150 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku w najnowszej Money Manii!

Zakończona

Ruszyła kolejna edycja popularnej Money Manii. Tym razem zgarniemy aż 150 zł w gotówce za otwarcie Konta Jakże Osobistego – co jest najwyższą wartością w historii! Oprócz tego ciągle możemy skorzystać z pakietu korzyści wbudowanych w sam rachunek – na przykład zyskując 3% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł czy 1% moneybacku od transakcji mobilnych :)

150 zł za założenie Konta Jakże Osobistego ALior Banku w Moneymanii
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą, która:

[…] w okresie jednego roku przed datą złożenia wniosku o otwarcie Konta nie posiadała konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z promocji.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na stronie Money Mania, a następnie złożymy wniosek o Konto Jakże Osobiste z wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby w trakcie wnioskowania zamówić kartę debetową do konta oraz wyrazić zgodę na ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Alior Bank mógł przekazać informacje o zgarnięciu premii do firmy Money, która nam ją później wypłaci.

Uwaga: jeśli w trakcie wnioskowania system wykryje, że byliśmy już kiedyś klientem Alior Banku, to należy dokończyć wniosek za pomocą rozmowy z konsultantem (a nie udawać się do placówki, gdzie najprawdopodobniej zostanie złożony nowy, niepromocyjny wniosek).

Na spełnienie powyższych warunków mamy czas do 10.06. Samo zawarcie umowy może nastąpić później – nawet do 10.07.2019.

Co dalej? Aby zdobyć premię należy spełnić trzy proste warunki. Po pierwsze – uzyskać wpływy na konto na łączną sumę min. 1000 zł. Po drugie – wykonać co najmniej trzy płatności bezgotówkowe (kartą lub BLIKiem). Najprościej więc przelać sobie 1000 zł z naszego konta w innym banku, a transakcje kartą wykonać np. za jakieś drobne zakupy (również w internecie). Bank zaznacza jedynie, że nie będzie brał pod uwagę transakcji w punktach z kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829, 4900. Chodzi o wszelkiego rodzaje „ułatwiacze” obrotów. Płatności w zwykłych sklepach, marketach, na stacjach paliw itd. są jak najbardziej OK :)

Trzeci warunek to uzupełnienie danych do odbioru premii (podanie numeru założonego konta) na stronie Money Mania. Wszystkie czynności powinniśmy wykonać do 10.09 włącznie.

I to tyle! Jeśli spełnimy wszystkie powyższe warunki to premia w wysokości 150 zł zostanie przekazana na nasze aktywne Konto Jakże Osobiste do 10.10.2019.

Jakże Osobiste Korzyści

Oprócz 150 zł na start każdy uczestnik może skorzystać z korzyści, jakie ma w sobie wbudowane Konto Jakże Osobiste. Dwie z nich możemy aktywować bezpłatne, a za każdą kolejną płacimy 3,5 zł miesięcznie. Do wyboru mamy:

 • bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce
 • program Mastercard Priceless Specials
 • bezpłatne wypłaty za granicą
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni
 • ubezpieczenie podróży za granicą
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance
 • pakiet bezpłatnych przelewów natychmiastowych
 • pakiet bezpłatnych powiadomień
 • 3% na koncie oszczędnościowym
 • zwrot 1% za płatności zbliżeniowe telefonem

Z perspektywy osoby oszczędnej najciekawsze są dwie ostatnie pozycje. 3% na koncie oszczędnościowym uzyskamy do 20 000 zł. Zwrot natomiast zyskamy do 20 zł miesięcznie – za płatności Google Pay, HCE oraz BLIK (z wyłączeniem „złych” kodów MCC).

Szczegółowo o pakiecie korzyści pisałem w swoim pierwszym prześwietleniu Konta Jakże Osobistego. Korzyści możemy modyfikować – każda zmiana zaczyna obowiązywać od kolejnego dnia od 6:00.

Ile kosztuje Konto Jakże Osobiste?

Konto Jakże Osobiste może nas kosztować 10 zł miesięcznie, jednak dowolny wpływ min. 1500 zł z innego banku (lub z rachunku firmowego Alior Banku) zwalnia nas z opłaty za dany miesiąc. Najprościej więc przelewać sobie środki samodzielnie ze swojego konta w innym banku, aby nie ponosić opłat. No chyba, że jesteśmy młodzi – Alior zaznacza, że opłaty nie pobierze również od osób w wieku 18-26 lat.

Zapłacić możemy natomiast za kartę debetową – jej posiadanie to koszt 5 zł miesięcznie, jednak wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł zwalnia z opłaty. Co z bankomatami? Pieniądze za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Pozostałe wypłaty w kraju to koszt 2,5 zł.

Nie przegap!

Komentarze

 • Zarejestrowałam się w MM i zaczęłam składać wniosek. System podał komunikat, że nie można dokończyć wniosku i spośród wielu możliwości była opcja dokończenia wniosku poprzez bankowość internetową. Tak zrobiłam, ale nie wiem czy mi to uznają. Ktoś tak miał? Jak w MM sprawdzić czy wniosek został złożony? Uzupełniłam już tam numer założonego konta.

  Karolina Odpowiedz
  • Sprawdź jaki status ma wniosek w MM. Dodatkowo napisałbym na maila MM z pytaniem czy wszystko jest OK. Adres e-mail znajdziesz w regulaminie promocji.

   Adam546
 • Jeszcze takich problemów przy zakładaniu konta nie miałem. Oczywiście na początku wybrałem potwierdzenie tożsamości przelewem z innego konta. Próbowałem z różnych kont i kilka odrzucało na starcie. Jednego nie odrzuciło i zrobiłem przelew. Następnie dostałem wiadomość, że jednak weryfikacja przelewem się nie udała, ale mogę zmienić i wybrać kuriera. Wybrałem kuriera. Kurier zawalił sprawę i nie poprosił mnie o podpisy we wszystkich wymaganych miejscach. Następnie dzwonili kilka razy konsultanci, ale telefony były głuche. W końcu dodzwoniła się konsultantka i powiedziała, żebym poszedł do oddziału i dokończył wniosek. Byłem w oddziale. Podpisałem umowę ramową. Gość z oddziału powiedział, że więcej podpisów ode mnie nie będzie brał żeby mi nie zepsuć promocji. Później dzwoniłem na infolinię zapytać czy otwarte jest to konto czy nie. Babka powiedziała, że wszystkie podpisy już są i że napisze wiadomość do działu technicznego żeby mi aktywowali konto. Dalej nic. Znowu zadzwoniłem na infolinię i facet powiedział, że jednak znowu do oddziału i że on nic więcej nie może zrobić. Kartę do konta dostałem bardzo szybko. Mam u nich firmowe. Komedia!

  Otwierałem ostatnio BNP przez kuriera. Jeden podpis i po sprawie.

  Szymon Odpowiedz
 • Założenie tego konta to same problemy! Podczas składania wniosku info że nie można dokończyć i kontakt z konsultantem. Mam konto w Alior kantor walutowy dlatego ten pierwszy problem. Dalej okazało się że w kantorze mam stare dane o dowodzie i muszę je uaktualnić. Można to zrobić tylko w banku osobiście!! (konsultant i internet nie wchodzi w grę). Na szczęście można to było zrobić w jednostce partnerskiej bo w mojej miejscowości nie ma oddziału. Zrobiłem to i dalej kontakt z konsultantką, umowa już praktycznie uzgodniona, odczytane zgody, klauzule, Rodo itp wszystko ok i w ostatniej chwili zapytałem o dostęp do konta przez internet (bankowość internetową). Od razu zaznaczam że do kantoru loguję się poprzez zupełnie inną stronę niż do konta. Okazało się że dostęp do bankowości internetowej mam zablokowany bo długo z niego nie korzystałem. Ale ja nigdy z niego nie korzystałem nie mam loginu ani hasła!! Aby to odblokować w chwili obecnej niestety muszę się udać do oddziału. Nie można tego zrobić przez internet, konsultanta i w jednostce partnerskiej. Powiem szczerze że już totalnie mam dość tego konta a jeszcze go nie mam. Jedyne pocieszenie w chwili obecnej to konsultantka z którą wszystko załatwiam i ma dać znać jeśli się coś zmieni ale czy tak się stanie to nie wiem. Ogólnie procedury bankowe Aliora to totalna porażka.

  Walu Odpowiedz
 • Umowa, którą przywozi kurier ma dużo dokumentów. Trafiłam niestety na nieogarniętego kuriera Ukraińca, który w ogóle nie wiedział, o co chodzi. Stał i patrzył na mnie błagalnie – dosłownie. Podpisałam wszystkie kwadraciki na umowie i wykropkowane miejsce na karcie informacyjnej, jeszcze dodatkowo informacje o przetwarzaniu danych, choć tam kwadracika nie było ani wykropkowanego miejsca a następnie, wypełniłam i podpisałam dokument kurierski, gdzie on po sprawdzeniu z moim dowodem miał wpisać mój pesel i dać mi do potwierdzenia, jak sądzę. O dowód nie poprosił. Niestety nie miał o niczym pojęcia i stał jak kołek. Podpisane dokumenty bankowe włożyłam do koperty, zakleiłam i oddałam panu. Potem czytając na spokojnie umowę doczytałam się, że należało jeszcze zaparafować każdą stronę, czego nie zrobiłam. Jeśli każdy kurier (DHL) jest tak nieogarnięty / nieprzeszkolony to nie dziwię się, że brakuje potem podpisów/parafek i wołają do oddziału celem uzupełnienia. Pewnie sama też będę musiała to zrobić. Rzeczywiście KOMEDIA I PORAŻKA.

  Lidia Odpowiedz
  • Nie no spoko, mnie się też kiedyś przydarzył kurier który zapomniał okularów i też sama sobie podpisywałam umowę.

   majaa
  • Gdzie jest napisane, ze miałaś zaparafować kazdą umowe ?

   Miałaś podpisać wszystkie cztery kwadraty i to wszystko, zakleić oddac i powiedziec dowidzenia.

   Wojak
  • Czasami kurierzy mają kartę, na której jest napisane po kolei co mają zrobić, jak dostanie się Wam nieogarnięty, prosić go o tę kartkę (o ile jest)

   Kate
 • Po jakim czasie do Was oddzwaniali? bo czekam już dobre 5 godzin i nic

  aircrash Odpowiedz
 • Jaki jest email do moneymani ?

  wiechu Odpowiedz
 • U mnie z kolei bardzo sprawnie. Mam Konto Mocno Oszczędnościowe (zakładane w oddziale) więc po wypełnieniu danych w formularzu Money Mania wyskoczył komunikat, że wniosku nie można zakończyć. Kliknąłem w prośbę o kontakt konsultanta. Po około 3-4 godzinach był telefon i weryfikacja. Wszystko załatwione – bez konieczności wizyt w oddziale czy kuriera. Karta ma przyjść pocztą. Nawet aktualizacja danych korespondencyjnych odbyła się przez telefon. Konto aktywne tego samego dnia.

  Borys29 Odpowiedz
  • Widocznie Alior ma inne procedury bankowe, skoro zakłada konto, aktywuje bez podstawowych podpisów do umów ale widocznie jego klienci są róznie traktowani.

   Dziwi mnie tylko dostep do bankowości internetowej tego samego dnia. Rozumiem, ze sms weryfikacyjny przyszedł tez tego dnia i mogłes bez problemu sie zalogowac i zmienic hasło ….a moze jeszcze tego samego dnia dostałeś kolejnego sms-a z Alior o wysłaniu karty debetowej.

   Wojak
  • A czy inne banki bezwzględnie wymagają podpisów? Oczywiście że nie, jeśli mogą zweryfikować tożsamość klienta w inny sposób. W Millenium kartę kredytową zakładasz z poziomu bankowości internetowej potwierdzając sms. Podobnie z limitem w koncie w Santander. Skoro miałem już w Alior konto oszczędnościowe i mieli mój podpis to na podstawie weryfikacji tożsamości załatwiłem wszystko na infolinii. Dostęp do bankowości internetowej tego samego dnia też nie powinien dziwić, bo przecież miałem już dostęp do konta oszczędnościowego. Login i hasło pozostaje bez zmian. Nie wydaje mi się, żeby jakikolwiek bank tworzył osobną bankowość internetową dla każdego z produktów klienta. Jaki byłby tego sens? Sms informujący o wysłaniu karty otrzymałem po dwóch dniach – tu akurat potrzeba czasu na produkcję karty.

   Borys29
 • Czy można założyć konto jakże osobiste i jako korzyść wybrać wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3% do 20 tys.) oraz założyć konto mocno oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,5% do 100 tys.?

  hanka Odpowiedz
  • Jak najbardziej. Konto Jakże Osobiste zakładasz w tej promocji, a Konto Mocno Oszczędnościowe dodatkowo wyklikujesz z bankowości internetowej :)

   Michał
 • Macie/mieliście problemy z kurierem? Do mnie rzekomo dojechał i mnie nie zastał. Dostałem info aby umówić się na kolejne dostarczenie bez możliwości wskazania godziny. Za pierwszym razem nawet gnojek nie zadzwonił., przyjechał w ciemno. Ciekaw jestem co będzie za drugim razem.
  Miałem i tak że kiedyś specjalnie czekałem i nie przyjechał a przyszło info że mnie nie zastał…..

  jojo Odpowiedz
 • Zauważyłem też opcję założenia przez przelew weryfikacyjny. Przejdzie to w tej promocji jakby co?

  jojo Odpowiedz
  • Ja też to zauważyłem i była tam nawet opcja użycia BLIK’a w Santander.
   Jednak później wyświetlił się komunikat błędu o chwilowej niedostępności serwisu i sprawa utknęła.

   mbo
  • Ja tak wczoraj założyłem to konto dosłownie w 10 min właśnie poprzez przelew weryfikacyjny z Santandera. Wszystko poszło bardzo sprawnie.

   Robben_11
 • Mam problem. W maju złożyłem wniosek o konto metodą przelewu 1 zł. Bank odrzucił przelew i zaproponował podpisanie umowy przez kuriera. Zgodziłem się. Przez maj miałem trochę ciężko w pracy, więc o tym zapomniałem i „obudziłem się” w końcówce maja, że żaden kurier nie przyjechał. Zadzwoniłem do Alior Banku pod koniec maja – mieli do mnie dzwonić jakieś osoby odpowiedzialne za kurierów. Nie zadzwonili. Ponowiłem w tym tygodniu – również pupa.
  Co w takiej sytuacji radzicie zrobić? Anulować wniosek i złożyć ponownie?

  pytalski Odpowiedz
 • Jak długo czekaliście od przyjazdu kuriera do czasu otrzymania SMSa, że konto aktywne i można się logować?

  Lidia Odpowiedz
 • Hej. W którym miejscu wybieramy dodatkowo 2 bezpłatne korzysci?

  neo Odpowiedz
 • Dobre…. karta doszła szybciej niż papiery od kuriera :)

  jojo Odpowiedz
 • Warto zwrócić uwagę na nową korzyść „Płatności kartą bez kosztów przewalutowania” (EUR, USD, GBP po średnim kursie NBP z danego dnia, natomiast pozostałe waluty na USD po kursie MasterCard, a później na PLN także po kursie NBP).

  deloe Odpowiedz
  • Dokładnie – tego nie ma nikt , w najlepszym wypadku sa kursy matercard badz visa a tu kurs NBP

   uta
 • Czy aby móc skorzystać z tej promocji to trzeba również otwierać konto Mocno Oszczędnościowe?
  Czy wystarczy samo konto Jakże Osobiste z kartą debetową?

  Jamal Odpowiedz
 • Co mam zrobić aby skorzystać z tego wyższego oprocentowania? Włączyć korzyść i automatycznie otowrzy się konto oszczędnościowe, czy najpierw otworzyć konto oszczędnościowe (jak tak to które) i potem włączyć korzyść? Mam otworzone konto jakże osobiste

  Artur76438443 Odpowiedz
  • Nie włączysz korzyści jak nie masz konta oszczędnościowego. Będzie pisało, że jest niedostępna. Otwórz zwykłe konto oszczędnościowe tam masz proponowane w zakładkach. A potem wejdź w korzyści dopiero.

   Dominika
 • Orientuje się ktoś może, czy wniosek o kartę należy złożyć w momencie składania wniosku o konto, czy można zawnioskować o nią później?

  bartekcios Odpowiedz
 • Czy zakładając konto dzisiaj w czerwcu należy dokonać płatności na 300 zł i przelew na 1500zł??

  heniek131 Odpowiedz
  • Wydaje mi się, że nie, ale doczytać w regulaminie trzeba.

   Angulo
  • W miesiącu zakładania konta zgodnie z regulaminem jesteś zwolniony ze spełniania warunków bezpłatnosci. Regulamin MoneyMani mówi,że warunki otrzymania 150 zł ( wpływ+płatności kartą / blikiem ) należy zrobić do połowy wrzesnia

   rychu75
 • Czy karta po spełnieniu warunków promocji może być zamknięta?

  Andy59 Odpowiedz
 • powtarzam pytanie Andy59, czy po spełnieniu warunków kartę do konta możemy zamknąć ???? I jak zostawimy kartę czy możemy zrobić te 300zł operacją doładowanie R????

  Alex Odpowiedz
  • Było o tym w tej dyskusji aż huczało…. Poszukajcie Michał dokładnie to opisał.

   Ja zaś miałem niezły numer. Nie wiadomo dlaczego wpisali mi nr kontaktowy i inny do sms. Ten drugi wzięty z kosmosu. Nie wiadomo co to za nr. Znów wizyta w oddziale i korygowanie. Wciąż się głowie skąd Oni Go wzięli tym bardziej że babka w systemie widziała same zera.

   jojo
  • miałem to samo wizyta w oddziale bo przez telefon nie da rady.

   zuk
 • W jaki sposób można uzupełnić numer konta na stronie moneymania.pl? Po wejściu w ustawienia konta pole z numerem jest zaciemnione i nie da się go edytować.

  Rafał Odpowiedz
  • No faktycznie nie da się, może trzeba poczekać na odpowiedni termin. Może uczestnicy poprzednich edycji podpowiedzą 😉

   Dominika
  • We wcześniejszej promocji innego banku dostawało się maila z informacją by podać numer konta. Było na to kilka dni i w tym terminie działało ok.

   rychu75
  • Napisałem w tej sprawie reklamację u nich w formularzu na tej samej stronie. Problem naprawiony

   Dan
 • Po przepychankach z DHL dzisiaj dotarł kurier z umową ( ma datę 4-06, karta przyszła 10-06) W międzyczasie Alior ogłosił kolejną promocje — już nie z Money Mania tylko z Bankier. W opisie aktualnej jest wpis o konieczności zainstalowania aplikacji mobilnej czego nie było w poprzedniej. Przeoczenie w opisie czy jednak drobnymi detalami różnicują promocje?

  rychu75 Odpowiedz
 • Posiadam umowę ramową z aliorem i konsultant miał zadzwonić w sprawie otwarcia konta (wniosek wysłany 06.06). Do dnia dzisiejszego nikt nie zadzwonił. Założyć w nowej promocji z bankierem czy trzeba pogonić aliora?

  deloe Odpowiedz
 • Czy zablokowanie karty debetowej jest równoznaczne z jej zastrzeżeniem? Czy za zablokowaną kartę płaci się?

  Beata2 Odpowiedz
  • Blokowanie karty to czasowe jej wyłączenie (brak możliwości płatności) i nie jest to zastrzeżenie karty. Blokadę możesz zawsze wyłączyć. Płaci się ponieważ karta jest nadal aktywna.

   Adam546
  • Edit: Karta zostanie zamknięta po 28 dniach od momentu założenia blokady. Do tego czasu możesz ją odblokować w każdej chwili.

   Adam546
 • A czy do zwrotów 1% liczą się tylko płatności w sklepach, czy mogę opłacić ubezpieczenie samochodu przez internet, jeśli mam możliwość opłacenia blikiem lub GooglePay

  pasikonik119 Odpowiedz
  • Dobra już sobie sam odpowiedziałem. Płatności zbliżeniowe

   pasikonik119
  • Wydaje mi się że jeśli płatność GP wychodzi z telefonu to wtedy zalicza ją do MoneyBacku. Jeśli z przeglądarki na kompie to już nie.

   Kamil88
  • Tak przynajmniej jest jeśli chodzi o kartę kredytową OK!

   Kamil88
 • Dodajmy, że wychodzi na to, że wpłata min. 1500 zł musi być w jednym przelewie, a nie np dwa razy po tysiąc.

  xel Odpowiedz
 • Czy konto musi zostać założone z wniosku, który został wygenerowany przez moneymanie?
  Czy dostane premie jeśli wyslalem wniosek, ale otrzymałem info, ze mam nieaktualne dane i musze zaktualizować, następnie zlozylem ponownie normalnie wniosek i zalozylem konto?
  W regulaminie nie ma jasno napisane jak konto musi być założone.

  kogi Odpowiedz
 • Czy płatność BLIK-iem zwalnia z opłaty za kartę debetową do Konta Jakże Osobistego.

  Beata2 Odpowiedz
 • Ponawiam prośbę do wyjadaczy. Czy płatność BLIK-iem zwalnia z opłaty za kartę debetową wydaną do Konta Jakże Osobistego?

  Beata2 Odpowiedz
 • Chyba te 300 zł trzeba zrobić kartą:

  Z Tabeli opłat:
  4) Opłata nie jest pobierana w miesiącu, w którym została wydana Karta oraz w każdym innym miesiącu, pod warunkiem że w okresie od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia danego miesiąca, na rachunku zostaną dokonane TRANSAKCJE BEZGOTÓWKOWE KARTĄ na łączną kwotę minimum 300 zł, liczone dla każdej wydanej do rachunku Karty indywidualnie. Opłata jest pobierana od Kart ze statusem ‚Do aktywacji’, ‚Aktywna’, ‚Zablokowana’.

  Płatności BLIK schodzą z konta bezpośrednio (?)

  Kate Odpowiedz
  • Ale już do spełnienia warunków promocji może być BLIK
   „Po drugie – wykonać co najmniej trzy płatności bezgotówkowe (kartą lub BLIKiem). ”
   A więc 300 zł karta + ewentualnie BLIK-i, które nie będą się liczyć do 300 zł na zwolnienie

   Kate
 • @Kate
  Wielkie dzięki, ale chodzi mi właśnie o te 300 zł. Biorę udział w kilku promocjach i muszę przemyśleć każdy wydatek. Pewna jesteś, że nie zwalnia? Czy blik to transakcja bezgotówkowa? Chyba nie, ale nie jestem pewna.

  Beata2 Odpowiedz
  • To zajrzyj do tabeli opłat (link jest pod opisem promocji), zresztą napisałam dużymi literami cytat z regulaminu dot. 300 zł: TRANSAKCJE BEZGOTÓWKOWE…..KARTĄ,

   a więc wg mnie musi to być coś ściągane z karty, a nie z konta, a BLIK to transakcja bezgotówkowa ale ściągana z konta, a nie z karty

   Zresztą zawsze można zadzwonić na infolinię lub wysłać do nich zapytanie. Nigdy nie wiadomo, jak bank sobie takie rzeczy interpretuje, a tak to będziesz miała w razie czego dowód, że powiedziano Ci tak, a nie inaczej

   Kate
 • Uważajcie na ten bank.
  Nie wróciła umowa żony do banku. Bank ma wyjebane, jeszcze mówi że nie widzi nic w systemie mimo, że papier mamy w rękach.

  mareczek87 Odpowiedz
 • Jak sprawa uzupełnienia danych? To nie jest już czas?

  jojo Odpowiedz
 • A wiecie, że zasilenie konta 1500zł z T-mobile Usługi Bankowe nie zwalnia z opłaty, bo to jednak ten sam Alior :(

  Kacper Odpowiedz
 • Hej!
  Spełniłem warunki przed połową lipca, a status wniosku wciąż mam jako „wysłany” i nie mogę uzupełnić danych…
  Czekać dalej, czy reagować jakoś ?

  hyzioo Odpowiedz
  • Przez przypadek trafiłem jak uzupełnić dane alior banku w money manii bo też mi widnieje wysłany. Tak więc wchodzisz po prawej stronie w rogu gdzie masz na czerwono Menu – Moje Konto, wybierasz moje dane i tam masz historię kont zakładanych w money manii. Klikasz na money mania edycja XVIII i tam uzupełniasz dane

   pasikonik119
  • Tu jest problem – pola są wyszarzone i nie mogę uzupełnić danych :(

   hyzioo
  • Ja też tak miałem. Napisz mila do nich że masz taki problem i będą Ci kazali wysłać numer konta i go wklepią sami

   pasikonik119
  • A co w sytuacji kiedy miejsce na uzupełnienie konta w Aliorze jest w zakładce poprzednie edycje (gdzie nie da się zapisać wprowadzonego numeru konta), a w bieżących (czyli tam gdzie można uzupełnić numer konta) jest obecny mBank? Spóźniłam się czy coś?

   Bea
  • Też tak mam i nie wiem co z tym zrobić? Co prawda nr rachunku mogę wprowadzić, ale nie mogę zatwierdzić, po chwili znowu jest puste pole.

   Marta
  • Mam dziś tak samo, napisałem reklamację :D

   hyzioo
 • W § 3 regulaminu jest taki punkt:
  „iii. obowiązkowo uzupełnić w Aplikacji numer swojego aktywnego Konta, na który później
  zostanie przekazana Premia.”
  Oglądałam w apce aliora i nic nie znalazłam :(

  Bea Odpowiedz
  • Bo to nie jest Aplikacja w znaczeniu określonym w regulaminie. Chodzi o strone moneymanii:

   Akcja zostanie przeprowadzona na stronach serwisu internetowego prowadzonego przez Organizatora pod adresem URL: http://www.moneymania.pl („Serwis”), za pomocą dedykowanej do tego celu aplikacji promocyjnej („Aplikacja”)

   Przypominam, że słowa pisane wielką literą mają swoją definicję.

   Michał
  • no wiem wiem, wiedziałam, że to o to chodzi, po prostu Was sprawdzam ;)

   Bea
 • Zapytam o podanie numeru konta w Aplikacji – czy to jest już możliwe, czy będzie dopiero udostępnione? Po zalogowaniu w MoneyManii, w historii wniosków widzę miejsce, gdzie powinno się wpisać numer konta, ale nie ma możliwości zapisania tych danych. Błąd u mnie, czy na teraz u wszystkich tak to wygląda?

  Przemo Odpowiedz
  • U mnie jest tak samo, pole z nr konta jest do edycji, ale nie ma możliwości zapisania wprowadzonych danych. Po wylogowaniu znikają.

   Marta
  • U mnie normalnie dało się wprowadzić. Od razu po założeniu konta (około 1-2 m-cy temu). Nr konta jest widoczny po ponownym zalogowaniu. Piszcie do MM.

   Adam546
  • Teraz zauważyłem poprzednie posty – nie zostaje nic innego, jak mail do moneymanii.

   Przemo
  • Mam to samo,
   na pewno wpisywałem numer Ailora, kiedy jeszcze była tylko 18 edycja, a teraz już jest puste pole.
   Dzięki za nagłośnienie problemu

   Rafał
  • napisałam do nich wczoraj maila, dzisiaj odpisali i poprosili o numer konta. Wszystko u mnie już gra :)

   Bea
  • A na jaki adres wysłała Pani emaila?

   Marta
  • Wszystko gra = numer konta jest widoczny na stronie Money Manii? Dzisiaj też otrzymałem informację, że numer konta został dodany, ale nie jest on widoczny w zakładce „Moje dane” i „Poprzednie wnioski”.

   Przemo
  • Tak i raczej chyba nie będzie widoczny, ale Pani potwierdziła w mailu, że nawet jak nie jest widoczny to u nich jest wprowadzony i nie będzie problemu z premią.

   Adam546
  • Jezeli w historii wnisków macie „WYSŁANY” , to nagroda na pewno wpłynie. Mają numer konta.

   Zawsze tak jest w MM od poczatku pierwszej edycji jak pamiętam z Meritum Bank, którego już nie ma.

   Wojak
  • Już to naprawili, można sprawdzić poprzednie dane i zmienić. A przynajmniej ja mogę. A też miałam to wszystko niewidoczne wcześniej.

   Dominika
 • Nie wiem dlaczego nie mogę uruchomić korzyści. W zakładce „Korzyści” mam:
  „Wybierz Korzyści
  W tej chwili nie masz dostępnych benefitów.”
  Ktoś to wie jak to uruchomić bez dzwonienia na infolinię?

  Szymon Odpowiedz
 • Czy te 300zl trzeba zrobić fizyczną kartą czy można nfc/blik/googlepay?
  I czy płatności wykonane dzisiaj zaliczają się już do września?

  Romek Odpowiedz
 • Czy ten wpływ na konto min 1500 to musi być pojedynczy, czy może to być kilka wpływów? Mi naliczyli 10zł, mimo iż były dwa wpływy na 1000zł.

  Łukasz Odpowiedz
 • Długo czekaliście na wypłatę po spełnieniu warunków i uzupełnieniu danych ?

  hyzioo Odpowiedz
 • Kiedy jest wypłacany zwrot 1% za transakcję mobilne kartą?

  musiek Odpowiedz
 • dostaliscie maila o uzupelnienie danych? ani ja, ani moja zona nie dostalismy, a warunki zostaly spelnione..

  Xemi91 Odpowiedz
  • ok.. juz znalazlem, ze sami powinnismy uzupelnic dane na stronie, a opcja dodania konta jest juz nieaktywna.. jest jakas mozliwosc uzyskania premii?

   Xemi91
 • Nie pamiętam czy wpisywałem NRB w MM. Po zalogowaniu widzę swoje imię i nazwisko, w polu „W tym miejscu uzupełnij swój numer konta w Alior Banku:” mam pusto. Czy jak ktoś podawał to ma tam wpisany NRB?

  haha Odpowiedz
  • Przed 10.09 miałam widoczny numer i dalej mam, tylko, że teraz nie mogę go już edytować.

   Dominika
 • Kiedy maja by c wyplacane te premię?

  Joanna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy