2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Zakończona

Ruszyła 14 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium. Kolejny raz zarobimy 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł. Oczywiście pod warunkiem, że do banku przyniesiemy nowe środki.

2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium od 20 lipca 2019

2,7% do 100 tysięcy złotych

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 25.05.2019. Idealnie więc, jeśli mieliśmy w banku w tym dniu niewiele pieniędzy – wszystko ponad tę kwotę będzie traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 26.05 – 20.07.2019. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 92 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie). Przykładowo przystępując do promocji w połowie czerwca nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał aż do połowy września. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w swoim poradniku.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Zgodnie z wykazem oprocentowania bank – 1,4%. „Stare” środki zarobią natomiast standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

200 zł tylko do poniedziałku!

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej za założenie Konta 360° możemy zgarnąć solidną premię na start – aż 200 zł na bardzo łatwych zasadach. Wystarczy bowiem spełnić warunek bezpłatności konta.

Po szczegóły zapraszam do swojego prześwietlenia promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy nadpłata na karcie kredytowej liczy się jako stare środki?

  Dominik Odpowiedz
 • „Przykładowo przystępując do promocji w połowie kwietnia nasz indywidualny okres(…)”
  Wiem, ze to tylko przykład ale może warto zaktualizować KWIECIEŃ do obecnych czasów :)
  Poza tym miłe zaskoczenie bo spodziewałem się obniżki %

  Bartglw Odpowiedz
 • kiedy następne badanie salda?

  Czekająca Odpowiedz
 • 20.07.19 (jest napisane na górze, przy liczbie komentarzy)

  Dan Odpowiedz
 • Wycofałem środki w piątek, ale własnie dzisiaj sprawdziłem że indywidualne oprocentowanie kończy się 30.05 – lepiej poczekać do 31.05 i wpłacić, czy wpłacać dzisiaj ?

  Artin Odpowiedz
  • Wszystko jest OK. Przeczytaj artykuł nt. mechanizmu. Wyprowadzenie w piątek było, zwłaszcza w twoim wypadku, najlepszym rozwiązaniem.

   Michał
 • Co teraz zrobic bo zagapilem sie i nie wylalem srodkow z konta ?

  PiotrK Odpowiedz
  • Sprawdź datę twojej indywidualnej promocji, może nie ma problemu. Z moich doświadczeń wynika, że trzeba wycofać 2 razy z rzędu, a 3 badanie opuścić. Poprzednio się zagapiłem, ale indywidualną promocję miałem do 22.05., wiec idealnie (prawie) pasowało.

   Marcin P
 • Do 18 lipca biorę udział w 13 edycji. Od 19 wskakuję w 14 edycję, natomiast 20 jest badanie salda do 15 edycji. Do końca lipca mogę założyć lokatę urodzinową. Czy dobrze kombinuję, że najlepiej będzie ją założyć po badaniu salda 20 lipca?

  Daw Odpowiedz
 • Co z tego że wycofałem środki, jak nie mogę ich na nową promocję (z badaniem salda na dzień 25 maja) przelać, bo system pamięta cały czas ustawienia konta Profit z poprzedniej promocji.
  Może jak bym nie wskakiwał w środku promocji tylko od początku to udałoby się przedłużać promocję poprzez wycofywanie środków pod jej koniec

  blad201 Odpowiedz
  • Jak masz obecnie uruchomioną starą promocję (gdzie saldo było niekorzystne) to możesz zadzwonić / napisać do Millennium i ci ją zamkną + uruchomią nową. Przy czym ta opcja jest polecana tylko tym, którzy wcześniej nie czyścili konta i mają niekorzystne oprocentowanie (jak ktoś ma 2,7% w starej promocji to nie ma sensu, bo tylko sobie skróci korzystne oprocentowanie).

   Michał
  • Jeśli wycofałeś środki przed 25.05 i wpłaciłeś 26 to zostaną zaksięgowane 27. Millenium nie księguje w niedzielę. Ale widoczne jako oprocentowane na 2.7 % będą dopiero 28, wiec się nie denerwuj.

   Marcin P
 • Mozesz na nową promocję- po zakończeniu 90 dni od wejścia w poprzednią promkę. Po prostu co każde badanie salda wycofywać środki.

  Dan Odpowiedz
 • Ktos się orientuję czy można dostać kilka razy pod rząd ofertę utrzymania tzn 30 zł zwrot 2% karta i 30 zł zwrot 5% za bliska?
  A jeżeli nie to czy gdzieś w innych bankach poza millenium jest jakis fajny cash back za bliska?

  Prideaceh Odpowiedz
 • Czy może ktoś doradzić mi, gdzie popełniłem błąd:)? Bylem uczestnikiem 12 edycji promocji. W dniu badania salda miałem stan konta zero. Środki wróciły po weekendzie na konto. Ale niestety oprocentowanie w dniu dzisiejszym mam standardowe. Dziękuję z góry za radę:).

  agonistaa Odpowiedz
  • https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/

   Jeśli ciągle uczestniczysz w starej edycji (zielony blok na diagramie) ze spapranym saldem na dzień badania (poprzedzające ten blok niebieskie kółeczko), to po powrocie po następnym dniu badania salda ciągle tak będzie — aż do końca tej edycji i wskoczenia w bieżącą, na którą saldo już wyzerowałeś (zielone kółeczko), albo do momentu rezygnacji z udziału w niej (wg regulaminu „poprzez złożenie dyspozycji w oddziale lub przez TeleMillennium”) i uruchomienia bieżącej.

   Don Quijote de la Mancha
 • Środki wpłaciłem na konto 01.03.br. założyłem, że moja indywidualna promocja wówczas się rozpoczęła. :). Po drodze wyzerowałem konto na majowy dzień badania salda. I powróciłem z nimi ponownie. Czyli zakładam że błędu nie zrobiłem. :)). Dziękuję za łopatologiczne wytłumaczenie. Pewnie prościej się nie da. Co nie zmienia faktu, że nie bardzo wiem co dalej. Hahaha. Jestem na oprocentowaniu standard w 14 edycji.:)).

  agonistaa Odpowiedz
  • „Środki wpłaciłem na konto 01.03.br. założyłem, że moja indywidualna promocja wówczas się rozpoczęła”
   — tak, to było to zielone kółeczko, teraz minęły 3 miesiące i jesteś w następnym zielonym kółeczku.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dziękuję bardzo za informację. Sprawdzę rzeczywiście w dniu jutrzejszym. Ew. w poniedziałek. Nie wiem czy uwzględniane są weekendy. Pozdrawiam

   agonistaa
  • Jest jeszcze jedna rzecz, którą warto wiedzieć – w pierwszy dzień nowej promocji nie zobaczysz w apce poprawnych danych. Sprawdź jutro – powinno już się zaktualizować i pokazywać OK, jeśli faktycznie warunki zostały spełnione.

   Michał
 • Wszystko jest w porządku. W dniu dzisiejszym środki „wskoczyły” w oprocentowanie promocyjne. Czyli błędu nie popełniłem. To cieszy. Dziękuję bardzo za wyjaśnienia.

  agonistaa Odpowiedz
 • Niedawno się ożeniłem się. Ja i moja żona mieliśmy konta w millennium. Teraz chcielibyśmy te konta poprzypisywać na siebie tzn. abyśmy byli współwłaścicielami do obydwu kont.
  I moje pytanie: Czy te konta będą działały tak jakby razem? Tzn np. saldo początkowe do tej promocji będzie liczyło się z obydwu itd.?

  Arturfil Odpowiedz
  • Tak.

   § 5. ust. 2. Jeżeli Konto Oszczędnościowe Profit jest rachunkiem wspólnym, to do Łącznego salda sumowane są rachunki wymienione w §2 pkt, 5) których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit. Uczestnikami Promocji są wszyscy posiadacze tego konta.

   — czyli jak chodzi o saldo początkowe, to takie łączenie się nie opłaca, bo jeśli np. jedna osoba miała 0 zł, a druga 1000 zł, to łączne saldo na dzień badania wyniesie 0 + 1000 = 1000 zł.
   Inna rzecz, czy w ogóle na takim połączonym koncie można mieć 2 konta Profit i korzystać z promocyjnego oprocentowania na 2 × 100 kzł? No ciekawe, nie zdziwiłbym się, gdyby tak się nie dało, ale z drugiej strony, co w sytuacji, gdy te osoby miały te konta przed połączeniem? (Podobnie zresztą z ror, standardowo można mieć 1, ale może zmieniając je na wspólne można będzie mieć wspólne dwa?)

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy przelewy z konta Profit są darmowe, czy tylko jeden w miesiącu?

  Mirro Odpowiedz
 • „Nie bierzesz udziału w promocji” – taki oto komunikat mam dziś w szczegółach KO.
  Wczoraj skończyła mi się 12 edycja, a dziś miała uaktywnić się 14, konto wyzerowałem 24.05 i wpłaciłem ponownie 27.05. Przypuszczam, że jutro pokaże już OK, bo zawsze z opóźnieniem jednodniowym pokazywało.
  Ale pytanie, czy za dziś też naliczy mi podwyższone oprocentowanie, mimo tego komunikatu?

  keram7m Odpowiedz
  • Należy się. Tak naprawdę tam są wyświetlane dane na koniec poprzedniego dnia (teraz mam „Salda bieżące z 26/06/2019”), więc informację o dzisiejszym promocyjnie oprocentowanym saldzie zobaczysz jutro.

   Don Quijote de la Mancha
  • To w takim razie, czy dziś nie powinienem widzieć danych poprzedniej promocji? Wczoraj widziałem. I czy zaliczy podwyższone oprocentowanie za wczoraj?

   keram7m
  • „To w takim razie, czy dziś nie powinienem widzieć danych poprzedniej promocji?”
   — tak, to by było logiczne, skoro widać tam informacje aktualne na koniec poprzedniego dnia, to w dniu następującym po ostatnim dniu udziału w jakiejś edycji promocji powinna tam być informacja o tej zakończonej już edycji. Ale tak nie jest — zapewne wynika to z całego pomysłu na konstrukcję tej karty, którą rozpoczyna komunikat „Bierzesz udział w Promocji na nowe środki”, a następnie jest informacja o numerze edycji. Podejrzewam, że gdyby tam umieszczać informację o zakończonej już promocji, to wielu klientów nie rozumiałoby, czy udział jeszcze biorą, czy już nie… Z kolei gdyby umieszczać informację „na koniec dnia wczorajszego brałeś udział w Promocji”, to pewnie też np. na forach internetowych ludzie by się śmiali, że bank podaje przestarzałe informacje… Najprościej by było, gdyby podawane były dane na chwilę bieżącą, tak to jest w Idea na Kontach Idealnie Prostych, gdy podniosłem tam saldo ponad 20 kzł, to natychmiast zobaczyłem informację o obniżonym oprocentowaniu — ale tam to działa na innej zasadzie, w Millennium regulamin wprost mówi, że „Bank […] będzie na koniec każdego dnia wyliczał salda […]” — więc nawet wieczorne zakupy obniżające saldo na ror mogą jeszcze wpłynąć na te promocyjnie oprocentowane środki na Profit…

   „I czy zaliczy podwyższone oprocentowanie za wczoraj?”
   — tak, ostatnio tego nie robiłem, ale kiedyś ich kontrolowałem, przeliczałem oprocentowanie i było poprawnie naliczane bez przerw pomiędzy edycjami.

   Don Quijote de la Mancha
 • Dzięki, ale się rozpisałeś :)
  Mimo, że już kilka tych edycji przeżyłem, zawsze przegapiłem moment przejścia między edycjami, albo akurat wtedy nie miałem tam środków.
  Też 2 razy w Idei popełniłem ten błąd, już miałem tu pisać, że spadło oprocentowanie, ale na szczęście się skapnąłem o co chodzi no i miałem 3 konto (chciałem zachować możliwość darmowej wypłaty)

  keram7m Odpowiedz
  • Mimo, że wyzerowałem wszystkie konta do zera na dzień badania nowych środków, a i tak prawie 100zł mam starych środków. Wygląda mi, że jest to wartość przyszłych odsetek za cały maj (pomniejszony o belkę) lub odsetek do 25 maja, ale bez podatku. Zawsze tak było?

   keram7m
  • Nie, nigdy tak nie było. Tzn. podobnie było w edycji 13, w której ja ciągle jeszcze uczestniczę, ale to wynikało z tego, że dzień badania wypadał na koniec miesiąca i zdążyły się już naliczyć odsetki (których nie można było bezpłatnie wylać, jeśli przelew wykorzystało się już na wylanie środków).
   Teraz oprócz wartości środków oprocentowanych standardowo i promocyjnie w zakładce „Promocja” widać też salda z dnia badania w rozbiciu na „Saldo konta oszczędnościowego” i „Łączne saldo na wszystkich Twoich rachunkach”, więc możesz sprawdzić, czy te 100 zł to z Profit czy czegoś innego.

   Don Quijote de la Mancha
  • To się w ogóle mi nie zgadza.
   Środki oprocentowane standardowo (według stanu na ostatni dzień roboczy): 0,01 PLN
   A różnica [Dostępne środki]-[Środki oprocentowane promocyjnie]=104,67 PLN
   Salda z dnia badania dla Promocji, w której bierzesz udział – 25-05-2019
   Saldo konta oszczędnościowego:0,01 PLN
   Łączne saldo na wszystkich Twoich rachunkach:0,00 PLN
   Salda bieżące z 27-06-2019: różnica
   [Łączne saldo na wszystkich Twoich rachunkach]-[Saldo konta oszczędnościowego]=0,45 PLN
   O co tu chodzi?

   keram7m
  • A dziś już pokazuje wszystko poprawnie. Coś kiepscy ich programiści. Kiedyś też mieli inny błąd, że same odsetki uruchomiły mi promocję, a po kilku dniach mi ją wyłączyli.

   keram7m
  • Heheh, może to nie programiści i ich algorytmy, tylko jakieś krasnoludki przeliczają im te dane 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy zgadzają się Wam odsetki dopisane wczoraj do KO Profit ? U mnie nie – czy mam składać reklamację czy wyjaśnić na infolinii?

  Grażka Odpowiedz
  • Mnie też się nie zgadzają. Jakby nie liczyć, nie mogę uzyskać takich wyników.

   Jaki jest system naliczania odsetek w Millennium tzn. naliczają od 1 do ostatniego dnia włącznie czy od ostatniej kapitalizacji do dnia poprzedzającego następną kapitalizację?

   Lokata
  • Trudno mi powiedzieć jak naliczają ale nijak się to nie zgadza.

   Lidia
  • U mnie się zgadza co do grosza.

   Don Quijote de la Mancha
  • Moim zdaniem naliczyli za ostatni okres od 31.05 do 29.06 , czyli za 30.06 naliczą w następnym okresie. Trochę dziwnie, ale tak wychodzi.

   Bolo
  • Mam potwierdzone info, że w przypadku limitu w koncie, cykl miesięczny rozpoczyna się od ostatniego dnia miesiąca, do przedostatniego dnia następnego miesiąca.

   Dan
 • cześć, znalazłem taki dokument z banku millenium:
  https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/546/latest
  który sugeruje że 15 edycja promocji:
  – zaczęła się 16.VI,
  – dzień badania salda był 15.VI,
  – zakończy się 3.VIII

  zazwyczaj nowa edycja startowała dzień po skończeniu starej, dzień przed startem nowej badano saldo; jeśli więc 14 edycja (obecnie trwająca) zaczęła się 26.V (dzień badania salda to 25.V), a zakończy się 20.VII to badanie salda do 15 edycji powinno przypadać na 20.VII i powinna rozpocząć się 21.VII

  A jeśli tak, i dokument który podlinkowałem jest prawdziwy, to mamy niespójność :/
  czy ktoś wie coś na ten temat? Czy edycja 15 już ruszyła dnia 16.VI, czy ruszy dopiero 21.VII?

  Mazzi Odpowiedz
  • Podlinkowany regulamin dotyczy konta oszczędnościowego walutowego.
   A ten wątek dotyczy KO w złotych polskich.

   Be@
  • Be@ Dzięki, nie zauważyłem, to mnie uspokoiłaś :)

   Mazzi
 • @Don, skoro zgadzają Ci się odsetki powiedz mi jaki okres obejmuje kapitalizacja do 28, 29 czy 30 włącznie?

  Czy w Millennium obowiązuje zasada: naliczamy odsetki codziennie bez zaokrągleń, następnie sumowanie i zaokrąglanie ogólne czy w dół?

  Lokata Odpowiedz
  • Wszystkie środki wycofałem w połowie miesiąca.
   Odsetki liczyłem dla całego okresu (nie dziennie).

   Don Quijote de la Mancha
  • I ciągle jestem w edycji 13, gdyby to przypadkiem miało znaczenie.

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don, edycja nie ma znaczenia. Jedynie dzień do którego odsetki naliczyli włącznie. Na infolinii powiedzieli mi, że do 29.06 włącznie, bo w niedzielę system nie księguje, więc tego będę się trzymał.

   Jestem wściekły bo ani w Millennium (dopiero się poznaję z tym bankiem) ani w Getinie odsetki mi się nie zgadzają

   Lokata
  • Napisałem wyżej, że odsetki liczone są w tym miesiącu do 29 , a za 30.06 muszą policzyć w następnym okresie.

   Bolo
  • „edycja nie ma znaczenia” — zapewne nie ma, ale ↑ 28 czerwca 2019, 10:23 • keram7m pisał, że po przejściu na 14 edycję przez jakiś czas miał w bankowości podane błędne liczby, więc istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że to jest jakoś powiązane.

   Don Quijote de la Mancha
  • Też, mi się się trochę nie zgadzają odsetki.
   Zawsze tak było (a przynajmniej sprawdziłem 2 miesiące wstecz), że saldo z ostatniego dnia miesiąca było liczone do odsetek na następny miesiąc.
   Ale w tym miesiącu odsetki dopisali nie w ostatnim dniu (bo niedziela, a w niedzielę nawet wewnętrzne nie działają przelewy, tylko idą z datą poniedziałkową) tylko 29,
   więc chyba 2 dni z czerwca przejdą na lipiec.
   Ale wtedy znów kilka groszy mam za dużo.
   Jest jeszcze coś takiego w czerwcu, że data ksiegowania != data waluty.
   Myślę, że trzeba przypilnować lipiec, a teraz szkoda pisać reklamacje.

   keram7m
  • @keram7m masz rację – odsetki na KO Profit naliczane są w okresie rozliczeniowym od ostatniego dnia poprzedniego miesiąca do przedostatniego dnia bieżącego miesiąca, natomiast wypłacane w ostatnim dniu miesiąca. Odsetki promocyjne naliczane są od nowych środków, tj. kwot, które przekraczają saldo z dnia badania. Do nowych środków nie są zaliczane wypłacone odsetki netto. Kwotę nowych środków bank ustala codziennie, biorąc pod uwagę salda na wszystkich rachunkach. Co kraj to obyczaj, co bank to inne zasady ;) w niektórych trochę bardziej pokręcone. Reklamację zawsze można napisać w BI – odpowiadają naprawdę szybko, czasem po kilkudziesięciu minutach

   kolo
  • „Do nowych środków nie są zaliczane wypłacone odsetki netto” — są (od 5 edycji).

   Don Quijote de la Mancha
  • @Don jak zwykle czujny :) dzięki za korektę, od dłuższego czasu nie korzystam z KO Profit, tylko wymiennie IB x 2 i GB x 2 (więc nie jestem na bieżąco), ale chyba trzeba będzie się przeprosić z Millenium.

   kolo
  • Sprawdziłem odsetki za lipiec (oczywiście bez 31.07) i zgadzają się, dopisali brakującą część odsetek (2,7-0,65%) za 29.06.

   keram7m
 • Napisałam jednak reklamację do Banku w sprawie naliczonych odsetek od kwoty 40k od 21.06. do 30.06. tj. na 9 dni. Nic mi się nie zgadzało i nic nie mogłam dopasować licząc od 7 do 10 dni. Odpowiedź otrzymam w ciągu 3 dni.

  Grażka Odpowiedz
 • Dzisiaj dostałam odpowiedź z banku. Odsetki promocyjne ( 2,70%) naliczyli do 28.06 włącznie, za 29.06 naliczyli tylko odsetki standardowe ( 0,60%) . Wyrównanie odsetek tj. za 29.06 ( 2,10%) i za 30.06 ( 2,70%) wypłacą w lipcu. I teraz mi się zgadza.
  Nawiasem mówiąc mają porąbany system liczenia.

  Grażka Odpowiedz
  • Przecieram oczy ze zdziwienia i nie wierzę w to co czytam… czyli reklamacje będą szły co miesiąc…

   Lokata
  • Nie co miesiąc, tylko wtedy gdy ostatni dzień miesiąca przypada w niedzielę.
   Bo standardowo zawsze ostatni dzień miesiąca przechodził na następny miesiąc.
   A i Ci co mieli 100k, to im za 29.06 naliczyli 0,65%=(0,6*50k+0,7*50k)/100k.

   keram7m
 • Czy na KO Profit można zrobić przelew bezpośrednio z innego Banku? Coś mi się kojarzy, że był kiedyś jakiś problem z oszczędnościowym w Millennium i trzeba było wprowadzać środki za pośrednictwem ror…

  sentinelsan Odpowiedz
 • Właśnie przyszła wiadomość, że od 14 września bank Millennium zmienia wszystkie regulaminy i cenniki. Zmiany tłumaczą wymogami uni, tzn. zmieniają definicje, sposoby uwierzytelniania klientów etc. Mówią, że opłat nie podnoszą… ale nie wgryzałam się w te 46str.
  W każdym razie można wyrazić sprzeciw i rozwiązać w łatwy sposób umowę z bankiem – jeśli ktoś akurat potrzebuje.

  Be@ Odpowiedz
 • Kończy się okres obowiązywania edycji 14, czy ktoś ma jakieś informacje co do przedłużenia promocyjnego oprocentowania ?

  KKKkuba Odpowiedz
 • Nie korzystałem z obecnej edycji. Biorąc pod uwagę rynkowy kierunek do obniżania oprocentowania zastanawiam się nad przystąpieniem w ostatniej chwili do 14 edycji.
  Jak rozumiem żeby uruchomić oprocentowanie 2,7% wystarczy przelać dowolną kwotę na KO profit. Czyli teoretycznie przelewając przed piątkiem 1000zł „startuję” z promocyjnym oprocentowaniem.
  W trakcie weekendu nastąpi zapewne banie salda na kontach.
  Teraz pytanie – załóżmy że po weekendzie wpłacę kolejne środki na KO Profit. Czy będą wpadały wciąż w obecną edycję czy już w nadchodzącą zapewne edycję 15 z potencjalnie niższym oprocentowaniem?

  Pietia Odpowiedz
  • @Pietia, jeśli wpłacisz nowe środki w rozumieniu regulaminu i uruchomisz 14. edycję promocji to od dnia wpłaty zaczyna się 92 dniowy okres promocyjny dla Twojego konta. Dopiero po zakończeniu tego okresu będziesz mógł wpaść w kolejną promocję.

   Jeśli nie robiłeś wypłat w tym miesiącu z konta profit to proponuję dokonać wpłaty nowych środków dzisiaj lub jutro i wypłaty w piątek, aby nie wykluczyć się z kolejnej edycji promocji. Później będziesz mógł wrócić ze środkami na konto.

   Lokata
  • PS. Przez sformułowanie „nie wykluczyć się z kolejnej edycji promocji” mam na myśli, żeby nie mieć „popsutego” salda w dniu badania salda początkowego.

   Lokata
  • Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedna sprawa – wpłacę dziś/jutro 100zł na KO Profit. Reszta po weekendzie. Tym sposobem kolejnych 92 dni będę mógł korzystać z 2,7% do 100k a zarazem badane saldo będzie niewielkie. Przejdzie takie coś raczej? :)

   Pietia
  • przejdzie, ale po co 100 ?
   do uruchomienia wystarczy 1 lub mniej

   kruczi
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy