2,7% do 100 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium

Trwa do 20.07.2019

Ruszyła 14 edycja promocji podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium. Kolejny raz zarobimy 2,7% w skali roku dla kwoty nawet 100 000 zł. Oczywiście pod warunkiem, że do banku przyniesiemy nowe środki.

2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium od 20 lipca 2019

2,7% do 100 tysięcy złotych

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania należy być klientem Banku Millennium, który przeleje na swoje konto oszczędnościowe Profit nowe środki – czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 25.05.2019. Idealnie więc, jeśli mieliśmy w banku w tym dniu niewiele pieniędzy – wszystko ponad tę kwotę będzie traktowane jako „nowe”.

W obecnej edycji promocji okres przystępowania został wyznaczony na 26.05 – 20.07.2019. Oznacza to, że jeśli w którymś z tych dni bank wykryje, że przynieśliśmy nowe środki, to automatycznie aktywuje nam okres 92 dni promocyjnego oprocentowania (liczony już indywidualnie). Przykładowo przystępując do promocji w połowie czerwca nasz indywidualny okres podwyższonego oprocentowania będzie trwał aż do połowy września. O szczegółach tego mechanizmu pisałem w swoim poradniku.

Ile zarobimy ponad promocyjnym saldem 100 000 zł (nowych środków)? Zgodnie z wykazem oprocentowania bank – 1,4%. „Stare” środki zarobią natomiast standardowo, czyli od 0,6% do 1,1% w skali roku.

Na koniec przypomnę, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit są podobne, jak rachunków oszczędnościowych w innych bankach. Pierwszy przelew w miesiącu jest darmowy, natomiast za kolejne płacimy 7,5 zł. Wymagane jest również posiadanie konta osobistego, aby móc korzystać z rachunku. W przypadku nowych klientów Millennium będzie to Konto 360°, które jest darmowe po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonaniu jednej transakcji kartą. Sam spełniam te warunki w sposób zautomatyzowany – 1000 zł wpływa do mnie co miesiąc jako zlecenie stałe z mojego głównego konta w innym banku, a jedną transakcję kartą robię przy okazji drobnych zakupów – płacę wtedy kartą do Konto 360°. I warunki spełnione :)

200 zł tylko do poniedziałku!

Na koniec przypomnę, że w chwili obecnej za założenie Konta 360° możemy zgarnąć solidną premię na start – aż 200 zł na bardzo łatwych zasadach. Wystarczy bowiem spełnić warunek bezpłatności konta.

Po szczegóły zapraszam do swojego prześwietlenia promocji.

Nie przegap!

Komentarze

 • Czy nadpłata na karcie kredytowej liczy się jako stare środki?

  Dominik Odpowiedz
 • „Przykładowo przystępując do promocji w połowie kwietnia nasz indywidualny okres(…)”
  Wiem, ze to tylko przykład ale może warto zaktualizować KWIECIEŃ do obecnych czasów :)
  Poza tym miłe zaskoczenie bo spodziewałem się obniżki %

  Bartglw Odpowiedz
 • kiedy następne badanie salda?

  Czekająca Odpowiedz
 • 20.07.19 (jest napisane na górze, przy liczbie komentarzy)

  Dan Odpowiedz
 • Wycofałem środki w piątek, ale własnie dzisiaj sprawdziłem że indywidualne oprocentowanie kończy się 30.05 – lepiej poczekać do 31.05 i wpłacić, czy wpłacać dzisiaj ?

  Artin Odpowiedz
  • Wszystko jest OK. Przeczytaj artykuł nt. mechanizmu. Wyprowadzenie w piątek było, zwłaszcza w twoim wypadku, najlepszym rozwiązaniem.

   Michał
 • Co teraz zrobic bo zagapilem sie i nie wylalem srodkow z konta ?

  PiotrK Odpowiedz
  • Sprawdź datę twojej indywidualnej promocji, może nie ma problemu. Z moich doświadczeń wynika, że trzeba wycofać 2 razy z rzędu, a 3 badanie opuścić. Poprzednio się zagapiłem, ale indywidualną promocję miałem do 22.05., wiec idealnie (prawie) pasowało.

   Marcin P
 • Do 18 lipca biorę udział w 13 edycji. Od 19 wskakuję w 14 edycję, natomiast 20 jest badanie salda do 15 edycji. Do końca lipca mogę założyć lokatę urodzinową. Czy dobrze kombinuję, że najlepiej będzie ją założyć po badaniu salda 20 lipca?

  Daw Odpowiedz
 • Co z tego że wycofałem środki, jak nie mogę ich na nową promocję (z badaniem salda na dzień 25 maja) przelać, bo system pamięta cały czas ustawienia konta Profit z poprzedniej promocji.
  Może jak bym nie wskakiwał w środku promocji tylko od początku to udałoby się przedłużać promocję poprzez wycofywanie środków pod jej koniec

  blad201 Odpowiedz
  • Jak masz obecnie uruchomioną starą promocję (gdzie saldo było niekorzystne) to możesz zadzwonić / napisać do Millennium i ci ją zamkną + uruchomią nową. Przy czym ta opcja jest polecana tylko tym, którzy wcześniej nie czyścili konta i mają niekorzystne oprocentowanie (jak ktoś ma 2,7% w starej promocji to nie ma sensu, bo tylko sobie skróci korzystne oprocentowanie).

   Michał
  • Jeśli wycofałeś środki przed 25.05 i wpłaciłeś 26 to zostaną zaksięgowane 27. Millenium nie księguje w niedzielę. Ale widoczne jako oprocentowane na 2.7 % będą dopiero 28, wiec się nie denerwuj.

   Marcin P
 • Mozesz na nową promocję- po zakończeniu 90 dni od wejścia w poprzednią promkę. Po prostu co każde badanie salda wycofywać środki.

  Dan Odpowiedz
 • Ktos się orientuję czy można dostać kilka razy pod rząd ofertę utrzymania tzn 30 zł zwrot 2% karta i 30 zł zwrot 5% za bliska?
  A jeżeli nie to czy gdzieś w innych bankach poza millenium jest jakis fajny cash back za bliska?

  Prideaceh Odpowiedz
 • Czy może ktoś doradzić mi, gdzie popełniłem błąd:)? Bylem uczestnikiem 12 edycji promocji. W dniu badania salda miałem stan konta zero. Środki wróciły po weekendzie na konto. Ale niestety oprocentowanie w dniu dzisiejszym mam standardowe. Dziękuję z góry za radę:).

  agonistaa Odpowiedz
  • https://livesmarter.pl/konto-oszczednosciowe-profit-promocyjne-oprocentowanie-poradnik/

   Jeśli ciągle uczestniczysz w starej edycji (zielony blok na diagramie) ze spapranym saldem na dzień badania (poprzedzające ten blok niebieskie kółeczko), to po powrocie po następnym dniu badania salda ciągle tak będzie — aż do końca tej edycji i wskoczenia w bieżącą, na którą saldo już wyzerowałeś (zielone kółeczko), albo do momentu rezygnacji z udziału w niej (wg regulaminu „poprzez złożenie dyspozycji w oddziale lub przez TeleMillennium”) i uruchomienia bieżącej.

   Don Quijote de la Mancha
 • Środki wpłaciłem na konto 01.03.br. założyłem, że moja indywidualna promocja wówczas się rozpoczęła. :). Po drodze wyzerowałem konto na majowy dzień badania salda. I powróciłem z nimi ponownie. Czyli zakładam że błędu nie zrobiłem. :)). Dziękuję za łopatologiczne wytłumaczenie. Pewnie prościej się nie da. Co nie zmienia faktu, że nie bardzo wiem co dalej. Hahaha. Jestem na oprocentowaniu standard w 14 edycji.:)).

  agonistaa Odpowiedz
  • „Środki wpłaciłem na konto 01.03.br. założyłem, że moja indywidualna promocja wówczas się rozpoczęła”
   — tak, to było to zielone kółeczko, teraz minęły 3 miesiące i jesteś w następnym zielonym kółeczku.

   Don Quijote de la Mancha
  • Dziękuję bardzo za informację. Sprawdzę rzeczywiście w dniu jutrzejszym. Ew. w poniedziałek. Nie wiem czy uwzględniane są weekendy. Pozdrawiam

   agonistaa
  • Jest jeszcze jedna rzecz, którą warto wiedzieć – w pierwszy dzień nowej promocji nie zobaczysz w apce poprawnych danych. Sprawdź jutro – powinno już się zaktualizować i pokazywać OK, jeśli faktycznie warunki zostały spełnione.

   Michał
 • Wszystko jest w porządku. W dniu dzisiejszym środki „wskoczyły” w oprocentowanie promocyjne. Czyli błędu nie popełniłem. To cieszy. Dziękuję bardzo za wyjaśnienia.

  agonistaa Odpowiedz
 • Niedawno się ożeniłem się. Ja i moja żona mieliśmy konta w millennium. Teraz chcielibyśmy te konta poprzypisywać na siebie tzn. abyśmy byli współwłaścicielami do obydwu kont.
  I moje pytanie: Czy te konta będą działały tak jakby razem? Tzn np. saldo początkowe do tej promocji będzie liczyło się z obydwu itd.?

  Arturfil Odpowiedz
  • Tak.

   § 5. ust. 2. Jeżeli Konto Oszczędnościowe Profit jest rachunkiem wspólnym, to do Łącznego salda sumowane są rachunki wymienione w §2 pkt, 5) których posiadacz/współposiadacze są ci sami, co Konta Oszczędnościowego Profit. Uczestnikami Promocji są wszyscy posiadacze tego konta.

   — czyli jak chodzi o saldo początkowe, to takie łączenie się nie opłaca, bo jeśli np. jedna osoba miała 0 zł, a druga 1000 zł, to łączne saldo na dzień badania wyniesie 0 + 1000 = 1000 zł.
   Inna rzecz, czy w ogóle na takim połączonym koncie można mieć 2 konta Profit i korzystać z promocyjnego oprocentowania na 2 × 100 kzł? No ciekawe, nie zdziwiłbym się, gdyby tak się nie dało, ale z drugiej strony, co w sytuacji, gdy te osoby miały te konta przed połączeniem? (Podobnie zresztą z ror, standardowo można mieć 1, ale może zmieniając je na wspólne można będzie mieć wspólne dwa?)

   Don Quijote de la Mancha
 • Czy przelewy z konta Profit są darmowe, czy tylko jeden w miesiącu?

  Mirro Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy