150 zł za założenie darmowego konta internetowego Citi Priority i zwrot za przelewy walutowe

Zakończona

Ruszyła nowa promocja darmowego konta internetowego Citi Priority. Do zgarnięcia mamy 150 zł bardzo łatwej premii oraz ewentualny zwrot prowizji za przewalutowanie przelewów walutowych.

150 zł premii i zwrot prowizji za wymianę walut na koncie Citi Priority od Citibanku

Do 150 zł zwrotu z kontem internetowym Citi Priority

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą ani nie będącą pełnomocnikiem do żadnego rachunku osobistego bądź oszczędnościowego Citibanku od 1.01.2017. Posiadanie innych produktów (np. karty kredytowej) nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne konto przez dedykowaną stronę promocji. Mamy na to czas do 31.12.2018.

Podczas zawierania umowy konieczne będzie wyrażenie zgód na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celu informowania ich o usługach banku w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać;
 • przetwarzanie danych osobowych w celu informowania ich o usługach partnerów banku w przypadku, gdy umowa nie zostanie zawarta lub przestanie obowiązywać;
 • przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej;
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych.

Przypominam, że po zgarnięciu nagród zgody można cofnąć.

Co dalej? Same warunki promocji są bardzo proste. Bank zapłaci nam 30 zł miesięcznie za spełnienie dwóch warunków: zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł z tytułu „wynagrodzenia” oraz… wykonanie jednej płatności kartą w sklepach lub internecie. Pojęcie „wynagrodzenia” nie jest w żaden sposób zdefiniowane. Regulamin zastrzega tylko, że wpływ ten nie może pochodzić z rachunku w Citibanku dla klientów indywidualnych.

I to tyle! Premia będzie wypłacana za spełnienie warunków w pierwszych 5 pełnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Przykładowo podpisując umowę w październiku warunki powinniśmy spełniać w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym i marcu. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Łącznie możemy więc zyskać do 150 zł.

Zwrot prowizji za transakcje walutowe

Oprócz standardowej premii na start bank chce przyciągnąć do siebie również osoby, które wykonują przelewy walutowe (np. frankowiczów). Zakładając konto w niniejszej promocji możemy otrzymać zwrot wartości kosztów przewalutowania od pierwszego przelewu walutowego w danym miesiącu (do kwoty 20 000 zł). W przypadku franków bank odda nam 0,8% wartości transakcji (tyle wynosi spread za przewalutowanie złotówek na franki) oraz 4% za przelewy w innych walutach. Innymi słowy przelewy wykonamy w okolicach kursu średniego :)

Zwrot otrzymamy za 12 pierwszych miesięcy kalendarzowych, wypłacony w kolejnym miesiącu. Szczegóły promocji w regulaminie.

Konto internetowe Citi Priority za 0 zł

Na koniec przypomnę, że biorąc udział w powyższej promocji otwieramy nie „zwykłe” konto Citi Priority, a konto w wersji „internetowej”. Oznacza to, że gwarantujemy sobie bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych dodatkowych warunków – na zawsze! W zamian jednak zgadzamy się na inne warunki za czynności, których pewnie i tak nie wykonujemy, czyli:

 • 6 zł opłaty miesięcznej za bankowość telefoniczną CitiPhone – wystarczy nie korzystać z tej usługi i wszystko będzie za darmo
 • 20 zł za zlecenie przelewu (wewnętrznego, zewnętrznego, walutowego) u doradcy via CitiPhone lub w oddziale – wystarczy przelewać środki przez internet i opłat nie będzie
 • 10 zł za przelewy Express Elixir (przy czym pierwsze 3 polecenia przelewu miesięcznie są darmowe)
 • 20 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy więc nie korzystać z tej opcji

Generalnie konto internetowe Citi Priority działa na prostej zasadzie: damy ci konto i kartę za darmo, ale za niektóre operacje poza kanałami internetowymi musisz zapłacić. Oczywiście wystarczy z nich nie korzystać, a opłat nie będzie.

Posiadanie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty z bankomatów.

Nie przegap!

Komentarze

 • Wklei ktoś gotowca na reklamację? żeby była skuteczna, krótko, zwięźle i na temat.. Pewnie co miesiąc będę musiał ją wysyłać.

  Roman Odpowiedz
 • Dostał już ktoś jakąś odpowiedź na złożoną reklamację?

  pytanie Odpowiedz
 • Przekazałem kilka dni temu informację do Citibanku nt. problemów z tą promocją. Ponoć jutro ma być jakieś rozwiązanie, także obserwujcie konta.

  Michał Odpowiedz
  • A ja wpisałem tu, że promocja została przedłużona do 5 marca, ale jakoś komentarz nie ujrzał dnia dziennego…

   Marcinek
 • Zapomnieli o wypłacie premii, a gdybym ja tak zapomniał o zapłacie im raty, to coby się stało?? Słuchajcie piszemy do Samcika żeby napisał ciekawy artykuł o praktykach tego banku, co Wy na to???

  Roman Odpowiedz
 • Citi, dziękuję :-) Jest premia.

  PyramidHead Odpowiedz
  • A u mnie nima :(
   Mimo spełnienia warunków i wysłanej reklamacji ;/
   Miałeś wcześniej KK Citi?

   Adam546
 • Właśnie zaksięgowali u mnie premię! KK prędzej posiadałem, reklamację złożyłem w poniedziałek.

  Roman Odpowiedz
 • OK, premia dotarła dzisiaj (11.01), a więc z opóźnieniem wobec regulaminowego terminu (31.12). BRAKUJE ODSETEK ZA ZWŁOKĘ. Miałam dotychczas dwie podobne sytuacje, w której banki (Nest, mBank) się spóźniły z wypłatą premii, i oba Z AUTOMATU do wypłaconej premii doliczyły odsetki. Oczywiście chodzi o kilkanaście groszy – ale nie kwota jest ważna, ale ZASADA. Citi ponownie tutaj nawalił – kolejne rozczarowanie.

  Sosna Odpowiedz
 • Jedyne co jest na plus w tym banku to darmowe powiadomienia sms przy próbie zmiany danych osobowych lub nieudanego logowania na konto. Kasy wciąż nie ma, zobaczymy czy odpowiedzą po 30 dniach na reklamację.

  pytanie Odpowiedz
 • U mnie i mojej dziewczyny nadal nic nie ma od Citi, dodam, że wcześniej nie mieliśmy żadnych produktów z tego banku.

  Bananiontko Odpowiedz
  • Dlaczego akcentujesz to, że wcześniej nie mieliście żadnych produktów z tego banku?
   Regulamin mówi tylko o braku rachunku osobistego bądź oszczędnościowego od 1.01.2017.
   Potwierdziło się, że karta kredytowa nie wyklucza.

   PyramidHead
 • U mnie też brak premi :( Czy dochodzą do was hasła SMS do przelewów? Chce z Citi odeszłaś Wynagrodzenie i nie mogę bo brak smsa. Ktoś ma ten problem?

  Radkoos Odpowiedz
 • Premia wpadła, ale nie było odpowiedzi, że reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie. Nie wiem, czy to efekt reklamacji czy wpadło naturalnie z opóźnieniem.

  PyramidHead Odpowiedz
  • Pytanie do osób które dostały premie: mieliście wpływy od pracodawcy czy po prostu robiliście sobie przelewy sami odpowiednio je tytułując ?

   Rafał
  • Robiłem przelew z konta firmowego tytułem wynagrodzenie

   Pawlik
  • Dzięki za informację:) Może znajdzie się ktoś, kto robił przelewy z konta indywidualnego i dostał premię…

   Rafał
  • Z konta indywidualnego z innego banku tytułem Wynagrodzenie i premia jest więc nie kombinować panowie i panie.

   Roman
  • Robiłam przelew z własnego konta w innym banku, o tytule „z banku X do banku Citi” (wg tego schematu tytułuję wszystkie swoje przelewy międzybankowe, żeby się nie pogubić. Premia została przyznana.

   Sosna
  • Od dawna powtarzam, że dostałem kiedyś ciche potwierdzenie, że u nich to wynagrodzenie to tylko „wynagrodzenie”… korzystajcie, póki działa :)

   Michał
  • @Sosna
   OK, ale wystarczy prosto, dosłownie, tak, jak jest w regulaminie.

   PyramidHead
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy