150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego z możliwością wygrania… iPhone XS MAX! (+3% na koncie oszczędnościowym i 1% moneyback)

Zakończona

Ruszyła kolejna promocja Alior Banku we współpracy z wydawcą Super Expressu. W zamian za założenie Konta Jakże Osobistego możemy zgarnąć gwarantowane 150 zł, a oprócz tego powalczyć o dodatkowe nagrody – zaczynając od bonów do Biedronki o wartości 150 zł, a kończąc na… iPhone XS Max o wartości prawie 7 tys. zł!

150 zł za Konto Jakże Osobiste od Super Expressu

Superkasa z Kontem Jakże Osobistym

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 31.07.2018.

Organizator poszedł nawet o krok dalej i wypisał jakie produkty nie wykluczają z promocji:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste z wygenerowanego dla nas linku. Pamiętajmy, że wnioski z innych miejsc w internecie (albo składane na nowo, stacjonarnie) nie biorą udziału w promocji.

W trakcie wnioskowania powinniśmy zmówić kartę debetową oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Chodzi o to, aby Alior Bank mógł poinformować SE o spełnieniu przez nas warunków. Nie ma natomiast konieczności wyrażania zgód marketingowych.

A jakie to warunki? Po pierwsze, w ciągu 30 dni od przesłania wniosku o konto powinniśmy podpisać umowę – oczywiście w większości przypadków nastąpi to znacznie wcześniej. Po drugie, w ciągu 60 dni od otwarcia konta powinniśmy:

 • aktywować aplikację mobilną Alior Banku,
 • wybrać minimum jedną korzyść do konta,
 • zapewnić wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł,
 • wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe.

Regulamin zastrzega, że jako płatności bezgotówkowe liczymy te dokonane kartą oraz BLIKiem, przy czym wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! O przyznaniu nagrody, czyli 150 zł w gotówce, zostaniemy powiadomieni mailowo do 12.12.2019. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi do nas w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Wygraj iPhone XS MAX lub bon do Biedronki!

Ale to nie koniec! Biorąc udział w promocji (i spełniając jej warunki) możemy dodatkowo przystąpić do konkursu, w którym do wygrania jest iPhone XS MAX 64 GB (o wartości 6765 zł), eKody do sieci sklepów Biedronka (o łącznej wartości 3×150 zł), eKody o wartości 2×150 zł oraz aż 95 nagród dodatkowych w formie eKodów o wartości 150 zł każdy.

Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiemy na pytanie konkursowe: Jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste? Jury konkursowe będzie oceniać prace pod względem oryginalności i jakości. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 12.12 na stronie promocji. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni mailowo. Powodzenia!

Pamiętajmy jedynie o tym punkcie regulaminu:

Laureat zobowiązany jest skontaktować się z Organizatorem w terminie 14 dni roboczych […] pod rygorem utraty prawa do nagrody, celem ustalenia wszystkich danych i terminów koniecznych do skutecznej realizacji prawa do nagrody.

Chodzi m.in. o ustalenie danych do odprowadzenia podatku od wygranej do urzędu skarbowego (co robi za nas organizator, więc my niczym się nie musimy przejmować).

Jakże Osobiste Korzyści

Jednym z warunków zdobycia premii na start jest „wybór co najmniej jednej korzyści”. O co w tym chodzi?

W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP). Idealna na wakacje! :)

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Warto też dodać, że po spełnieniu warunków promocji karta nie jest nam de facto potrzebna i możemy z niej zrezygnować :)

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Własnie przyszedł email z info o przyznaniu nagrody :)

  marsid Odpowiedz
 • U mnie mail trafił do folderu Oferty (Gmail)

  kaktus_74 Odpowiedz
 • Dostal ktos maila o wygranych bonach do Biedry?

  Karo Odpowiedz
 • Czy jeszcze ktoś czeka?

  Czarny Iwan z Czarnej Wołgi Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy