2,7% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium!

Trwa do 10.03.2018

Ruszyła 6 edycja promocyjnego oprocentowania na (moim zdaniem) najlepszym obecnie koncie oszczędnościowym. Dlaczego najepszym? Z dwóch powodów. Po pierwsze Bank Millennium nie zawiódł i, jak zwykle, zaprezentował identyczne warunki wyznaczania nowych środków jak w każdej poprzedniej edycji promocji konta Profit (dzięki czemu możliwe jest ciągłe korzystanie z wysokiego oprocentowania). Po drugie bank zwiększył dwa kluczowe parametry oferty – oprocentowanie promocyjnych środków wzrosło do 2,7%, a maksymalna kwota – aż do 200 000 zł!

2,7% do 200000 zł na koncie oszczędnościowym Profit Banku Millennium

2,7% do 200 tys. zł

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy być posiadaczem rachunku osobistego w Banku Millennium oraz konta oszczędnościowego Profit. Oprócz tego wymagane jest ulokowanie nadwyżki środków nad saldo z dnia 13.01.2018. Co to oznacza? Jeśli w Banku Millennium posiadaliśmy na koniec tego konkretnego dnia jakieś środki, to dalej powinny one tam leżeć – promocyjne oprocentowanie ich nie dotyczy. Jeśli natomiast dorzucimy coś nowego, to zarobimy 2,7% w skali roku – o ile środki trafią na konto oszczędnościowe Profit.

Kwota Oprocentowanie promocyjne
Do 200 000 zł włącznie 2,70%
Nadwyżka ponad 200 000 zł 1,50%

Łatwo więc zauważyć, że idealnie mieć wtedy w Millennium jak najmniej pieniędzy – o czym zresztą przed rozpoczęciem nowej promocji zawsze wam przypominam.

Promocyjne oprocentowanie trwa przez 92 dni od ulokowania nowych środków na rachunku oszczędnościowym. Oznacza to, że każdemu z nas bank liczy indywidualny okres trwania promocji. Ważne jedynie, aby środki przelać na konto Profit najpóźniej 10.03.2018 – do wtedy trwa obecny okres przystępowania do promocji.

O szczegółach mechanizmu konta oszczędnościowego Banku Millennium pisałem w swoim poradniku – gorąco zachęcam do przeczytania.

Co z pozostałymi środkami? Tu opcje są dwie. Jeśli na konto przelejemy więcej, niż 200 000 zł, to nadwyżka nad tę kwotę zarobi 1,5%. „Stare” środki zarabiają już standardowo, czyli marne 0,5 – 1,1% (zależnie od kwoty).

Kwota Oprocentowanie standardowe
Do 50 000 zł włącznie 0,60%
Nadwyżka ponad 50 000 zł do 100 000 zł włącznie 0,70%
Nadwyżka ponad 100 000 zł do 250 000 zł włącznie 0,90%
Nadwyżka ponad 250 000 zł do 500 000 zł włącznie 1,00%
Nadwyżka ponad 500 000 zł 1,10%

Jakie są haczyki?

Haczyki? Są dwa, choć na szczęście całkiem łatwo sobie z nimi poradzić. Pierwszy to fakt, że Bank Millennium pozwala jedynie na zlecenie przelewu internetowego na maksymalnie 50 000 zł dziennie. Jeśli więc będziemy chcieli wypłacić nasze (potencjalne) 200 000 zł, to przelewy będziemy musieli zlecać przez 4 kolejne dni (możemy spokojnie zrobić to z wyprzedzeniem). Oczywiście pamiętajmy, że wewnątrz banku przelewy nie mają limitów i z konta oszczędnościowego warto wszystko wypłacić naraz (kolejny przelew w miesiącu to koszt 7,5 zł).

Alternatywa? Ponieważ pierwszy, dowolny przelew z konta oszczędnościowego w miesiącu jest bezpłatny, to możemy postąpić inaczej i zlecić go w placówce banku – z ominięciem przelania na konto osobiste. Wtedy limity (najprawdopodobniej) nie obowiązują.

Drugi haczyk to kwestia posiadania konta osobistego, czyli Konta 360°. Rachunek ten jest bezpłatny pod warunkiem wpływu 1000 zł miesięcznie oraz wykonania 1 płatności kartą. Dla osób poniżej 26. roku życia nie jest wymagany wpływ 1000 zł.

Co to oznacza? Aby cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem wymagane jest pamiętanie o tych dwóch czynnościach, bo inaczej zapłacimy aż 15 zł miesięcznie (8 + 7 zł za konto i kartę).

Jak sam radzę sobie z tymi warunkami? 1000 zł wpływa mi na konto automatycznie, jako zlecenie stałe z innego banku (z mojego konta „głównego”). Transakcje kartą wykonuję wtedy, kiedy płacę w sklepie za jakieś drobne, kilkuzłotowe zakupy – wtedy automatycznie płacę niebieską debetówką do Konta 360°. I… to tyle. Oszczędności pracują na wysokim procencie, a konto mam za free :)

Nie przegap!

Komentarze

 • Mnie ta edycja ominie, bo poprzednia kończy mi się dopiero z końcem marca.

  mkz Odpowiedz
  • Ja mam to samo, mogłem nie wypłacać :) Kasa niepotrzebnie leży w domu, bo Optimę też wyczyściłem.

   Manveru21
  • wystarczylo czytac ze zrozumieniem ten blog
   wiedzialbys ze wystarczylo w piatek wycofas srodeki na weekend by miec od dzis 2,7%

   dfss
  • dfss, ten i kolejny Twój komentarz sugerują raczej, że to Ty nie do końca przeczytałeś wszystko ze zrozumieniem ;)

   Nie można rozpocząć nowej promocji, jeśli ma się aktywną poprzednią. Moje 92 dni poprzedniej promocji rozpoczęło się pod koniec grudnia i trwa do końca marca, więc w żaden sposób nie „wskoczę” wcześniej w nową z wyższym oprocentowaniem. Dopiero po upłynięciu tych 92 dni aktywuje się u mnie kolejna, wtedy już 7. edycja promocji – oczywiście przy założeniu, że Millennium dalej będzie kontynuować promocję na Koncie Profit, a ja wyczyszczę konto przed 11 marca.

   mkz
  • Poruszasz kwestię która już dawno była, wykłucona, wydyskutowana i wyjaśniona. Sam tą dyskusje sprowokowałem. Ja się trzymam wersji większości popartej zresztą zapisem regulaminu. Przeczytaj zatem to co admin szeroko opisał poczytaj też komentarze

   jojo
 • jeżeli ktoś był w starej promocji np. do 25.01 i wypłacił wczoraj wszystko z kont to wplacajac środki w poniedziałek do dnia 25.01 będzie liczone dalej 2.5% a od 25.01 przez kolejne 92 dni 2.7% ? czy jak to działa?

  Romek Odpowiedz
 • A mobilnej nie zmienili….. ☹

  [email protected] Odpowiedz
 • Takie pytanie – zakładałem tam konto z grudniowej promocji i było oprocentowanie 2,5% na koncie oszczędnościowym. Czy to oznacza, że te środki są obecnie na 2,5% czy jakimś mniejszym procencie?

  Mateusz Odpowiedz
  • Od dnia ulokowania pierwszych środków masz 2,5% przez 92 dni. Później możesz automatycznie wskoczyć na nowa promocje 2,7%, o ile wyczyściłes konto przed weekendem zgodnie z moimi wskazówkami :)

   Michał
 • Może limit dzienny przelewu przy tej okazji by podnieśli z tego marnego 50k? Zabieranie 200k do innego banku zajmie 4 dni.

  Kajko Odpowiedz
  • @ Kajko
   Przelewy do innego banku mogą zająć nie 4 dni lecz tylko jeden dzień. Trzeba wcześniej zlecić w różnych dniach przelewy z datą przyszłą do 50 tys. na TEN SAM DZIEŃ. Limit liczy się w dniu ustawiania zlecenia, a nie jego wykonania.

   Fabian
  • @Fabian, czyli zajmuje to 4 dni — przez 4 dni trzeba się tym zajmować.
   Na szczęście środki mogą do końca znajdować się na oprocentowanym ko.

   Don Quijote de la Mancha
  • 4 zlecenia to już jest małe piwo. Gorzej byłoby gdyby środki trzeba było odbierać w porcjach przez 4 dni.

   Fabian
  • Tylko ustawiając przelew z data przyszłą, wykorzystujesz już limit 50 tyś i kolejnego nie ustawisz w tym samym dniu. Chyba, że coś się zmieniło w tej kwestii, bo był to temat często poruszany przez klientów.

   anka
  • @anka, jest dokładnie tak, jak piszesz, dlatego musi to zająć 4 dni, tzn. w czterech dniach trzeba wydać dyspozycję przelewu.

   Don Quijote de la Mancha
  • Sprawdziłam, dzisiaj zrobiony przelew na 50 tysi, nie da się już zrobić z data przyszła bo limit wyczerpany.

   anka
  • Robiąc przelew z data przyszłą trzeba mieć też środki na koncie inaczej nie przejdzie, więc i tak trzeba przelać na ror i utracić oprocentowanie za te kilka dni.

   anka
  • „Robiąc przelew z data przyszłą trzeba mieć też środki na koncie inaczej nie przejdzie”
   — coś się zmieniło? Do niedawna na 360° dało się zlecić taki przelew.

   Don Quijote de la Mancha
  • Próbowałam dziś 2 razy i odrzucało z powodu braku środków na koncie- przelew z data jutrzejszą, dopiero ustawiając datę na pojutrze przelew poszedł. Millennium ma cholernie dziwną ta bankowość.

   anka
  • #uMnieDziała
   Wprawdzie na formularzu przelewu domyślnie zaznaczona jest dzisiejsza data, wtedy po wpisaniu kwoty wyższej, niż dostępne saldo pojawia się informacja o braku środków, ale znika ona po wybraniu przyszłej daty, wtedy przelew można zatwierdzić.

   Don Quijote de la Mancha
  • Z jakiej to racji się tak dzieje nie wiem. Może z racji niedzieli, bo przelewy idą i tak dopiero jutro? Tylko to przelew do millennium, który i tak poszedłby dzisiaj.

   anka
  • Z tymi przelewami z datą przyszłą można się przejechać. Oto wyjaśnienie jakie otrzymałem mailem w systemie transakcyjnym: „… warto mieć jeszcze na uwadze, że mogłoby dojść do braku wykonania jednego z nich (tego do obcego banku). A to dlatego, że zlecając przelewy z datą przyszłą nie można określić, który przelew ma się wykonać najpierw. Może więc dojść do sytuacji, w której to najpierw realizować się będzie przelew do obcego banku, a nie ten wewnętrzny mający zasilić konto przed przelewem do obcego banku. Aby więc mieć absolutną pewność, że przelew z datą przyszłą zostanie wykonany, na koniec dnia przed datą wykonania przelewu muszą być odpowiednie środki na koncie, z którego przelew ma się wykonać”

   gajowy
  • Próbuje jeszcze raz wysłać przelew z data jutrzejszą i komunikat: Brak wystarczających środków na rachunku źródłowym.

   anka
  • „Próbuje jeszcze raz wysłać przelew z data jutrzejszą i komunikat: Brak wystarczających środków na rachunku źródłowym” — ach, tak, przeoczyłem to. Z datą jutrzejszą oczywiście nie możesz, gdyż w banku nie do końca głupio zakładają, że do rana (kiedy zlecone przelewy będą się wykonywać) nie zdążysz rachunku zasilić. Spróbuj na pojutrze. 😉

   Don Quijote de la Mancha
  • To jest niby logiczne, ale przecież środki mogą się jeszcze dziś (do 21:30 czy tam 22:00 zanim zacznie się przetwarzanie systemowe) znaleźć na rachunku. System powinien dawać taką opcję i ewentualnie przelew odrzucić dopiero jutro.

   anka
  • Oczywiście masz raję, dlatego nie napisałem, że to jest mądre, tylko że nie jest zupełnie głupie… 😉

   Don Quijote de la Mancha
 • Dwa szybkie pytania :
  1. Jak czesto jest kapitalizacja odsetek na tym KO?
  2. Czy to KO mozna doladowywać dowolną ilosc razy i bedzie to uwzglednione w ostatecznym rozrachunku? ( w ciagu najblizszych trzech tygodni koncza mi sie 4 mini lokaty i zastanawiam sie czy nie przerzucic wszystkiego w jedno miejsce ale wplacajac siłą rzeczy 4 przelewami )

  musiek Odpowiedz
  • W regulaminie pisze o kapitalizacji na koniec kazdego dnia,wiec kazda kolejna wplata jest zaliczana

   Sylwek
  • oj chyba nie. Kapitalizacja jest na koniec miesiac

   dfss
  • Odsetki są wyliczane każdego dnia (z uwzględnieniem sald starych i nowych środków i różnych wysokości oprocentowania zależnie od tych sald i przedziałów kwotowych), ale naliczane (kapitalizowane) co miesiąc.
   Przy okazji przypominam, że naliczone odsetki nie są objęte promocyjnym oprocentowaniem, nie można ich też wypłacić, gdyż wtedy o taką kwotę zmniejszy się saldo objęte promocyjnym oprocentowaniem, w praktyce mamy więc do czynienia z jakby przeciwieństwem procentu składanego.

   Don Quijote de la Mancha
  • A gdzie jest podane, ze odsetek nie mozna wypłacić, bo obnizy się saldo promocyjnego oprocentowania ?

   Wojak
  • Sorry, mój błąd, to już nie obowiązuje. ☺
   Coś takiego było we wcześniejszych edycjach, na starym ko i na Profit aż do edycji 4, w Regulaminie znajdował się Rozdział 3 o tytule „Dodatkowe informacje”, nieco mylącym, gdyż jego dwa ustępy dotyczyły właśnie odsetek. Edycja 5 i 6 tego rozdziału już nie zawierają.

   Don Quijote de la Mancha
 • Gdzie jest napisane, że to tylko z kontem 360 bo tego nie widzę? Wcześniej faktycznie tak było ale teraz chyba można z każdym rachunkiem?

  Rad Odpowiedz
 • przelewy w placówce są płatne, wewnętrzny 5zł, krajowy 7,99.
  Lepiej przelać wszystko z oszczędnościowego na bieżące i na raty przelewać potem po 50 tyś.
  Albo zamówić sobie wcześniej kasę w gotówce, iść do oddziału i od razu wpłacić ją komuś na konto w millennium.

  anka Odpowiedz
  • Aniu, mi możesz wpłacić na konto. Podać numer konta?

   ptok
  • Miałam na myśli konto gdzie chcemy mieć promocje np konto małżonka.

   anka
  • A jak chodzi o przeniesieniu środków na konto małżonka (który, jak rozumiem, jest ubogi, skoro mu nie zależy na skorzystaniu z promocyjnego oprocentowania na swoim Proficie), to czy limit dotyczy także przelewów wewnętrznych (w ramach Millennium)? Może takie da się zrobić bez kombinowania?

   Don Quijote de la Mancha
  • Radze użyć mózgu, a nie damo pisać durne komentarze, które nic nie wnoszą.

   anka
  • Małżonek ma konto w Millennium i promocja jest u nas zawsze, raz u mnie raz u niego. Zanim u mnie minie te 92 dni, to będzie kolejna edycja i wyczyści się konto mężowi, by środki po skończonej u mnie promocji przelać znów do niego. Nie da się przelać miedzy naszymi kontami więcej niż 50 tyś jednego dnia niestety.
   Więc tak jak pisałam, najlepsza opcja to zamówienie gotówki na dany dzień, wizyta w placówce, podjęcie tej gotówki i od razu wpłacenie jej na drugie konto w millennium (małżonka).
   Lub niestety wyplata od razu wszystkiego z KO na ror i potem przelewy w ratach. Tak czy siak tym sposobem zawsze się te kilka dni straci.

   anka
  • „zamówienie gotówki na dany dzień, wizyta w placówce, podjęcie tej gotówki i od razu wpłacenie jej na drugie konto w millennium (małżonka)” — heh, oto do jakich absurdów prowadzi wprowadzenie takich głupich limitów…

   Don Quijote de la Mancha
  • To wszystko dla bezpieczeństwa klienta :)

   anka
  • Nie wyobrażam sobie wypłacenia 200.000 zł i ponowne je wpłacenie. Przecież ta w kasie dostanie drgawek, a cała operacja będzie trwała z godzinę.

   Dario
 • Poruszasz kwestię która już dawno była, wykłucona, wydyskutowana i wyjaśniona. Sam tą dyskusje sprowokowałem. Ja się trzymam wersji większości popartej zresztą zapisem regulaminu. Przeczytaj zatem to co admin szeroko opisał poczytaj też komentarze

  jojo Odpowiedz
 • Heh. Jednak idealne z dwoma natychmiastowymi w miesiącu się przydaje. Profit już pracuje.

  Imię Odpowiedz
 • Czy można zrobić przelew od razu na konto oszczędnościowe w Millenium? (z innego banku)
  Załapię się wtedy na tą promocję?
  Czy najpierw trzeba na konto ROR a później z niego na oszczędnościowe?

  Szymon Odpowiedz
  • Można od razu na oszczędnościowe

   Michał
  • super, dzięki ;)

   Szymon
  • Michał dobra wiadomość. Pamiętam że jakiś czas temu odbijało przelewy z KO i trzeba było najpierw na ROR i potem przelew wewnętrzny. Dobrze że zmądrzeli… może kiedyś zniosą też limit 50k…

   wojtekkkkkkkkkkk
  • @wojtekkkkkkkkkkk, ale @Szymon pytał o przelew na ko, a nie z

   Don Quijote de la Mancha
  • Wiem, mi też. Jeszcze niedawno nie dało się zrobić przelewu na KO z innego banku, trzeba było najpierw na ROR w Mille i dopiero przelewem wewnętrznym na KO. Teraz Michał potwierdził, że można bezośrednio na KO słać przelewy z innych banków.

   Napisałem „z KO” jako (niefortunny) skrót myślowy, gdy przelew odbijał się od KO i jakby Z tegoż KO wracał tam, skąd przyszedł.

   wojtekkkkkkkkkkk
  • Przyznam szczerze, że dla mnie wydawało się to oczywiste, że można przelewać środki bezpośrednio na KO z pominięciem RORu, ale po waszych komentarzach aż sprawdziłem. I tak – o ile ostatnie przelewy miałem via ROR, to 24.04.2017 pieniądze (w całkiem sporej ilości) wpłynęły z mojego zewnętrznego konta w innym banku – czyli powinno być OK :)

   Michał
 • Czy w celu sprawdzenia do kiedy trwa moje poprzednie promo można napisać na czacie czy trzeba dzwonić na infolinię?
  Rozumiem, że mam zapytać jakie mam teraz % na KO i do kiedy ono będzie trwało – w ten sposób poznam datę zakończenia aktywnej promocji 92 dni?

  jarosword14 Odpowiedz
 • W piatek przypomnialam sobie o koniecznosci wycofania środków dopiero po 15:00 czy jesli wroca w poniedzialek na KO beda objete promocyjnym oprocentowaniem?

  Dorka Odpowiedz
  • tak, data graniczna to była sobota, a dokładnie sobota o 21:00 (po tej godzinie Millennium już nie pozwala zdaje się na wykonanie przelewu z bieżącą datą)

   Michał
 • Adminie. Dałoby radę robić przypominajkę na livesmarter o wycofaniu środków tydzień przed rozpoczęciem nowej promocji?

  travosz Odpowiedz
  • Było 4 dni wcześniej. Za mało? ;)

   PS. Polecam jakiś kalendarz z funkcja przypominania, np od Google. Ja tez wszystkiego nie pamietam :)

   Michał
  • Tak jakoś się przyzwyczaiłem, że tematy bankowe mam wszystkie zebrane na livesmarter. … no ale może kiedyś do kalendarza google się przekonam…. Biorąc pod uwagę, ilość komentarzy ludzi spóźnionych oraz fakt że millennium ma limit 50tys. i trzeba wtedy trochę pokombinować, uważam, że przypominajka tydzień przed byłaby dla twoich czytelników zmianą na plus. Pozdrawiam :)

   travosz
  • Zachęcam również do przeglądania bloga codziennie – niektóre ciekawsze oferty potrafią się skończyć nawet w kilka godzin ;)

   A o Millennium kolejnym razem pewnie napiszę wcześniej – teraz trzeba 4 przelewów dla kwoty 200 000 zł, jeśli ktoś taką ma :)

   Michał
  • Ale wszystkie mogą pójść tego samego dnia!!

   Andy
  • Ale trzeba je (będzie) zlecać przez 4 dni (w „najgorszym” wypadku)

   Michał
  • Wszystkie pójdą jednego dnia jak zostaną ustawione wcześniej jako przelewy ptzyszłe. Od samego początku tak robię i zawsze jest ok

   Andy
 • Regulamin mówi o 2,7% a na stronie (przechodząc przez link załóż Konto Oszczędnościowe Profit) jest 2,5%. Czyli trzeba zaczekać do jutra żeby było 2,7%? W regulaminie jest, że od dzisiaj, więc już nie mam pewności….

  Emilia Odpowiedz
  • Tak, już jest 2,7%. Najzwyczajniej w świecie bank nie podmienił jeszcze wszystkich podstron, na których informuje o promocji – pewnie jutro się to zmieni (ale nie ma to znaczenia, bo zgodnie z regulaminem jest już 2,7%)

   Michał
 • A jeżeli dzisiaj wykonałem przelew natychmiastowy na konto ROR w Milenium a następnie z niego wykonam przelew wewnątrz banku na konto oszczędnościowe i pieniądze już dzisiaj znalazły się na KO to okres oprocentowania liczy się już od dzisiaj, czy należało przelać środki jutro? (pytam ponieważ w banku do którego wycofałem środki, mam darmowy przelew natychmiastowy, który właśnie wykorzystałem)

  Kamil460 Odpowiedz
  • teoretycznie od dzisiaj. W praktyce pamiętaj, że możesz mieć ciągle aktywną starą promocję z oprocentowaniem 2,5% i przez najbliższe kilka dni/tygodni pieniądze będą zarabiały nieco mniej. Później automatycznie wskoczysz w nową promocję.

   Michał
 • @wojtekkkkkkkkkkkkk
  Nigdy nie miałem problemu aby przelać środki z innego banku bezpośrednio na KO, zarówno stare jak i na nowe-Profit.

  Waldemar Odpowiedz
  • no to już nie wiem… czy kiedyś się nie dało bezpośrednio słać na KO czy tylko ja żyłem w przeświadczeniu, że KO w mille ma takie idiotyczne ograniczenie ;)

   wojtekkkkkkkkkkk
  • Kiedyś tak było. Od dłuższego czasu już można przelewać bezpośrednio na KO.

   Leszek
 • Ciekawe czemu Millenium w ogóle nie podnosi oprocentowania lokat. W styczniu udzielili sporo kredytów w ramach programu MDM i myślałem że coś ruszy a tu „tylko” podnieśli procent na KO :(

  Dobcio Odpowiedz
 • Konto oszczędnościowe, a konto oszczędnościowe profit to co innego ? Pytam bo mam otwarty dawno temu rachunek 360 razem z kontem oszczedniosciowym i zastanawiam się czy promocja mnie obejmie ?

  Łukasz Odpowiedz
 • A ja niestety nie jestem zadowolony z tej promocji. Poprzednia kończy mi się 22 marca, co oznacza, że na obecną edycję w ogóle się na załapię, mimo zabawy z zerowaniem konta.

  ssd Odpowiedz
 • W związku z przelewem na zasilanie KO w millenium otrzymałem indywidualna ofertę lokaty na 1.2% w mBanku. To się nazywa walka o klienta;-)

  Marcel Odpowiedz
 • Teraz to już mam taki mętlik we łbie kiedy komu i jaka zaczyna się promocja, że już na widok logo banku zaczynam mieć nudności. Liczę, mnożę i dzielę. Po lekturze wpisów jestem głupszy niż wprzódy. ( A za lotny to ja nigdy nie byłem) Nie wiem, czy jak miałem na koncie 2,50 pierwszego grudnia w 2017 roki to jak następnego dnia dopłaciłem 50k to w jakiej ja jestem promocji i do kiedy. Teraz też za chińskiego boga nie wiem czy jak na tym proficie po wcześniejszych operacjach mając stan 14zł72gr to wpłacając kasę dzisiaj będzie 2,5 czy 2,7.
  Nie wiem czy nie będę się musiał udać do psychoanalityka.
  Z mojego punktu widzenia czegoś bardziej popieprzonego (za wyjątkiem lokat strukturyzowanych z elementem ubezpieczeniowym) dawno nie widziałem.

  Bufon Odpowiedz
  • Spytaj bank – Millennium akurat dość dobrze potrafi powiedzieć w jakiej jesteś promocji i do kiedy ;)

   Michał
  • Mi odpisali w ciągu 9 minut! :-) Warto do nich napisać, bo moje obliczenia 92 dni były zupełnie inne i myślałam, że nie załapię się na tę promocję. Jak się okazało moja obecna promocja obowiązuje tylko do 18 stycznia (z moich wyliczeń wyszedł kwiecień :-D). Inna sprawa, że napisali o oprocentowaniu 2,5% dla przyszłej promocji, więc chyba sami nie zdążyli przywyknąć ;-)

   Mari
 • Mam jeszcze jedną wątpliwość. Moje indywidualne 92 dni promocyjnego oprocentowania zaczyna się w momencie przelania środków na KO czy w momencie przelania środków ponad saldo z wyznaczonego dnia dla danej promocji? Jeśli w tamtym tygodniu przelałem na KO środki nieprzekraczające ustalonego salda, na weekend wyczyściłem konto, i dziś przeleje środki ponad saldo, to mam szanse załapać się na 2.7%?

  Łukasz Odpowiedz
  • Nie możesz w żaden sposób wejść w nową edycję 2,7% przed ukończeniem swojego okresu 92 dni w poprzedniej 2,5%.

   Don Quijote de la Mancha
  • A ja dostałem taką informację z millenium że jeśli jutro przeleję z poza millenium pieniądze na konto profit to będę miał przez 92 dni oprocentowanie 2,7 więc chyba jednak mozna

   Sylwek
  • Skoro tak odpisali, to prawdopodobnie nie jesteś już w poprzedniej promocji. Ja dzisiaj wpłacałam środki na KO, gdzie do 18 stycznia jestem w starej promocji na 2,5%, a potem włączy się nowa. Na swoim przykładzie wiem, że samemu można się nieźle zagmatwać z tymi okresami 92 dni. Pomimo tego, że sobie zapisywałam poszczególne okresy promocji, okazało się, że nieźle przestrzeliłam.

   Mari
 • Ja 20 grudnia wpłaciłem w ramach edycji 5 więc do 20.03 mam 2.5%. Chyba słusznie nie wypłacałem pieniędzy bo i tak cała obecna 6 edycja mnie ominie. Wypłacę dopiero na początku marca, aby ewentualnie wejść w kolejną.

  Skylla Odpowiedz
 • a jeśli wyczyściłem konto w sobote koło południa, od razu na koncie w Milenium stan konta się pomniejszył ale kasa na koncie w innym banku dopiero pojawiła sie w poniedziałek. Więc pytanie czy mogę wziąść udział w promocji i z jajum oprocentowaniem?

  obi Odpowiedz
 • Czy może mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć, kiedy muszę wypłacić pieniądze, żeby załapać się na 7 edycję. Pieniądze wpłaciłam wczoraj.

  HoQ Odpowiedz
  • Najprawdopodobniej najpóźniej 10 marca przed godz. 21 (to sobota, więc w praktyce w piątek 9 marca); Michał będzie tu kilka dni wcześniej przypominał. ☺

   Don Quijote de la Mancha
 • Jest jakaś szansa, że w najbliższym czasie pojawi się promocja z ekstra kasą za założenie konta 360? Jakieś przecieki? :)

  pablop Odpowiedz
 • Posiadam stare KO (nie Profit) z środkami które chciałbym wrzucić wrzucić na lepsze oprocentowanie. Czy żeby skorzystać z promocji powinienem zaczekać do następnej rundy (następnie założyć nowe KO + wypłacić przed dniem badania pieniądze) czy w moim przypadku obowiązuje jakiś inny dzień badania stanu?

  Tomasz123 Odpowiedz
  • Saldo badane jest dla wszystkich rachunków w banku. Jeśli więc miałeś coś na innym koncie oszczędnościowym, to przerzucenie środków nic teraz nie da – trzeba wyczyścić przed nową promocją i wtedy skorzystać ;)

   Michał
 • Dzięki ;)

  Tomasz123 Odpowiedz
 • Nie rozumiem.
  Zakładam konto dziś. Przelewam kasę np. 25.01. Rozpoczynają się moje 92 dni z oprocentowaniem 2,7%, które trwają do 27.04. Dzień badania salda przed przyszłą promocją to 9.03 (ostatni dzień obecnej promocji). Czyli 8.03 mam wycofać swoje środki mimo, ze są jeszcze objęte promocyjnym oprocentowaniem ?

  Ewa Odpowiedz
  • Tak. Powinnaś wycofać środki, aby z automatu wejść w kolejną promocję nr. 7, która najprawdopodobniej rozpocznie się 11.03 (dzień badania zawsze przypada w sobotę więc będzie to 10.03) Wycofujesz środki tylko na weekend, w poniedziałek masz ponownie dalej oprocentowane na 2,7

   jacck
 • Profit można mieć tylko 1 sztukę.
  Znacie może jakieś oszczędnościowe ze względnie dobrym %, gdzie w jednym banku mogę mieć dwa konta?

  Początkujący T. Odpowiedz
 • z tym millenium to nie jest tak łatwo, już któryś raz z rzędu blokują mi wysłanie przelewu na to samo konto tłumacząc to rzekomym zdublowaniem. Przelew wisi w oczekiwanych i środki są zablokowane nic nie można z tym zrobić!!!

  lol5 Odpowiedz
  • na infolinii nie da się tego pchnąć ?
   miałem kiedyś taką sytuację i po potwierdzeniu poszło

   nie zlecaj przelewów na taką samą kwotę

   pozdrawiam

   kruczi
 • Mam pytanie, założyłem konto w poniedziałek i dzisiaj podpisałem umowę u kuriera. Czy ta promocja mnie dotyczy, czy powinienem czekać na kolejną edycję?

  arcun4 Odpowiedz
  • Założyłeś ror. Teraz musisz jeszcze profit założyć.

   Mistrz Hugo
  • Mam jedno i drugie. Pytanie już nie aktualne. Rozmawiałem z Panią z infolinii i powiedziała że jak w tej chwili wpłacę na oszczędnościowe to będzie mi działać to 2,7% przez 92 dni, więc tak jak bym spełnił warunek.

   arcun4
 • Czy jak zlikwidowałem konto w Millennium miesiąc temu (opisywane tu z promocją za otwarcie), to teraz otwierając na nowo konto Profit dostanę 2,7% na koncie oszczędnościowym?
  Z góry dzięki za odpowiedź.

  Dario Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy