150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku (+3% na koncie oszczędnościowym, 1% moneyback lub transakcje zagraniczne bez opłat!)

Zostały 2 dni

Ruszyła III edycja promocji premiującej założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku organizowana we współpracy z wydawcą portalu Bankier.pl. W zamian za wykonanie zaledwie 3 płatności zgarnąć możemy 150 zł na start. A do tego 3% na koncie oszczędnościowym do 20 tys. zł i możliwość płacenia kartą za granicą bez dodatkowych kosztów przewalutowania :)

150 zł za Konto Jakże Osobiste od Bankier.pl

150 zł na start

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku. Wykluczone są osoby, które w okresie ostatniego roku posiadały:

ROR w Alior Banku (Rachunek płatniczy), ROR walutowy lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z Promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji (akceptując jedynie regulamin), a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową z wygenerowanego dla nas linku. Tam też będziemy musieli wyrazić zgodę na przekazanie danych objętych tajemnicą bankową organizatorowi promocji (w zakresie potwierdzenia faktu otwarcia konta), aby ten mógł wypłacić nam premię.

Czas na przystąpienie do promocji i wysłanie wniosku mamy do 22.07.2019, natomiast umowę z bankiem musimy podpisać w ciągu 30 dni. Pamiętamy tylko, że jeśli wybierzemy finalizację w placówce, to musimy to jasno podkreślić – tak, aby pracownik banku faktycznie sfinalizował nasz wniosek internetowy, a nie składał nowego (w skrócie: wtedy on dostanie prowizję za nowego klienta, a nie serwis Bankier, który dzieli się premią z uczestnikami promocji).

Co dalej? Aby zgarnąć premię w ciągu 60 dni od otwarcia konta powinniśmy aktywować aplikację mobilną banku, zapewnić wpływ w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać co najmniej 3 płatności kartą lub BLIKiem na dowolne kwoty. Regulamin zaznacza jedynie, że nie mogą to być transakcje w miejscach ułatwiających obrót kartą, czyli z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Zwykłe zakupy w sklepach czy internecie są jak najbardziej OK i nie ma się co przejmować powyższymi kodami – wykluczają one bowiem wszelkiego rodzaju „ułatwiacze” obrotów kartą.

I to tyle! Organizator powiadomi nas o przyznaniu nagrody do 30.11.2019. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do odbioru premii. Ta zostanie przekazana w ciągu 14 dni roboczych od odebrania maila na nasze konto – o ile będzie ciągle aktywne (wraz z aktywną kartą debetową).

Jakże Osobiste Korzyści

Oprócz 150 zł na start każdy uczestnik może skorzystać z dodatkowych korzyści, jakie oferuje konto. Dwie z nich możemy aktywować bezpłatne, a za każdą kolejną płacimy 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast wyjeżdżamy gdzieś na wakacje i potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem ostatnio nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP). Idealna na wakacje! :)

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak rozwiązać problem zagubionej umowy przez kuriera?
  Podpisywałem z żoną umowę z kurierem (oboje w ten sam dzień). I moja umowa jest już aktywna, a żona czeka już z 2 tygodnie. W ogóle jakaś baba na infolinii powiedziała, że ona wniosku w ogóle nie składała. Szkoda, że mamy jej umowę przekazaną przez kuriera. Boję się, że jej dane gdzieś sobie latają…

  mareczek87 Odpowiedz
 • Podpisywałem z żoną umowę z kurierem (oboje w ten sam dzień). I moja umowa jest już aktywna, a żona czeka już z 2 tygodnie. W ogóle jakaś baba na infolinii powiedziała, że ona wniosku w ogóle nie składała. Szkoda, że mamy jej umowę przekazaną przez kuriera. Boję się, że jej dane gdzieś sobie latają…

  mareczek87 Odpowiedz
 • Karta kredytowa w Alior banku jest traktowana jako rachunek płatniczy i wykluczenie?

  bolek Odpowiedz
 • A co w sytuacji, gdy wyskoczył komunikat: „Przepraszamy, nie udało się złożyć wniosku”?
  O co chodzi? Miał tak ktoś ?

  Kakim Odpowiedz
 • Czy wykonanie transakcji blikiem na 300 zł zwolni nas z opłaty za kartę w wysokości 5zl??

  heniek131 Odpowiedz
  • analogiczne pytanie jeśli korzysta się z płatności telefonem…ktoś sprawdzał?

   25
  • Trzeba sprawdzić tabele opłat a tam jest znaczek przy tych 5zł z opisem, jak można zapłacić te 300 zł, wychodzi że tylko kartą

   Kate
 • Czy można założyć konto potwierdzając tożsamość przelewem z innego banku? z jakich banków da się potwierdzić?

  Eugeniusz Odpowiedz
  • Dzisiaj składałam wniosek w promocji i były dostępne: przelew weryfikacyjny, kurier i video- weryfikacja. Wybrałam przelew z mbanku i zobaczymy co będzie.

   Kate
  • Z mbanku powinno zadziałać o ile jesteś zweryfikowana. Żonie teraz otwierałem i poszło bez problemu.

   drudar
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy