150 zł za założenie Konta Optymalnego (+300 zł w dodatkowej promocji!)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy 150 zł premii za założenie Konta Optymalnego. Oprócz tego możemy również zyskać 300 zł za wyrobienie karty kredytowej. Razem daje nam to nawet 450 zł premii! :)

150 zł za Konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas

Bonus dla ciebie

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadajacą żadnego konta osobistego BGŻ BNP Paribas w okresie ostatnich 24 miesięcy. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji.

Co ciekawe tym razem wykluczeni są również dawni klienci Raiffeisen Polbank (przejęty niedawno przez BGŻ BNP Paribas), którzy mieli tam rachunek osobisty w ciągu ostatnich 24 miesięcy.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że do 14.12 zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Optymalne wraz z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Na podpisanie umowy będziemy mieć czas do 11.01.2019.

Ale uwaga: w promocji obowiązuje pula 1500 promocyjnych wniosków. Po jej przekroczeniu możliwość rejestrowania zostanie zablokowana, dlatego warto się śpieszyć!

Do 150 zł bonusu

Aby zgarnąć pierwszą z nagród w wysokości 50 zł konieczne będzie aktywowanie aplikacji mobilnej GOmobile nie później, niż 31.01.2019. Oprócz tego w styczniu powinniśmy wykonać min. 1 przelew środków za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej.

Kolejną nagrodę, w wysokości 100 zł, zyskamy za wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł w lutym oraz marcu 2019. Bank zaznacza tu, że pod uwagę nie będzie brał transakcji w punktach ułatwiających obroty kartą, czyli przy użyciu terminali z kodami MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,

Jeśli chcecie sprawdzić jaki kod MCC ma terminal w ulubionym sklepie, to być może znajdziecie go na jakimcc.pl. „Normalne” zakupy w „normalnych” sklepach będą jak najbardziej OK.

Drugim warunkiem zgarnięcia 100 zł jest zapewnienie wpływów na konto (w lutym i marcu) w wysokości min. 1000 zł – przy czym bank wyklucza tu wpływy własne z innych rachunków w banku (w tym BGŻOptima), wpłaty gotówkowe oraz wpływy z rachunków kredytów. Najprościej przelać sobie 1000 zł za swojego konta w innym banku :)

Informacja o zgarnięciu pierwszej nagrody trafi do nas mailowo w terminie do 15.02. Będziemy mieć wtedy czas do 25.02 na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcje znajdziemy w mailu). Przekazanie nagrody nastąpi do 28.02.2019.

O drugiej nagrodzie zostaniemy powiadomieni do 19.04. Wypłata nastąpi do 30.04.2019.

Pamiętajmy, że w chwili wydania nagrody powinniśmy być ciągle posiadaczem konta osobistego oraz aktywnej karty debetowej.

300 zł za kartę kredytową

Jeśli chcemy wycisnąć jeszcze więcej ze współpracy z bankiem, to możemy również skorzystać z promocji karty kredytowej mamBONUS. Za jej wyrobienie można zgarnąć kolejne 300 zł premii w formie bonów do Biedronki!

Ile kosztuje Konto Optymalne?

Konto Optymalne to bardzo fajny rachunek ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera bowiem ani grosza za jego prowadzenie, ale również za posiadanie karty debetowej! W zasadzie zapłacić możemy tylko za wypłaty z bankomatów (5 zł), jednak za darmo pobierzemy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz bankomatów własnych.

Nie przegap!

Komentarze

 • Było 300 zł, jest 150 zł. Kierunek chyba coś nie ten.

  pytanie Odpowiedz
 • A promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego jak nie było tak nie ma. Chyba czas się zwijać.

  Seth Odpowiedz
  • dokładnie, oprocentowanie Optimy to 0,7 %. Nie ma sensu tego trzymać – również zamykam.

   diego
  • Z taką stawką BGŻOptima stała się pośmiewiskiem wśród oszczędzających.
   Również zamykam konto.

   Tomko
 • Nie dość, że zmniejszyli premię z 200 do 150 zł, to jeszcze wstecznie wykluczyli aż na 2 lata byłych Raiffeisenowców. I nie pomogłoby nawet zamykanie przed fuzją banków jak widać. A już zdaje się łapałem się na poprzednią edycję z 200 zł, ale nie skorzystałem, to teraz już mnie wykluczyli na amen.

  pws Odpowiedz
  • A no i jeszcze warunki gorsze niż tam, bo trzeba płacić kartą, a tam wystarczyło robić przelewy w te i wewte.

   pws
 • Czy mając w BGŻ konto BGŻOptima można czy nie można założyć Konto Optymalne? Czy to jest jedno i to samo?

  Magdeczka Odpowiedz
 • Spełniłam warunki promocji do pierwszej nagrody, minął 15 luty, nie dostałam emaila z linkiem. Czy ktoś tez tak miał?

  AnnaKatarzyna Odpowiedz
 • Dzwoniłam na infolinię. Kazali napisać reklamację na „kontakt@korzystniewkoncie.pl”. Napisałam, dostałam odpowiedź po kilku dniach z linkiem.
  W międzyczasie dokładnie sprawdziłam spam i okazało się, że pierwotny tam wpadł 15 II :) Także mój błąd :)
  Pozdrawiam.

  AnnaKatarzyna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy