150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego z możliwością wygrania… iPhone XS MAX! (+3% na koncie oszczędnościowym i 1% moneyback)

Trwa do 31.08.2019

Ruszyła kolejna promocja Alior Banku we współpracy z wydawcą Super Expressu. W zamian za założenie Konta Jakże Osobistego możemy zgarnąć gwarantowane 150 zł, a oprócz tego powalczyć o dodatkowe nagrody – zaczynając od bonów do Biedronki o wartości 150 zł, a kończąc na… iPhone XS Max o wartości prawie 7 tys. zł!

150 zł za Konto Jakże Osobiste od Super Expressu

Superkasa z Kontem Jakże Osobistym

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Alior Banku – osobą, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego (również walutowego) oraz Karty Kibica Alior Banku od 31.07.2018.

Organizator poszedł nawet o krok dalej i wypisał jakie produkty nie wykluczają z promocji:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy się na dedykowanej stronie promocji, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste z wygenerowanego dla nas linku. Pamiętajmy, że wnioski z innych miejsc w internecie (albo składane na nowo, stacjonarnie) nie biorą udziału w promocji.

W trakcie wnioskowania powinniśmy zmówić kartę debetową oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji. Chodzi o to, aby Alior Bank mógł poinformować SE o spełnieniu przez nas warunków. Nie ma natomiast konieczności wyrażania zgód marketingowych.

A jakie to warunki? Po pierwsze, w ciągu 30 dni od przesłania wniosku o konto powinniśmy podpisać umowę – oczywiście w większości przypadków nastąpi to znacznie wcześniej. Po drugie, w ciągu 60 dni od otwarcia konta powinniśmy:

 • aktywować aplikację mobilną Alior Banku,
 • wybrać minimum jedną korzyść do konta,
 • zapewnić wpływ na konto na łączną sumę min. 1000 zł,
 • wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe.

Regulamin zastrzega, że jako płatności bezgotówkowe liczymy te dokonane kartą oraz BLIKiem, przy czym wykluczone są „ułatwiacze” obrotów kartą, czyli zakupy z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Wszystkie normalne płatności (w sklepach stacjonarnych, marketach, na stacjach paliw, przez internet, itd.) są jak najbardziej OK.

I to tyle! O przyznaniu nagrody, czyli 150 zł w gotówce, zostaniemy powiadomieni mailowo do 12.12.2019. Będziemy mieć wtedy 5 dni roboczych na uzupełnienie danych do jej odbioru (instrukcję znajdziemy w mailu). Przelew trafi do nas w ciągu 14 dni roboczych od powiadomienia.

Wygraj iPhone XS MAX lub bon do Biedronki!

Ale to nie koniec! Biorąc udział w promocji (i spełniając jej warunki) możemy dodatkowo przystąpić do konkursu, w którym do wygrania jest iPhone XS MAX 64 GB (o wartości 6765 zł), eKody do sieci sklepów Biedronka (o łącznej wartości 3×150 zł), eKody o wartości 2×150 zł oraz aż 95 nagród dodatkowych w formie eKodów o wartości 150 zł każdy.

Jak zdobyć nagrodę? Wystarczy, że odpowiemy na pytanie konkursowe: Jakie cechy powinno mieć Twoje Konto Jakże Osobiste? Jury konkursowe będzie oceniać prace pod względem oryginalności i jakości. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 12.12 na stronie promocji. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni mailowo. Powodzenia!

Pamiętajmy jedynie o tym punkcie regulaminu:

Laureat zobowiązany jest skontaktować się z Organizatorem w terminie 14 dni roboczych […] pod rygorem utraty prawa do nagrody, celem ustalenia wszystkich danych i terminów koniecznych do skutecznej realizacji prawa do nagrody.

Chodzi m.in. o ustalenie danych do odprowadzenia podatku od wygranej do urzędu skarbowego (co robi za nas organizator, więc my niczym się nie musimy przejmować).

Jakże Osobiste Korzyści

Jednym z warunków zdobycia premii na start jest „wybór co najmniej jednej korzyści”. O co w tym chodzi?

W ramach Konta Jakże Osobiste możemy aktywować różnego rodzaju pakiety korzyści. Za pierwsze dwie nie płacimy ani grosza, a za kolejne – 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • nowość: brak prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Jeśli natomiast potrzebujemy karty, która świetnie nadaje się do transakcji zagranicznych – to warto wybrać pierwszą opcję. Alior wprowadził bowiem niedawno nową korzyść, czyli możliwość wyboru przeliczania transakcji po kursie średnim (organizacji płatniczej, a następnie po kursie NBP). Idealna na wakacje! :)

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Warto też dodać, że po spełnieniu warunków promocji karta nie jest nam de facto potrzebna i możemy z niej zrezygnować :)

Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Jak można sfinalizować podpisanie umowy? ktoś coś widzi?

  Beni Odpowiedz
 • Jak rozumiem karty nie trzeba wyrabiać, bo warunek do promocji można wykonać np. Blikiem?

  MarcinG Odpowiedz
  • Zgodnie z tym co napisałem w artykule – kartę trzeba wyrobić (jest taki wymóg w regulaminie). Później natomiast nie musimy z niej korzystać.

   Michał
 • Krótko mówiąc można zamówić kartę do konta, wykonać 3 płatności i wtedy zamknąć?

  wlodek Odpowiedz
  • Nie znalazłem w regulaminie wymogu posiadania karty przy wypłacie premii, więc po podpisaniu umowy radziłbym ją po prostu aktywować, wykonać operacje i… zrobić z nią co się zechce :)

   Michał
 • „Akcja jest skierowana wyłącznie do nowych klientów, czyli osób, które w okresie ostatniego roku (tj. po dniu 31 lipca 2018 r.) nie posiadały ROR w Alior Banku (Rachunek płatniczy), ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Promocji”
  O karcie kredytowej nie wspomnieli. Wyklucza czy nie? Imo nie.

  Zet Odpowiedz
 • Otrzymał może ktoś taką wiadomość, jeśli tak co zrobiliście by wziąć udział w promocji?
  Dzień dobry,
  z przyczyn technicznych Twój wniosek został odrzucony. W celu zawarcia umowy o konto prosimy o kontakt z oddziałem Alior Banku.

  Grzegorz84M Odpowiedz
 • Jeszcze dodam, że można ugrać 50 zł, rejestrując się do Priceless Specials – 3400 pkt na start:

  Voucher 50 zł na zakupy w prezencie

  „Teraz zapisując się do programu Priceless Specials otrzymasz aż 3400 punktów powitalnych, które możesz wymienić na voucher 50 zł na zakupy u partnerów programu. Do wyboru masz m.in. stacje CircleK, empik.com i Decathlon.

  Wystarczy, że:
  1. zapiszesz swoją kartę do programu
  2. w ciągu 30 dni kalendarzowych wykonasz nią 5 transakcji bezgotówkowych.”

  Kate Odpowiedz
  • a co ze zmianami w regulaminie od 1.08 w tym programie? bo mam wrażenie, ze nic się nie zmieniło…

   abc
  • Teraz chyba dostaje się 1 pkt za dowolną transakcję za 50 zł, nie tylko u partnera

   Kate
 • Można podpisać umowę przez przelew weryfikacyjny? ktoś sprawdzał ?

  rafalww12 Odpowiedz
 • Czy promocja nadal aktualna ?

  Zdzisiek80 Odpowiedz
 • Podobnie jak wiele innych osób miałem wczoraj problem z założeniem konta zdalnie (kiedyś już miałem konto w Aliorze). Kliknąłem na przycisk z prośbą o kontakt. Dziś zadzwonił pracownik, potwierdził, że konto otwierane w promocji i w ciągu 10 minut podczas rozmowy konto zostało otwarte. Umowa i załączniki przyszły na maila.

  Lord Klops Odpowiedz
  • Potwierdzam. Miałem tak samo. Problemem było posiadanie karty kredytowej. Dziś zadzwonili i dokończyliśmy zakładanie konta telefonicznie. Konta już działają, konsultant zapewniał że otwieram konto w promocji.

   Zet
  • Miałem to samo.
   Myślę, że to dla osób mających aktywną umowę ramową – nie muszą ganiać kuriera, ani ludzi do oddziału.

   bolopokerzysta
  • @bolopokerzysta: Myślę podobnie. Mam aktywną umowę ramową w związku z posiadaniem KK.

   Lord Klops
 • „Dziękujemy. Niestety nie możemy otworzyć Ci konta przez Internet.Kliknij ,,Zamów kontakt”, a nasz pracownik zadzwoni do Ciebie i otworzy konto podczas rozmowy telefonicznej.”
  Załapię się na promocję czy nie?

  broker Odpowiedz
 • Pytanie z innej beczki, czy przez to że posiadam już kredyt w Aliorze oznacza, że po założeniu konta nie skorzystam z promocyjnej lokaty na 100 dni?

  Arek88 Odpowiedz
 • Czy ma może ktoś podobny problem do mojego? Mianowicie nie mogę zalogować się na superkasa.se.pl. Kilkukrotnie resetowałem hasło, wpisywałem nowe i dalej infor, że dane do logowania są nieprawidłowe….

  Lord Klops Odpowiedz
 • Chciałem się dowiedzieć czy biore udzial w promocji Super Ekspresu i Alior Banku.
  Zarejestrowalem się w promocji. Otrzymałem link weryfikacyjny. Potwierdziłem i zalogowalem sie na założone konto na stronie organizatora. Użyłem odnośnika do zalożenia konta w Alior Banku. Ale tam po pary krokach wypełnienia danych okazało się ze nie moge otworzyć konta, zebym sie kontaktował z bankiem.
  Po paru dniach udalem się do banku. Okazało się że mialem umowe ramową ( byłem pełnomocnikiem do konta ). Wypowiedziałem tą umowe ramową. Odczekałem 2 dni i dziś zalogowałem sie na konto na stronie organizatora promocji. Tam przez link przeszłem do załozenia konta. I teraz się udało.
  Czy w związku z tym, że po paru dniach od zarejestrowania sie, ponownie zalogowałem sie na konto na stronie organizatora i poprzez kliknięcie w odnośnik – Otwórz konto, zalożyłem konto, biorę udział w promocji ?

  IreneuszN Odpowiedz
 • Czy wypłąty Blikiem z Konta JO są darmowe także w obcych bankomatach, np. w Santander? Sprawdzał ktoś ?

  Kuba01 Odpowiedz
 • Czy ktoś wie, czy te 150 zł jest traktowane jako dochód/zarobek czy nagroda/premia?

  Arcydzielo Odpowiedz
  • Przychód związany ze sprzedażą premiową = nieopodatkowany według ustawy o PIT. Innymi słowy niczym się nie musisz przejmować / nigdzie nie wykazujesz.

   Michał
 • Podejrzewam, że większość z Was zna odpowiedź a ja jestem laikiem więc bardzo proszę o wyrozumiałość.
  Montr pytanie brzmi:
  Czy płatność zbliżeniowa telefonem (Google Pay, czy inne płatności NFC natywne banków) jest tak traktowana jak płatność kartą płatniczą) i jest traktowana jako spełnienie większości warunków bezpłatności kont osobistych?

  TomeG2kc Odpowiedz
 • Czy konto otwiera się przez internet czy przez kuriera?

  robi564 Odpowiedz
 • Jakiś czas temu posiadałem konto w Meritum Bank który potem przejął Alior. Nie usunąłem dostępu do bankowości internetowej. Dziś zadzwonił konsultant i poinformował mnie że jedynie w oddziale mogę założyć konto bo potrzeba uzupełnić jakieś dane ale widzi mój wniosek i zostanę objęty promocją. Znalazłem też hasła do tego starego konta i mogę spróbować założyć konto przez bankowość internetową. Czy to przejdzie i załapię się na promocję ?

  marsid Odpowiedz
  • Dodam że po zalogowaniu się na stronie superkasa.se.pl widzę tylko „Dziękujemy za wypełnienie formularza” i „Dziękujemy za wysłanie formularza kontaktowego”. Czy jeśli teraz założe konto przez bankowość internetową to wezmę udział w promocji ?

   marsid
 • Czy ktoś wie jak zrobić przelew z konta mocno oszczędzającego na własny ROR w Alior Banku – bo po wybraniu Płatności – Przelew własny nie widzę opcji przelewu z tego konta?

  Kate Odpowiedz
 • Tam trzeba kliknąć takie strzałki, żeby się rachunki zmieniły. Teraz możesz przelewać z ROR ( i ewentualnie z KO) na Mocno oszczędnościowe a ma być odwrotnie.

  Lidia Odpowiedz
 • Żeby zyskać 3% trzeba otworzyć dodatkowo konto oszczędnościowe. Takie konta w ofercie Alior są dwa: konto oszczędnościowe i konto mocno oszczędnościowe. Czy ktoś wie, które lepiej i czy to drugie nie jest wykluczeniem? Mocno oszczędnościowe ma w swojej ofercie 2,5% i się nie łączy, ale czy wyklucza do skorzystania z 3% w ramach promocji?

  Aniap Odpowiedz
 • Do korzyści 3% można założyć tylko oszczędnościowe – nie Mocno oszczędniościowe. W zasadzie obie promocje się chyba wykluczają. Z ich strony:
  Oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym (do kwoty 20 tys. zł) obowiązuje od 7.12.2017 r. do 31.12.2019 r. Korzyść można łączyć z kontem oszczędnościowym z oprocentowaniem WIBID1M 0,55 p.p., 2% lub 2,5%, z wyłączeniem konta oszczędnościowego z promocją „Konto Mocno Oszczędnościowe”.
  https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/oszczednosci/konto-oszczednosciowe.html

  Nie wiedząc o tym założyłam oba konta i na obu kontach na razie mam oprocentowanie promocyjne, zobaczymy na koniec miesiąca czy się naliczy. O dziwo najpierw założyłam i aktywowałam KMO i nadal miałam dostępną korzyść 3% na KO.

  Kate Odpowiedz
  • Dzięki bardzo :) Zastanawiałam się, czy do KMO można wybrać korzyść 3%, zatem wychodzi, że tylko do KO.

   Aniap
  • Za lipiec miałam naliczone oprocentowanie promocyjne na obu kontach oszczędnościowych.

   Lidia
 • Jaki kurier dostarcza umowę?

  robi Odpowiedz
 • Dzięki, Lidia, za info :-)

  Kate Odpowiedz
 • Czy ktoś miał może problem z hasłami sms?
  Nr telefonu podany poprawnie, hasło nie przychodzi. Dzwonię na infolinię po to, żeby się dowiedzieć, że ich nie interesuje jaki numer podałam we wniosku, to jest dla nich numer tylko kontaktowy. Jako nr telefonu do haseł sms używają mojego numeru sprzed 4 lat, kiedy próbowałam założyć u nich konto i złożyłam odstąpienie od umowy, bo mnie wkurwili niedostarczeniem z kolei nr CIF. Dziś – każą mi latać do oddziału banku czynnego w godzinach mojej pracy po to, żeby zaktualizować moje dane. Które podałam prawidłowo, ale oni mają burdel. Ani przepraszam ani nic, zero opcji, żeby załatwić sprawę przez infolinię czy mailowo. Ręce opadają.

  Daniela Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy