150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego z możliwością wygrania… iPhone XS MAX! (+3% na koncie oszczędnościowym i 1% moneyback)

Trwa do 31.08.2019

Ruszyła kolejna promocja Alior Banku we współpracy z wydawcą Super Expressu. W zamian za założenie Konta Jakże Osobistego możemy zgarnąć gwarantowane 150 zł, a oprócz tego powalczyć o dodatkowe nagrody – zaczynając od bonów do Biedronki o wartości 150 zł, a kończąc na… iPhone XS Max o wartości prawie 7 tys. zł!

150 zł za Konto Jakże Osobiste od Super Expressu

Superkasa z Kontem Jakże Osobistym

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 31.07.2018.

Organizator poszedł nawet o krok dalej i wypisał jakie produkty nie wykluczają z promocji:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste z wygenerowanego dla nas linku. Pamiętajmy, że wnioski z innych miejsc w internecie (albo składane na nowo, stacjonarnie) nie biorą udziału w promocji.

W trakcie wnioskowania powinniśmy zmówić kartę debetową oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Chodzi o to, aby Alior Bank mógł poinformować SE o spełnieniu przez nas warunków. Nie ma natomiast konieczności wyrażania zgód marketingowych.

A jakie to warunki? Po pierwsze, w ciągu 30 dni od przesłania wniosku o konto powinniśmy podpisać umowę – oczywiście w większości przypadków nastąpi to znacznie wcześniej. Po drugie, w ciągu 60 dni od otwarcia konta powinniśmy:

 • aktywować aplikację mobilną Alior Banku,
 • wybrać minimum jedną korzyść do konta,
 • zapewnić wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł,
 • wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe.

Regulamin zastrzega, że jako płatności bezgotówkowe liczymy te dokonane kartą oraz BLIKiem, przy czym wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! O przyznaniu nagrody, czyli 150 zł w gotówce, zostaniemy powiadomieni mailowo do 12.12.2019. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi do nas w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Wygraj iPhone XS MAX lub bon do Biedronki!

Ale to nie koniec! Biorąc udział w promocji (i spełniając jej warunki) możemy dodatkowo przystąpić do konkursu, w którym do wygrania jest iPhone XS MAX 64 GB (o wartości 6765 zł), eKody do sieci sklepów Biedronka (o łącznej wartości 3×150 zł), eKody o wartości 2×150 zł oraz aż 95 nagród dodatkowych w formie eKodów o wartości 150 zł każdy.

Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiemy na pytanie konkursowe: Jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste? Jury konkursowe będzie oceniać prace pod względem oryginalności i jakości. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 12.12 na stronie promocji. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni mailowo. Powodzenia!

Pamiętajmy jedynie o tym punkcie regulaminu:

Laureat zobowiązany jest skontaktować się z Organizatorem w terminie 14 dni roboczych […] pod rygorem utraty prawa do nagrody, celem ustalenia wszystkich danych i terminów koniecznych do skutecznej realizacji prawa do nagrody.

Chodzi m.in. o ustalenie danych do odprowadzenia podatku od wygranej do urzędu skarbowego (co robi za nas organizator, więc my niczym się nie musimy przejmować).

Jakże Osobiste Korzyści

Jednym z warunków zdobycia premii na start jest „wybór co najmniej jednej korzyści”. O co w tym chodzi?

W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP). Idealna na wakacje! :)

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Warto też dodać, że po spełnieniu warunków promocji karta nie jest nam de facto potrzebna i możemy z niej zrezygnować :)

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak można sfinalizować podpisanie umowy? ktoś coś widzi?

  Beni Odpowiedz
 • Jak rozumiem karty nie trzeba wyrabiać, bo warunek do promocji można wykonać np. Blikiem?

  MarcinG Odpowiedz
  • Zgodnie z tym co napisałem w artykule – kartę trzeba wyrobić (jest taki wymóg w regulaminie). Później natomiast nie musimy z niej korzystać.

   Michał
 • Krótko mówiąc można zamówić kartę do konta, wykonać 3 płatności i wtedy zamknąć?

  wlodek Odpowiedz
  • Nie znalazłem w regulaminie wymogu posiadania karty przy wypłacie premii, więc po podpisaniu umowy radziłbym ją po prostu aktywować, wykonać operacje i… zrobić z nią co się zechce :)

   Michał
 • „Akcja jest skierowana wyłącznie do nowych klientów, czyli osób, które w okresie ostatniego roku (tj. po dniu 31 lipca 2018 r.) nie posiadały ROR w Alior Banku (Rachunek płatniczy), ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji”
  O karcie kredytowej nie wspomnieli. Wyklucza czy nie? Imo nie.

  Zet Odpowiedz
 • Otrzymał może ktoś taką wiadomość, jeśli tak co zrobiliście by wziąć udział w promocji?
  Dzień dobry,
  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku.

  Grzegorz84M Odpowiedz
 • Jeszcze dodam, że można ugrać 50 zł, rejestrując się do Priceless Specials – 3400 pkt na start:

  Voucher 50 zł na zakupy w prezencie

  „Teraz zapisując się do programu Priceless Specials otrzymasz aż 3400 punktów powitalnych, które możesz wymienić na voucher 50 zł na zakupy u partnerów programu. Do wyboru masz m.in. stacje CircleK, empik.com i Decathlon.

  Wystarczy, że:
  1. zapiszesz swoją kartę do programu
  2. w ciągu 30 dni kalendarzowych wykonasz nią 5 transakcji bezgotówkowych.”

  Kate Odpowiedz
  • a co ze zmianami w regulaminie od 1.08 w tym programie? bo mam wrażenie, ze nic się nie zmieniło…

   abc
  • Teraz chyba dostaje się 1 pkt za dowolną transakcję za 50 zł, nie tylko u partnera

   Kate
 • Można podpisać umowę przez przelew weryfikacyjny? ktoś sprawdzał ?

  rafalww12 Odpowiedz
 • Czy promocja nadal aktualna ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Podobnie jak wiele innych osób miałem wczoraj problem z założeniem konta zdalnie (kiedyś już miałem konto w Aliorze). Kliknąłem na przycisk z prośbą o kontakt. Dziś zadzwonił pracownik, potwierdził, że konto otwierane w promocji i w ciągu 10 minut podczas rozmowy konto zostało otwarte. Umowa i załączniki przyszły na maila.

  Lord Klops Odpowiedz
  • Potwierdzam. Miałem tak samo. Problemem było posiadanie karty kredytowej. Dziś zadzwonili i dokończyliśmy zakładanie konta telefonicznie. Konta już działają, konsultant zapewniał że otwieram konto w promocji.

   Zet
  • Miałem to samo.
   Myślę, że to dla osób mających aktywną umowę ramową – nie muszą ganiać kuriera, ani ludzi do oddziału.

   bolopokerzysta
  • @bolopokerzysta: Myślę podobnie. Mam aktywną umowę ramową w związku z posiadaniem KK.

   Lord Klops
 • „Dziękujemy. Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.”
  Załapię się na promocję czy nie?

  broker Odpowiedz
 • Pytanie z innej beczki, czy przez to że posiadam już kredyt w Aliorze oznacza, że po założeniu konta nie skorzystam z promocyjnej lokaty na 100 dni?

  Arek88 Odpowiedz
 • Czy ma może ktoś podobny problem do mojego? Mianowicie nie mogę zalogować się na superkasa.se.pl. Kilkukrotnie resetowałem hasło, wpisywałem nowe i dalej infor, że dane do logowania są nieprawidłowe….

  Lord Klops Odpowiedz
 • Chciałem się dowiedzieć czy biore udzial w promocji Super Ekspresu i Alior Banku.
  Zarejestrowalem się w promocji. Otrzymałem link weryfikacyjny. Potwierdziłem i zalogowalem sie na założone konto na stronie organizatora. Użyłem odnośnika do zalożenia konta w Alior Banku. Ale tam po pary krokach wypełnienia danych okazało się ze nie moge otworzyć konta, zebym sie kontaktował z bankiem.
  Po paru dniach udalem się do banku. Okazało się że mialem umowe ramową ( byłem pełnomocnikiem do konta ). Wypowiedziałem tą umowe ramową. Odczekałem 2 dni i dziś zalogowałem sie na konto na stronie organizatora promocji. Tam przez link przeszłem do załozenia konta. I teraz się udało.
  Czy w związku z tym, że po paru dniach od zarejestrowania sie, ponownie zalogowałem sie na konto na stronie organizatora i poprzez kliknięcie w odnośnik – Otwórz konto, zalożyłem konto, biorę udział w promocji ?

  IreneuszN Odpowiedz
 • Czy wypłąty Blikiem z Konta JO są darmowe także w obcych bankomatach, np. w Santander? Sprawdzał ktoś ?

  Kuba01 Odpowiedz
 • Czy ktoś wie, czy te 150 zł jest traktowane jako dochód/zarobek czy nagroda/premia?

  Arcydzielo Odpowiedz
  • Przychód związany ze sprzedażą premiową = nieopodatkowany według ustawy o PIT. Innymi słowy niczym się nie musisz przejmować / nigdzie nie wykazujesz.

   Michał
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy