150 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę, 300 zł za wpływ wynagrodzenia i 2,7% do 120 000 zł na koncie oszczędnościowym od BZWBK!

Zakończona

Ruszyła świetna promocja Konta Jakie Chcę Banku Zachodniego WBK! W zamian za sam fakt założenia rachunku zgarniemy 50 zł premii. A jeśli wykonamy kilka transakcji kartą, to wpadnie nam dodatkowo 100 zł – i to w gotówce! :)

150 zł premii w promocji Zarabiaj z Kontem Jakie Chcę od Banku Zachodniego WBK

Zarabiaja z Kontem Jakie Chcę

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą żadnego konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK przez ostatnie 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów (np. konto oszczędnościowe czy karta kredytowa) nie wyklucza z promocji.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zawnioskujemy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową za pomocą dedykowanej strony promocji i wyrazimy przy tym zgody na kontakt elektroniczny oraz telefoniczny w celu marketingowym (co sprowadza się do akceptacji wszystkich checkboxów).

Wymagane zgody marketingowe - Konto Jakie Chcę z premia 150 zł od BZWBK
Wymagane zgody

Samo zawarcie umowy może nastąpić za pomocą przelewu, wizyty kuriera lub poprzez rozmowę wideo z doradcą banku. Pamiętajmy tylko, że przy pierwszej opcji dane w przelewie muszą być identyczne, jak we wniosku (czyli odpada, jeśli zmienił nam się adres zamieszkania lub nazwisko), a przelew musi pochodzić z rachunku zweryfikowanego (czyli takiego, do którego bank ma nasz wzór podpisu = „widział nas na oczy”). Jeśli mnie pamięć nie myli, to BZWBK nie pozwala również na założenie konta przelewem w momencie, kiedy już kiedyś założyliśmy tak jakieś konto w ten sposób (np. oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7%). Opcja z kurierem i wideodoradcą wydaje się więc najbezpieczniejsza w takim wypadku – o ile nie korzystamy z Internet Explorera, bo w tej przeglądarce rozmowa wideo nie zadziała. Przelew natomiast wykonamy z mBanku, Pekao, BZWBK, Alior Banku, T-Mobile, Eurobanku i Raiffeisen Polbank.

Na koniec jeszcze jedna uwaga co do zawierania umowy. Choć promocja trwa do 23.05.2018, to bank przewidział pulę jedynie 3000 promocyjnych kont. Po jej przekroczeniu dalsze wnioskowanie nie będzie możliwe (identycznie jak w poprzednich promocjach, gdzie pula potrafiła sie wyczerpać w… kilka godzin). Warto więc się śpieszyć, bo promocja jest całkiem atrakcyjna, jak na BZWBK :)

150 zł za płatności kartą lub BLIKiem

A jak zdobyć tytułowe nagrody? Premie 50 zł otrzymamy już za sam fakt podpisania umowy (i wyrażenia odpowiednich zgód marketingowych). Kolejne 100 zł otrzymamy pod warunkiem wykonania płatności kartą i/lub BLIKiem na łączną kwotę min. 150 zł. Mamy na to czas do 17.06.2018. Nie ma znaczenia gdzie wykonamy płatności – zadziała każdy sklep stacjonarny czy internetowy.

Premia zostanie przekazana na nasze Konto Jakie Chcę bardzo szybko, bo już do 30.06.2018. Lista zwycięzców (imię + pierwsza litera nazwiska) zostanie również opublikowana w tym samym terminie na stronie promocji.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Prowadzenie Konta Jakie Chcę jest bezwarunkowo darmowe – niezależnie od tego czy będziemy z niego aktywnie korzystać czy nie – płacimy 0 zł.

Inaczej jest z kartą debetową, która musimy wyrobić wraz z kontem (choć po spełnieniu warunków promocji możemy ją bez problemu zamknąć). Bank pozwala nam na wybranie jednego z trzech wariantów (braku) opłat:

 • 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • 0 zł pod warunkiem wykonania płatności kartą na min. 500 zł miesięcznie (5 zł w innym wypadku)
 • stałe 3 zł miesięcznie

Pierwszy warunek wydaje się najsensowniejszy.

Co, gdybyśmy chcieli skorzystać z wypłat z bankomatów? Jeśli mamy mniej, niż 26 lat, to wszystkie wypłaty w kraju są za darmo. Jeśli przekroczymy tę granicę, to zapłacimy 5 zł za każdą wypłatę – chyba, że dokonamy jej w urządzeniach własnych BZWBK. Pamiętajmy również, że do wyboru mamy darmowego BLIKa.

2,7% na mobilnym koncie oszczędnościowym

150 zł na start to nie jedyna promocja Banku Zachodniego WBK. Zakładając dodatkowo mobilne konto oszczędnościowe możemy sprawić, by nasze oszczędności zarabiały 2,7% w skali roku – i to dla kwoty maksymalnej aż 100 000 zł!

Oferta ograniczona jest czasowo – choć wnioski można składać aż do końca czerwca, to promocyjne oprocentowanie trwa do końca lipca. Konto warto więc założyć jak najszybciej.

Szczegóły oferty w prześwietleniu: 2,7% na koncie oszczędnościowym Banku Zachodniego WBK.

…i 2,7% na systematycznym koncie oszczędnościowym

Co ciekawe w ramach promocji z premią na start Bank Zachodni WBK zaprezentował kolejne konto oszczędnościowe, które pozwala na zarabianie 2,7% w skali roku – ale tym razem tylko do 20 000 zł.

Co zrobić, aby zgarnąć promocyjne oprocentowanie? Jeśli Konto Systematyczne otworzymy w okresie trwania promocji (19.04 – 29.09.2018), to 2,7% uzyskamy w miesiącu zawarcia umowy oraz w kolejnych miesiącach do 29.09 – ale po spełnieniu warunku automatycznego oszczędzania. Co to za warunek?

Automatycznie oszczędzanie to nic innego, jak zlecenie stałe z rachunku osobistego (Konto Jakie Chcę lub Konto VIP) zasilajace Konto Systematyczne wybraną kwotą. Regulamin nie określa jej wysokości.

Automatyczne oszczędzanie trzeba włączyć przez bankowość internetową po otwarciu rachunku.

Dla porządku dodam, że osoby posiadajace stare Konta Systematyczne również uzyskają 2,7% do 20 000 zł po włączeniu Automatycznego oszczędzania – od nowego miesiąca kalendarzowego.

HIT: 300 zł za wpływ wynagrodzenia

A na koniec prawdziwy hit nie tylko dla nowych, ale również dla obecnych klientów Banku Zachodniego WBK – 300 zł premii za wpływ wynagrodzenia! Jak skorzystać z promocji? Wystarczy zlecić przelew wynagrodzenia na swoje Konto Jakie Chcę i zgarniać po 50 zł co miesiac. Maksymalna kwota premii to 300 zł, czyli pół roku comiesięcznych wpływów po minimum 1500 zł.

Promocję opisałem w osobnym artykule po to, aby nie umknęła obecnym klientom banku, którzy pewnie przescrollują ten wpis i mogą jej nie zauważyć. Dlatego obecnych, jak i nowych klientów zapraszam do wpisu: 300 zł za wpływ wynagrodzenia od BZWBK.

Nie przegap!

Komentarze

 • W zeszłym roku z kk kredytowej BZWBK korzystałem z naszym przyjacielem E. i wszystko było ok. tzn. qc nie było. Nie wiem czy w tym roku nie zmienili ale wydaje się, że Dopasowana jest bezpieczna ponieważ w tym przypadku bank raczej nie ponosi kosztów. Inaczej jest z kk.

  Eugeniusz Odpowiedz
 • Czy ktoś już dostał premię 50zł za otwarcie konta? Miało być przesłana niemal natychmiastowo. A tu nic jak narazie

  dzony Odpowiedz
 • Wiadomo czy wpadło już 3000 wniosków?

  Paweł Odpowiedz
  • Kliknij w link do „dedykowanej strony promocji”, to będziesz wiedział.

   hasz
 • Złożyłem wniosek 29/04, to dziś nie mam odpowiedzi czy przyjęli czy nie – niby jest info o 5 dniach roboczych (w maju były dopiero 3), ale to dość długi czas oczekiwania – macie podobnie?

  Bunio Odpowiedz
  • ja złożyłam wniosek 1 maja z opcją przelew na 1 zł i 2 maja juz wszystko mialam: otwarte konto, umowę, dostęp przez internet i zwrot przelewu

   agnes
 • W regulaminie promocji jest mowa o 3 tysiącach nagród pierwszej i drugiej. Czy na pewno po przyjęciu 3 tysięcy wniosków zostanie wyłączona możliwość złożenia wniosku o promocyjne konto z dedykowanej strony? czy wnioski będą przyjmowane do 23.05 nawet jeśli będzie ich więcej, a nagrody otrzyma 3 tysiące osób, które pierwsze spełnią warunki? Dedykowana strona jeszcze przyjmuje wnioski ale mam wątpliwość czy się załapie na nagrody.

  kacperek Odpowiedz
  • Mam informację, że zostanie wyłączona. Póki co, ze względu na weekend majowy, znacznie spadła ilość składanych wniosków – jest ok. 2000 złożonych. Więc ostatni tysiąc jeszcze chwile powinien być dostępny :)

   Michał
  • Wniosek ze strony promocyjnej złożony :) W razie informacja byłaby błędna zgłoszę reklamację :P
   Podczas składania wniosku nie miałem już możliwości otworzenia przez videoczat, a korzystam z mozilli. Może warto dowiedzieć się powodu i w razie nie byłoby już takiej możliwości – edytować post.

   kacperek
  • Prawdopodobnie chodzi o to, że wideorozmowa jest dostępna od 12:00 do 20:00 – ale postaram się to potwierdzić, bo to tylko mój strzał

   Michał
 • Ponawiam pytanie czy jesli mam juz aktywne konto a karta w drodze to jesli zaplace blikiem np jutro a karta bedzie aktywowana np w piatek to biore to 100zl czy najpierw musi byc aktywowana karta,czyli czy karta musi byc aktywna czy wystarczy ze jest zamowiona i w drodze

  Sylwek Odpowiedz
  • Możesz zapłacić BLIKiem wcześniej, ja tak zrobiłem. Regulamin nic nie mówi o tym, że karta musi być aktywna.

   slayer
 • Na jakim etapie jest składanie wniosków?

  p0k3m0n Odpowiedz
 • Jak dla mnie BWZBK ma głęboko w poważaniu tych, którzy chcą założyć to konto – za pośrednictwem kuriera.
  Powiem więcej – to już druga promocja, gdzie mają mnie w 4 literach.
  JAkiś czas temu chciałem skorzystać z innej promocji tego banku – wybrałem kuriera, który nigdy do mnie nie dotarł.
  26.04 złożyłem pierwszy wniosek w tej promocji. Od 27.04 mieli już grubo więcej niż 3 dni robocze (inpost) żeby się ze mną skontaktować co do terminu podpisania umowy. Cisza do dnia dzisiejszego.
  Posłałem kolejny wniosek – zobaczymy czy podzieli los pierwszego.

  Łukasz Odpowiedz
 • Dostałem wczoraj pin do karty, dzisiaj kartę – ciekawostka – nie wiem po co był pn, bo aktywowałem przez aplikację mobilną i ustawiłem nowy pin – nigdzie nie byłem pytany o stary czy jakikolwiek inny pin. Po aktywacji zaznaczyłem odpowiednie opcje, żeby samodzielnie zanieść formularz dot. wynagrodzenia do pracodawcy. Zapłaciłem kartą (na razie 30 zł).
  Gdzie i kiedy mogę wybrać jaki warunek bezpłatności karty chcę mieć? I po co był ten PIN?

  haha Odpowiedz
  • Też się zastanawiałem nad tym, być może po to, żeby aktywować kartę w bankomacie lub terminalu płatniczym? Po aktywacji już możesz wybrać warunek opłat z kartę.

   slayer
  • Podpowiedz proszę, gdzie to znajdę w bankowości elektronicznej.

   haha
  • Wybierz opcję „Dopasuj” po prawej stronie za nr konta, a potem „Karty i bankomaty” – wyświetlą Ci się 3 opcje do wyboru – z tym, że nawet jak od razu zmienisz na 5 płatności jako warunek bezplatnosci karty to chyba za pierwszy miesiac i tak naliczą 3 zl (taki byl domyslnie wariant ustawiony)

   JoX
  • Dziękuję. Ale się tego naszukałem w aplikacji mobilnej. Nie wiedziałem, że to w tym miejscu. Faktycznie wyświetla się, że od 1.06 będzie czynna ta opcja.
   Bardzo dziękuję za pomoc.

   haha
 • Czy doładowania SC liczone są jako transakcje kartą, pobrali mi opłatę i nie wiem czy pisać reklamację, Don poradzisz?

  tomm32 Odpowiedz
 • Hej,
  Jak najłtawiej sprawdzić kiedy zamykałem konto w bzwbk? Będzie jakoś około roku, ale nie pamiętam dokładnie.
  Mate

  Mate Odpowiedz
 • A ile mniej więcej od wizyty kuriera trzeba czekać na sms z hasłem do pierwszego logowania?

  kacperek Odpowiedz
  • Może ktoś odpowiedzieć? Nie wiem czy to normalne, że jeszcze nie dostałem pinu do pierwszego logowania bo nawet kartę już dostałem…

   kacperek
 • @Admin
  Wiadomo ile wniosków już „poszło”?

  haha Odpowiedz
  • Jest ciągle około tysiąca. Także wszystko wskazuje na to, że pula ostatecznie się może nie wyczerpać – majówka przeszkodziła :)

   Michał
  • Super. Dziękuję.

   haha
  • Jak poszło około tysiąca jak 3 dni temu mówiłeś, że złożono 2 tysiące? Coś mi się wydaje, że nie zamkną formularza rejestracyjnego, a 3k nagradzanych wniosków już się wyczerpało :D

   kacperek
  • Nie mam dokładnych informacji – jedynie to, co uda mi się nieco nieoficjalnie dowiedzieć. 2 dni temu mogło być 1900, teraz 2100 – to ciągle około 2000 wniosków. Po prostu ogromna ilość poszła na początku, w pierwszych dniach. Teraz wyhamowało.

   Michał
 • Michał Admin czy jest możliwość abyśmy się wzajemnie polecali tak jak zrobiłeś w promocji CA? Przecież chyba lepiej się opłaca założyć konto z polecenia niż w tej wyżej opisanej promocji. Nowy klient dostanie też 150 a przy okazji skorzysta polecający i dodatkowo nie ma limitów jak w obecnej promocji.

  Jaro Odpowiedz
 • A liczy sie złożenie wniosku, czy podpisanie umowy? Bo coś mi mówi, że zanim uda mi się dogadać z leserami z inpostu to jeszcze i kilka dni może minąć.

  lith Odpowiedz
  • Umowę trzeba zawrzeć do 23.05 niezależnie od metody (dlatego polecane są wideorozmowa i przelew)

   Michał
  • Że do 23.05 to rozumiem. Bardziej chodziło mi o to, że skoro umowa jest już ‚w drodze’, a wniosek złożony to czy mam przyklepane miejsce w tych 3000. Logika by wskazywała, że tak, ale… ;)

   lith
 • Czy z PKO BP można wykonać przelew?

  Mateusz Odpowiedz
  • mBank, Bank Pekao, BZWBK, ALIOR BANK, T-Mobile Usługi Bankowe, Euro Bank, Bank Spółdzielczy we Wschowie (NET BANK), Raiffeisen Bank Polska – z tych można.

   kacperek
 • Jak tam nieoficjalne informację o ilości złożonych wniosków?

  p0k3m0n Odpowiedz
 • W tym banku normalny cyrk jest karta przychodzi aktywujesz i pisze ze masz wybrać czy masz za nia płacić haracz co miesiac czy bezpłatna ale kartą płacić trzeba .Wybieram tranzakcie kartą .a tam ze pierwszy miesiąc 3 zł następne dopiero bezpłatnie .To zwykle złodziejstwo jest.

  Kroso Odpowiedz
  • Może ktoś obeznany w sformułowaniach punktów umów niech się wypowie czy to się kwalifikuje do reklamacji

   mosze
  • Moim zdaniem kwalifikuje się do reklamacji. Z regulaminu wynika, że opłata 3zł jest obowiązująca w dniu zawarcia umowy, ale z zastrzeżeniem pkt. 2-3, które mówią o możliwościach i warunkach uniknięcia opłaty za kartę, która jest uzależniona odpowiednio od ilości lub od wartości transakcji w danym miesiącu. Według mnie w tych 2 przypadkach nie obowiązuję opłata miesięczna stała z pkt. 1, nawet w miesiącu podpisania umowy. Trzeba tylko pamiętać, żeby w miesiącu podpisania umowy zmienić formę opłaty w systemie i spełnić warunki zwalniające z opłaty, i w razie jej pobrania reklamować.

   kacperek
 • A dlaczego kasujecie posty o tym ze bank oszukuje ludzi i sam bezprawnie pobiera opłatę 3 zł za 1 miesiąc!Mimo to, że każdy sam decyduje jaka opcje wybrać.

  Kroso Odpowiedz
  • No mój post jeszcze jest i szczerze nie zauważyłem, żeby usywali poprzednie.

   kacperek
  • Tabela Opłat i Prowizji swoje, ale przy zmianie sposobu pobierania opłat jest komunikat, że dotychczasowa opcja będzie obowiązywała do końca miesiąca, w którym nastąpiła zmiana, a jeśli dokonasz jej po ostatnim dniu roboczym danego miesiąca – do końca następnego miesiąca. Oczywiście to TOiP, a nie jakiś komunikat obowiązuję. Więc dalej bym reklamował.

   kacperek
  • Tak z ciekawości zagłębiłem się w sprawę i ten komunikat ma podstawę w załączniku do „Regulaminu kont dla ludności” – „Zasady wydawania i używania kart płatniczych Banku Zachodniego WBK dla ludności”. Mianowicie w rozdziale drugim: „Wydanie karty” §9 Opcje opłaty miesięcznej za kartę: Dopasowana Mastercard, Dopasowana Visa pkt.2: „Zmiana wysokości opłaty miesięcznej następuje od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożono dyspozycje. Dla dyspozycji złożonych po ostatnim dniu roboczym Banku w bieżącym miesiącu, zmiana wysokości opłaty miesięcznej za kartę nie nastąpi od pierwszego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym złożono dyspozycje, lecz od pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.” Kroso przepraszam za wprowadzenie w błąd, reklamacja raczej bezpodstawna.

   kacperek
 • Taka informacja z banku .wyjaśniam, że opłata miesięczna za kartę Dopsaowanę, stała obowiązująca w dniu zawarcia umowy o kartę wynosi 3 zł. I to co piszecie niema znaczenia.Umowa została zawarta na poczatku miesiąca karta doszła dopiero ok 12 maja i jak byk pisze na nalepce ze zdefiniuj sobie pin aktywuj karte i wybierz plan taryfowy dla karty.A tu sie okazuje ze kazdy na starcie musi obowiazkowo płacić 3 zł za pierwszy miesiąc kartą !! I to jest celowe wprowadzenie w błąd klientów bo otym nie informuje w momencie podpisania umowy klient powinien byc informowany ze bedzie mu pobierana opłata za karte.Nic nie zmieniasz wysokosci bo nie ustalałes wysokosci oplaty karta z bankiem ,bank ci sam ją narzucił bez informowania o tej opłacie.

  Kroso Odpowiedz
 • Podpisaniem umowy potwierdzasz, że zapoznałeś się ze wszystkimi załącznikami, również z „Zasady wydawania i używania kart płatniczych Banku Zachodniego WBK dla ludności”, który cytowałem, a tam dokładnie jest ta kwestia wyjaśniona. Kartę otrzymałeś po podpisaniu umowy więc ta nalepka nie jest wiążąca. I ustaliłeś opłatę zaproponowaną przez bank podpisując umowę.

  kacperek Odpowiedz
  • Znaczy jest wiążąca i zmieniasz tą opłate ostatecznie ale zmiana dotyczy dopiero kolejnego miesiąca.

   kacperek
 • Dodatkowo, jeżeli podpisywałeś umowę za pośrednictwem kuriera na początku miesiąca to mieścisz się w okresie wypowiedzenia. Te 14 dni jest właśnie na dokładne zapoznanie się z umową jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej. Wszystkie załączniki dostałeś wraz z mailem potwierdzającym przyjęcie przez bank wniosku o otwarcie konta wraz z kartą.

  kacperek Odpowiedz
 • I tu jesteście w błędzie ,bo ban nieraz dostał kare i nieraz musiał zwracać kasę za pobranie opłaty za konto a to dlatego ze wprowadza klienta w błąd .I tak właśnie jest teraz.Naklejka informacja jak każda jest zawsze wiążąca bo nie może wprowadzać w błąd i na zasadzie ustalam sobie to co nam sie kiedy podoba raz jest innym razem nie jest .Jeśli bank przekazuje informacje to jest to błąd banku i on za to odpowiada,nie klient.
  1. Opłata miesięczna za kartę, stała obowiązująca w dniu zawarcia umowy o kartę, z zastrzeżeniem pkt 2-3 lub punkt drugi i 3 to możliwość zwolnienia z opłaty : 2)co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą
  3)transakcji bezgotówkowych kartą na co najmniej 500,00 zł.Taka jest informacja na stronie banku .I to ona pokazuje ze można tej opłaty uniknąć wystarczy wybrać wybrac punkt 2lub 3.Bank nie może wprowadzać w błąd a potem zasłaniać sie drobnym drukiem regulaminu który interpretuje sobie go jak mu wygodnie.Wszyscy reklamują ze te konto jest całkiem bezpłatne a nikt nie pisał i nie ostrzegał przede mą o tym ze jest oplata 3 zł na początku.

  Kroso Odpowiedz
  • Kroso jeśli będziesz składał reklamację i wygrasz to poinformuj tu to sam złożę, ok? :D

   kacperek
 • Adminie, można jeszcze składać wnioski ze strony promocji. Czy na pewno zamkną możliwość wnioskowania po przyjęciu 3k wniosków? Bo nie wiem czy mam się śpieszyć z płatnością skoro jeszcze teoretycznie 3k ludzi nie wnioskowało.

  p0k3m0n Odpowiedz
  • Polecam się umiarkowanie śpieszyć – z moich informacji wynika, że jeszcze paręset wniosków promocyjnych jest, więc albo promocja skończy się niedługo przed terminem, albo dotrwa do 23 maja. Póki co wszystko bezpieczne ;)

   Michał
  • Właśnie nie podobają mi się promocję z ograniczoną pulą nagród… jeszcze jakby podowali przy zwyciężcach daty spełnienia warunków to bym rozumiał, bo tak nawet niewiadomo czy reklamować bo nie uznali spełnienia warunków, czy po prostu się nie załapało na liczbę nagród :/

   p0k3m0n
 • Po jakim czasie od założenia konta przelewają w praktyce 50zł?

  Skylla Odpowiedz
 • A propos 3zl za karte. Na infolinii albo na czacie można zmienić opcję na 0zl za 5 transakcji, jeszcze przed dostarczeniem i aktywowaniem karty. Zmiana samodzielnie poprzez serwis transakcyjny będzie obowiązywać od następnego miesiąca, zmiana przez kontakt z bankiem od razu.

  lukaszxxks Odpowiedz
 • 4. maja złożyłam wniosek, 11. maja pocztą przyszła karta, kuriera ani widu ani słychu ;)
  Zastanawiam się, JAK bank zamierza mnie obciążyć opłatą 3 pln skoro nie mam jeszcze konta, a karta nie jest aktywowana…

  ciuchcia Odpowiedz
 • Po wydaniu 150zl mozna karte zamykac czy trzeba ja trzymac do konca czerwca ?

  lukaszzzz Odpowiedz
 • pula nagrod wyczerpana?

  czikosz Odpowiedz
 • Hejka! Zrobiłem przelew weryfikacyjny w sobotę (19.05.18) z Aliora. Napisali, że nie odnotowali tego przelewu i wniosek zostanie odrzucony. Pani na infolinii powiedziała, że nie ma jak tego sprawdzić. Wysłałem dowód wpłaty na maila do BZWBK , ale jeszcze nie odpisali. Czy próbowac złożyć wniosek przez kuriera czy juz to nie ma sensu i jest za późno?

  Józef Odpowiedz
 • Hej. Podpowie mi ktoś czy kartę mogę wypowiedzieć już dzisiaj (jak mam zaksięgowane 6 płatności kartą)? Czy bezpieczniej czekać na wypłatę premii? Zamykał ktoś już kartę? W jaki sposób można ją zamknąć najszybciej? Jest okres wypowiedzenia?

  xx Odpowiedz
  • Nie ma w regulaminie nic o trzymaniu karty, musisz ją tylko wyrobić. A te 6 płatności jeśli konto założyłaś w maju nic nie zmieni bo i tak obowiązuje opłata 3 zł w pierwszym miesiącu, tylko nie wiadomo jak z jej pobieraniem za niepełny miesiąc.

   kacperek
  • @ kacperek, nie pobierają za niepełny miesiac

   Herman
  • @Herman widzisz przecież po komentarzach, że wszyscy wiedzą lepiej heh :)

   abc
  • @abc, dokładnie, po co się udzielać, skoro inni i tak wiedzą lepiej :)

   pws
 • A propos pula wyczerpana? :D

  kacperek Odpowiedz
 • Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie kiedy są przelewane premie za plecenie? Podobno nie wie tego nawet osoba układająca regulamin. Konsultanci mieli oddzwonić i dać info, ale chyba nie znaleźli odpowiedzi na tak trudne pytanie. W regulaminie brak takiego akapitu, czyli równie dobrze mogą i za 100 lat:)

  aircrash Odpowiedz
  • Premia za plecenie za 100 lat… to by się nawet zgadzało :)
   Pleciuchy do dzieła!

   Marcinek
  • punkt 6 podpunkt 3 – czarno na białym

   dario
  • Znalazłem choć nie tam gdzie wskazałeś, a mianowicie § 4 punkt 6.2 podpunkt c. Ale dzięki, bo konsultanci nie mogli znaleźć:) Zatem na koniec 3go m-ca od założenia konta.

   aircrash
 • Jak szybko dostaliście info o otwarciu konta przy weryfikacji przelewem?

  Kk Odpowiedz
 • Masz rację.
  Ja … pomyliłem banki. Masakra.

  dario Odpowiedz
 • Ktoś wie ile się czeka na weryfikację przelewu? U mnie już 6 dzień i nic. Na infolinii mówią żeby dzwonić w godz 8-16, to powiedzą co się dzieje z wnioskiem a jak zadzwoniłem w tych godzinach to mówią, że nie mają dostępu do wniosków. Czeski film. Próbowałem przez wideorozmowę, ale system nie mógł odczytać danych z dowodu, więc po kilkunastu minutach prób dałem sobie z konsultantką spokój. Może złożyć wniosek jeszcze raz z przelewem?

  Kondziu Odpowiedz
  • Szanowny Panie, niestety z poziomu blogów nie mamy dostępu do informacji dotyczących pojedynczych wniosków, więc w takiej sytuacji prosimy o złożenie reklamacji w dogodny dla Pana sposób, wszystkie drogi składania reklamacji znajdzie Pan na https://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/reklamacje.html. Jeżeli wykonywał już Pan weryfikację za pomocą przelewu, drugi raz nie będzie to możliwe. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • @Zespol_BZWBK Czy kartę debetową po dokonaniu transakcji na łączną kwotę min. 150 zł można od razu zamknąć? 100 zł dodatkowej premii zostanie wypłacone?

  pytanie Odpowiedz
  • Szanowny Panie, w regulaminie promocji nie występuje obowiązek dalszego posiadania karty. Jednak zachęcamy do zachowania karty, ponieważ zawsze może się przydać do innych promocji. Pozdrawiamy

   Zespol_BZWBK
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy