd. Na infolinii nie są w stanie mi pomóc, a ja zastanawiam się czy to dlatego, że jestem już posiadaczem kk i mam dostęp do ich bankowości czy po prostu wyniknął u mnie jakiś specyficzny problem.

   sam_fisher
  • Przyłączam się do pytania co zrobić po kolei aby połączyć tę promocję z poleceniem, o ile to w ogóle możliwe.

   Skylla
 • Dziwny jest dla mnie ten warunek wydania 300 zł miesięcznie kartą. W innych bankach nie spotkałem się z czymś takim. Można zamknąć kartę po otworzeniu konta i otworzyć np. na miesiąc przed wypłatą premii?

  haha Odpowiedz
 • A jak jest z osobami które zamknęły konto i bankowość po promocji z 2015 r. ? Pewnie wniosek internetowy nie przejdzie bo mają już dane. W poprzednich promocjach był jeszcze dla takich osób dodatkowy formularz zgłoszeniowy a tu takiego nie widzę . Czy może juz coś się im w systemach poprawiło ? A może trzeba uzyskać w placówce dostęp internetowy i dopiero składać wniosek o konto ? xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
  • No właśnie usunęli ten zapis – więc być może to naprawili i można składać wnioski „normalnie”? ;)

   Michał
 • Które zgody marketingowe muszą być zaznaczone?

  haha Odpowiedz
 • Wynagrodzenie nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. A jeżeli prześlę je z mojego konta firmowego ale w nazwie firmy mam też m.in. imię i nazwisko moje to spełni ten warunek? Czy tu sprawdzany jest po prostu rodzaj konta (firmowe czy osobiste)?

  Michał Odpowiedz
  • Zapewne jeśli będzie to przelew z ING, to wewnętrznie sobie sprawdzą, czy to konto firmowe, czy instytucjonalne (z ich segmentów Przedsiębiorcy/Firmy i samorządy/Korporacje).

   Przy przelewie z innego banku nie dostaną informacji, do jakiego segmentu należy konto nadawcy, więc istnieje ryzyko, że wychwycą, że nazwa nie zawiera nazwy firmy (łatwo automatycznie można sprawdzić, czy zawiera np. „Sp. z o.o.”, „S.A.” etc.), ale w takim przypadku po prostu napiszesz reklamację…

   Don Quijote de la Mancha
  • Dzięki za odpowiedz

   Michał
 • czy konto można otworzyć przelewem?

  Megi Odpowiedz
 • Mam konto w ING i chce zrobić polecenie dla żony – nie widzę jednak nigdzie po zalogowaniu kodu do polecenia. Jak to zrobić?

  Tomasz23243534232323 Odpowiedz
 • „twierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową.”
  Karta była do zaznaczenia Visa ale o oczędnościowym nic nie było
  założyło sie z automatu?

  tomeaasad Odpowiedz
 • dostałem dziś wiadomość sms —– z promocją ”200 zł za testowanie konta”. ktoś tak ma?
  nadmienię że w tym banku mam tylko kredytówkę którą wyrobiłem podczas promocji {300 złotych. w skrócie promocja polega na założeniu jednego z 3 kont: direct/mobi/komfort.
  pobrać należy także apkę ing. w każdym z następnych 3 miesięcy po założeniu konta jest wymóg wpływów 1000 zł i min 3 transakcji kartą lub blikiem. po spełnieniu warunków przeleją na konto 200 zł —– mają czas do 30 grudnia jeśli założę konto w sierpniu. jeśli uznam że konto mi nie odpowiada to za wypełnienie ankiety o powodach dostanę 30 zł.
  w promo może wziąć udział klient który nie posiadał żadnego konta od 1 stycznia 2017 do 5 sierpnia 2018.. i 5 sierpnia 2018 był klientem ing tj posiadał jakikolwiek produkt inny niż konto osobiste………. niby strona ma działać ale działa tylko w przeglądarce w telefonie.
  http://www.ingbank.pl/testuj

  Michał 1986 Odpowiedz
 • Macie jakieś porady na wynagrodzenie?

  tomeaasad Odpowiedz
  • Z tego co pamiętam ING nie robi z tym większych problemów, także wystarczy je zasymulować (komentarz ulegnie samozniszczeniu w ciągu kilku godzin :)).

   Michał
  • Adminie jak jest z poleceniem konta w tej edycji programu !?

   Zdzisiek80
 • Długie te kilka godzin. 😃 Czy przy spełnieniu warunku wydania 300 zł na miesiąc są jakieś wykluczenia kodów MCC? Przejdzie wpłata R?

  haha Odpowiedz
 • Dołączam się do wcześniejszych pytań. Czy jest możliwe założenie konta w tej promocji + skorzystanie z polecenia? Formularz do wpisania danych jest niby ten sam, tylko zastanawiam się regulamin której promocji będzie do zaakceptowania na końcu… jakoś nie chce mi się wierzyć, że będą oba ;P

  Robert Odpowiedz
 • Posiadam kartę kredytową i kartę dodatkową. Nie mam bankowości internetowej. Przy zakładaniu konta przez stronę www wyskoczył komunikat, że skontaktuje się ze mną doradca. Od doradcy usłyszałem, że nie mogę założyć konta przez internet tylko w oddziale przez co nie mogę skorzystać z promocji. Ale w regulaminie nic nie ma na ten temat. Macie jakieś rady?

  tomaszls Odpowiedz
 • przejda transakcjie kartą poprzez sprytnego bila (czynsz) ??
  zarówna dla tego 1000 zł jaki 300 zł m-c ??

  draw22 Odpowiedz
 • W treści artykułu jest „złożyć wniosek o konto za pomocą strony internetowej banku, otwierając przy tym konto oszczędnościowe i wybierając dowolną kartę debetową.”
  Założyłam konto Direct, ale nigdzie nie było opcji „otwórz jednocześnie konto oszczędnościowe”. Otworzyłam zatem je bezpośrednio po otwarciu konta direct. Przeczytałam regulamin promocji i na moje: spełniam warunki promocji.
  Czy mam rację?

  Edyta Odpowiedz
 • w skrócie opowiem Wam historię mego życia ;-)
  Piszę o połączeniu promocji 140 PLN za założenie i 200 PLN za testowanie:
  miałem konto ING w 2015r. teraz tylko kartę kredytowa do promocji +300 PLN.
  nie dało rady założyć konta online z powyższej promocji, gdyż system kazał mi się zalogować a hasło z 2015 nie działało. Zgodnie z radą Infolini udałem się do placówki ING gdzie dostałem nowy login i nowe hasło ( 5 minut obsługi) .
  W domu bez problemu założyłem konto – 5 minut nie dłużej – poprzez moje ING z tej promocji, podczas zakładania jest miejsce na wpisanie kodu osoby polecającej..
  nie zakłada się żadne konto oszczędnościowe z automatu, trzeba je założyć po zalogowaniu się do ING… przeczytajcie regulamin bo wg mnie nie każde konto bierze udział w promocji np Konto Oszczędniociowe VIP czy też Premium ale chyba tylko Optymalne.
  Teraz tylko czekam na kartę debetową i działam z obrotami 300 PLN miesięcznie.
  Ponadto jak rozumiem regulamin – ty chyba taka podpucha –
  ABSOLUTNIE NIE WOLNO WYPEŁNIAĆ ANKIETY – gdyż samo jej wypełnienie zgodnie z regulaminem skutkuje otrzymaniem nagrody 30 PLN co wyklucza otrzymanie nagrody 200 PLN. Nie ma sensu wykonywać też innych poleceń ( poza tymi regulaminowymi) od banku np. wykonaj przelew itp. gdyż nie jest to konieczne do udziału w promocji…
  Po założeniu ww kont zapisałem się do promocji testuj konto… i

  zakupocholiczek Odpowiedz
 • przejda transakcjie kartą poprzez sprytnego bila (czynsz) ??
  zarówno dla tego 1000 zł jaki 300 zł m-c ??

  Miron Odpowiedz
 • Kiedyś SBILL przechodził, teraz nie wiem.Ktoś skorzystał z polecenia i tej promocji ? Mógłby tu opisać co i jak ? Mnóstwo pytań a brak odpowiedzi :/ Adminie pomóż :)

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Komuś udało się założyć to konto z polecenia ?!

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Płatności Google Pay są liczone jako kartą?

  Martyna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy