Łatwe 150 zł w bonach Biedronka za założenie Konta Jakie Chcę od BZWBK (również dla obecnych klientów!)

Zakończona

Ruszyła genialna promocja Banku Zachodniego WBK z premią w wysokości 150 zł za założenie Konta Jakie Chcę. Nie dość, że jej warunki są banalnie proste do spełnienia, to bank pozwala na skorzystanie z promocji wszystkim – nawet obecnym klientom! :)

150 zł w bonach Biedronka za założenie Konta Jakie Chcę w Banku Zachodnim WBK

150 zł za założenie Konta Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę za pomocą dedykowanej strony promocji oraz podpisać umowę o konto do 2.02.2018. Do wyboru mamy jedną z trzech możliwości: za pomocą przelewu z konta w innym banku (dane muszą być zgodne!), za pośrednictwem kuriera lub poprzez rozmowę wideo z doradcą.

Uwaga! Osoby posiadające już dostęp do BZWBK24 prawdopodobnie będą musiały wybrać opcje z kurierem – jak piszecie w komentarzach przelewy osób posiadających konto są odrzucane.

Tu jednak muszę zaznaczyć, że trzeba będzie się śpieszyć. Bank przygotował bowiem tylko 1000 nagród. Nie zdziwię się, jeśli pula rozejdzie się w ciągu kilku dni (a być może godzin, o czym oczywiście poinformuję aktualizując wpis). Dlaczego? Promocja nie ma okresu karencji! Ba, mogą z niej skorzystać również obecni posiadacze konta w banku! Jej warunki są również niesamowicie proste.

Aktualizacja (17:00): promocja została zakończona ze względu na przyjęcie 1000 promocyjnych wniosków!

Pierwszy bon do wykorzystania w sklepach Biedronka, o wartości 50 zł, zgarniemy już za sam fakt założenia konta. Drugi, o wartości 100 zł, otrzymamy za wykonanie transakcji płatniczych kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 150 zł do dnia 2.03.2018. I… to tyle!

Bony zostaną przekazane mailowo do dnia 31.03.2018. Będziemy z nich mogli skorzystać podając kod kasjerowi (po zakończeniu skanowania ostatniego artykułu kasjer powinien od razu „wklepać” kod). Z bonu możemy korzystać wielokrotnie, dopóki nie wydamy całego. Z promocji można skorzystać tylko raz.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem darmowym – nie płacimy ani grosza za jego posiadanie. Zapłacić natomiast możemy 5 zł za posiadanie karty debetowej, ale możemy zostać zwolnieni z tej opłaty o ile wykonamy 5 transakcji miesięcznie. Do wyboru jest jeszcze opcja zwalniająca z opłaty po wydaniu 500 zł oraz stała opłata 3 zł miesięcznie ale są one według mnie mniej korzystne. Dodam, że karta nie jest wymagana do wypłaty premii, a nawet do wzięcia w niej udziału (o ile warunki spełnimy BLIKiem).

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach wpłasnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

Nie przegap!

Komentarze

 • Witam
  właśnie dostałem kod w bankowości internetowej w odpowiedzi na reklamację.
  Dlatego jeśli nie dostaliście jeszcze kodu na 100zł to składajcie reklamację, bo może macie taką samą sytuację jak u mnie, że przyznano kod ale z niewiadomych przyczyn nie doszedł na maila. Teraz wysłano go ponownie.
  pozdrawiam

  holek Odpowiedz
 • ja złożyłem reklamację i czekam

  akrok6 Odpowiedz
 • potwierdzam – prawdopodobnie jakis kiks u nich w systemie
  – zlozylem dzis reklamacje i dzis otrzymalem odpowiedz.
  cytuje „… Szanowny Panie,odpowiadając na zgłoszenie dotyczące promocji
  Mam Konto Jakie Chcę z premią informuję, że przyznaliśmy Panu
  obie nagrody, które wysłaliśmy w formie wiadomości e-mail.
  Przesyłam Panu ponownie przyznany bon do sklepu Biedronka
  o wartości 100 zł

  Michal1607 Odpowiedz
 • A ja jakoś nie mam szczęścia do BZ WBK. Mało tego,że po raz kolejny musiałem zgłaszać reklamację to po tygodniu oczekiwania dostałem smsa , że rozpatrzenie „zajmie nam jeszcze trochę czasu”. To groteskowe ,że Bank potrzebuje mnóstwa dni na sprawdzenie tylko kilku transakcji kartowych…

  wiechu Odpowiedz
 • U mnie tak samo, brak maila z brugim bonem. Poniżej treść mojej reklamacji, może się komuś przyda:

  Brałem udział w promocji Banku Zachodniego WBK z premią w wysokości 150 zł za założenie Konta Jakie Chcę. Pierwszy bon (50 zł) otrzymałem. Drugi natomiast, o wartości 100 zł, miał być wysłany za wykonanie transakcji płatniczych kartą lub BLIKiem na kwotę minimum 150 zł do dnia 2.03.2018. Warunek ten spełniłem. Zgodnie z regulaminem: „bony zostaną przekazane mailowo do dnia 31.03.2018.” Do tej pory nie otrzymałem w/w maila z drugim bonem. Pozdrawiam

  DB Odpowiedz
 • Ależ się wk….em. 22-ego marca złożyłem reklamację telefonicznie na brak drugiego bonu w tej promocji tłumacząc o jaką promocję chodzi. 29-ego marca dostałem smsa, że rozpatrzenie „zajmie nam jeszcze trochę czasu”. Zastanawiałem się ile BZ WBK potrzebuje dni na sprawdzenie siedmiu transakcji kartą i …… Dziś po trzech tygodniach od dnia złożenia reklamacji dostałem odpowiedź, iż szanowny Bank nie otrzymał informacji jakiej promocji dotyczy moja reklamacja. Pytam jakim cudem, skoro Pani przyjmująca telefonicznie reklamację przekazała mi wtedy w rozmowie, jakiego warunku tej Biedronkowej promocji rzekomo nie spełniłem. Rozmowy są nagrywane, więc może nie skasowali ? Cytuję początek odpowiedzi na reklamację:
  „Szanowny Panie,
  w odpowiedzi na Pana zgłoszenie wyjaśniam, że nie otrzymaliśmy informacji jakiej promocji
  dotyczy Pana reklamacja. Przypuszczam, że chodzi o promocji Priceless Specials, w której
  nagrodą były Vouchery.”

  wiechu Odpowiedz
 • 1 4 5 6

  Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy