150 zł za założenie darmowego konta internetowego Citi Priority i zwrot za przelewy walutowe

Trwa do 05.03.2019

Ruszyła kolejna edycja promocji darmowego konta internetowego Citi Priority. Do zgarnięcia mamy 150 zł oraz ewentualny zwrot prowizji za przewalutowanie przelewów walutowych.

150 zł premii i zwrot prowizji za wymianę walut na koncie Citi Priority od Citibanku

Do 150 zł zwrotu z kontem internetowym Citi Priority

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli osobą nieposiadającą ani nie będącą pełnomocnikiem do żadnego produktu Citibanku od 1.01.2017.

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że złożymy wniosek o promocyjne konto przez dedykowaną stronę promocji. Mamy na to czas do 5.03.2019.

Podczas zawierania umowy konieczne będzie wyrażenie zgód na:

 • przesyłanie i  prezentowanie przez bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz
 • telefoniczne przekazywanie i prezentowanie informacji handlowych.

Przypominam, że po zgarnięciu nagród zgody można cofnąć.

Co dalej? Same warunki promocji są bardzo proste. Bank zapłaci nam 30 zł miesięcznie za zapewnienie wpływu na konto w wysokości min. 2000 zł z tytułu „wynagrodzenia” Pojęcie „wynagrodzenia” nie jest w żaden sposób zdefiniowane. Regulamin zastrzega tylko, że wpływ ten nie może pochodzić z rachunku w Citibanku dla klientów indywidualnych.

I to tyle! Premia będzie wypłacana za spełnienie warunków w pierwszych 5 pełnych miesiącach następujących po miesiącu podpisania umowy o konto. Przykładowo podpisując umowę w styczniu warunki powinniśmy spełniać w lutym, marcu, kwietniu, maju i czerwcu. Wypłata nastąpi do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Łącznie możemy więc zyskać do 150 zł.

Zwrot prowizji za transakcje walutowe

Oprócz standardowej premii na start bank chce przyciągnąć do siebie również osoby, które wykonują przelewy walutowe (np. frankowiczów). Zakładając konto w niniejszej promocji możemy otrzymać zwrot wartości kosztów przewalutowania od pierwszego przelewu walutowego w danym miesiącu (do kwoty 20 000 zł). W przypadku franków bank odda nam 0,8% wartości transakcji (lub 3% w niedziele i święta) oraz 4% za przelewy w innych walutach. Innymi słowy przelewy wykonamy w okolicach kursu średniego :)

Zwrot otrzymamy za 12 pierwszych miesięcy kalendarzowych, wypłacony w kolejnym miesiącu, o ile na konto będzie wpływać przelew z tytułu wynagrodzenia. Szczegóły promocji w regulaminie.

Konto internetowe Citi Priority za 0 zł

Na koniec przypomnę, że biorąc udział w powyższej promocji otwieramy nie „zwykłe” konto Citi Priority, a konto w wersji „internetowej”. Oznacza to, że gwarantujemy sobie bezpłatne prowadzenie konta bez żadnych dodatkowych warunków – na zawsze! W zamian jednak zgadzamy się na inne warunki za czynności, których pewnie i tak nie wykonujemy, czyli:

 • 6 zł opłaty miesięcznej za bankowość telefoniczną CitiPhone – wystarczy nie korzystać z tej usługi i wszystko będzie za darmo
 • 20 zł za zlecenie przelewu (wewnętrznego, zewnętrznego, walutowego) u doradcy via CitiPhone lub w oddziale – wystarczy przelewać środki przez internet i opłat nie będzie
 • 10 zł za przelewy Express Elixir (przy czym pierwsze 3 polecenia przelewu miesięcznie są darmowe)
 • 20 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w oddziale – wystarczy więc nie korzystać z tej opcji

Generalnie konto internetowe Citi Priority działa na prostej zasadzie: damy ci konto i kartę za darmo, ale za niektóre operacje poza kanałami internetowymi musisz zapłacić. Oczywiście wystarczy z nich nie korzystać, a opłat nie będzie.

Posiadanie karty debetowej jest darmowe, tak samo jak wypłaty z bankomatów.

Nie przegap!

Komentarze

 • „Żadnego produktu” to znaczy karty kredytowej też?
  Co za czasy… Jeszcze nie tak dawno kilka setek dawali (i to bez wykluczenia karty kredytowej). Dziękuję, postoję.

  iks Odpowiedz
  • Niestety tym razem tak. Ale miejmy nadzieję, że się to zmieni – przykładowo ostatnio w promocji karty kredytowej z Biedronką dali identyczny zapis (ale jeszcze dłuższa karencja), a tymczasem w promocji ze smartfonem już nie – wystarczy nie posiadać kredytówki (konto jest OK). Także widać, że ostatnio co promocja, to inne zasady.

   Michał
  • Czyli biorę to a jutro kredytową i bez problemu?

   Nikt
 • Co ciekawe ja miałem KK i konto Citi Priority i potrzebowałem na szybko zamknąć obie usługi. KK zamknęli mi w 4 dni, a konto 30 dniowy okres. Koleś zadzwonił i zaproponował mi żebym nie zamykał konta tylko zmieni mi w to konto internetowe i dostanę ten hajsik – 150 łącznie przez 5 miesięcy.

  Addonix Odpowiedz
  • Mam podobnie tylko, że KK też zostawiłem za 100 zł zwrotu za wydanie 1000 zł. W tym miesiącu powinien być pierwszy zwrot, jak będzie zobaczymy.

   Ciekawski
  • No ja już jeden zwrot dostałem i teraz jak zamykałem znowu proponował, ale i tak musiałem zamknąć bo pod hipoteke by się pewnie czepiali i obniżyli by zdolność, więc na szybko musiałem zamykać.

   Addonix
 • Mam KK w Citi. Czy mogę polecić żonie to konto i coś z tego mieć ?

  luic Odpowiedz
 • Kabaret, brak premii a Ci dalej swoje promocję, co prawda ich promocje zawsze były wypłacane terminowo a sam już ok1000zl mi dali. Do tego jeszcze oferta na. Zamknięcie kk 10% cash back przy 2000zl czyli 200zl :) ale widzę że nikomu niyre wyplacili ani za wpływy ani za polecenie 100zl

  Hubert Odpowiedz
  • Dali Ci do kwoty 2000 zł cashback? U mnie do kwoty 1000 max dał

   Addonix
  • Tak generalnie byłem nastawiony na zamknięcie ROR i KK i proponowali mi te 10% więc powiedziałem ok ale zamykam ROR a KK zostawiam, wtedy mi zaproponowali żebym ROR zostawił i dadzą mi 200zl. Wtedy powiedziałem że ROR ma warunek wpływu 5000zl to mi pani powiedziała że jeśli nie będę robił żadnych trnaksacvji i będę miał saldo 0zl na Ror to njelicza mi żadnej opłaty i rzeczywiście tak się stało, a wypłata 200zl do 15lutego. Ma być, wtedy zobaczymy czy coś jeszcze zaproponują. Jak chciałem pół roku temu zamknąć Ror to Dali mi cashback 6% do 50zl.

   Hubert
 • Jak wygląda podpisanie umowy? Kurierów nie lubię.

  Artur4Life Odpowiedz
 • Rozumiem, że wpływ wysokości 2000 zł można od razu przelać z powrotem z tego konta i będzie to traktowane jako wpływ?

  Maciek Odpowiedz
 • Jak rozumiem posiadanie kredytu gotówkowego w Citi wyklucza z tej oferty?

  piotrekd1987 Odpowiedz
 • Citi, dziękuję :-) Jest premia.

  PyramidHead Odpowiedz
 • Sprawdźcie teraz, bo ja logowałam się ok 18 i jeszcze nie było a teraz się pojawiło.

  majaa Odpowiedz
 • Moi drodzy, w sprawie premii do poprzedniej promocji proszę pisać w komentarzach do…. poprzedniej promocji – aby był porządek :)
  Tu link: https://livesmarter.pl/150-zl-premii-citi-priority-zwrot-za-przelewy-walutowe/

  Michał Odpowiedz
 • Jak najprościej zamknąć konto? W grę wchodzi tylko wizyta w oddziale?

  Jaro Odpowiedz
  • Wypowiedzenie można złożyć:

   telefonicznie, czyli przez CitiPhone
   przez internet, czyli logując się do Citibank Online, gdzie klikamy Kontakt z bankiem → Zapytaj/Złóż zlecenie → Rachunki osobiste
   listownie,
   osobiście.

   Tomek201
 • Dostaliście jakieś potwierdzenie na maila po wypełnieniu formularza?

  borkowicz Odpowiedz
 • Czy trzeba wnioskować o kartę debetową do konta w celu skorzystania z promocji? Takiej informacji nie widzę, a skoro bezwarunkowo bezpłatne to zbędny plastik

  maciusss Odpowiedz
 • Czy ktoś spotkał się z jakąś reakcją na złożony wniosek?

  borkowicz Odpowiedz
 • wniosek poszedł w piątek i żadnej reakcji, żadnego telefonu. To już drugi wniosek z Citi całkowicie olany przez ten Bank

  luic Odpowiedz
 • Kontakt z banku- konieczny przelew od pracodawcy.

  Andrzej Odpowiedz
 • Wniosek złożony

  Andrzej Odpowiedz
 • Czy otwarcie konta za pomocą przelewu jest możliwe? W końcu to konto internetowe więc powinni taką opcję umożliwić…

  Joanna Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy