2,7% do 100 000 zł na mobilnym koncie oszczędnościowym w BZWBK

Zakończona

Wygląda na to, że kolejny bank postanowił powalczyć o nasze oszczędności. Choć Bank Zachodni WBK nigdy nie słynął z nadzwyczajnie wysokiego oprocentowania oszczędności, to właśnie w jego ofercie pojawiło się mobilne konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% w skali roku. Co ciekawe nie ma tu żadnych haczyków – z oferty może skorzystać każdy, a promocyjne oprocentowanie dotyczy środków aż do 100 000 zł.

2,7% na mobilnym koncie oszczędnościowym BZWBK do 100000 zł

2,7% na mobilnym koncie oszczędnościowym

Aby skorzystać z promocji podwyższonego oprocentowania konieczne jest złożenie wniosku o Mobilne Konto Oszczędnościowe i zawarcie umowy za pośrednictwem:

 • kuriera
 • przelew internetowy z konta w innym banku

Pozostałe opcje (wideo doradca i doradca mobilny) nie są dostępne.

Łatwo zauważyć, że obecni klienci Banku Zachodniego WBK nie mogą po prostu wyklikać konta w serwisie internetowym czy mobilnym. Muszą postępować tak, jak nowi klienci, składając wniosek od zera.

Same warunki promocji są bardzo proste. Jeśli założymy rachunek do 30.06.2018, to uzyskamy oprocentowanie 2,7% w skali roku dla kwoty 100 000 zł. Bank będzie nam tyle płacił do 30.07.2018.

Nadwyżka salda ponad kwotę 100 000 zł zarobi już tylko 0,4%. Nie ma możliwości korzystania z promocji na kilku rachunkach.

Szczegóły w regulaminie.

Ile kosztuje mobilne konto oszczędnościowe?

Mobilne konto oszczędnościowe jest bardzo podobne do rachunków oszczędnościowych innych banków. Jego prowadzenie jest darmowe, a zapłacić możemy głównie za wyciągnięcie pieniędzy. Pierwsza transakcja w miesiącu jest darmowa, a za kolejne płacimy 10 zł. Oznacza to, że raz w miesiącu możemy:

 • przelać pieniądze na inny rachunek w BZWBK lub
 • przelać pieniądze do innego banku (w tym przelewem ekspresowym) lub
 • wypłacić gotówkę w oddziale

PS. Potrzebujesz konta oszczędnościowego dla większej kwoty? 2,7% do 200 000 zł oferuje Bank Millennium, a promocja jest uruchamiana cyklicznie!

Nie przegap!

Komentarze

 • 10 k to bez smsa a z sms to jeszcze do 125 k i do 3 k w mobilnej . Jak masz mniejsze limity to zwiększ w oddziale . xyz

  prawdziwy-xyz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy