2,8% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku do miliona zł

Zakończona

Wygląda na to, że po listopadowej „aferze KNF” wszystko wróciło już do normy. Getin Bank ruszył bowiem z kolejną edycją swojej e-Lokaty na nowe środki, ale tym razem ze znacznie niższym oprocentowaniem. W porównaniu do poprzedniej edycji oprocentowanie spadło z 3,3% do 2,8% – choć to ciągle całkiem niezła oferta – zwłaszcza, że kwota maksymalna lokaty jest bardzo wysoka.

2,8% na e-Lokacie na nowe środki w Getin Banku
e-Lokata na Nowe Środki dostępna jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Getin Banku, którzy mają już dostęp do bankowości internetowej. Nie ma znaczenia, czy posiadamy konto osobiste, czy nie. Istotne jedynie, aby na lokacie umieścić nowe środki, czyli nadwyżkę nad saldo z dnia 10.03.2019. Bank wymaga również wyrażenia zgód na telefoniczny marketing bezpośredni oraz na otrzymywanie od banku informacji handlowych drogą elektroniczną (tylko od banku, a nie od całej grupy kapitałowej). Generalnie polecam dopytać poprzez bankowość internetową czy mamy zaznaczone wymagane zgody.

Co warte podkreślenia – w danej edycji promocji lokatę możemy posiadać tylko jedną. Posiadanie lokat z poprzednich edycji nie ma wpływu na założenie lokaty w obecnej edycji.

Kwota minimalna lokaty to 500 zł, maksymalna – aż 1 000 000 zł. Oczywiście bezpiecznie jest lokować w danym banku maksymalnie 100 000 euro (czyli ok. 420 000 zł), bo tyle gwarantowane jest przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Czas trwania lokaty to 3 miesiące. Dostępna jest również wersja roczna, jednak jej oprocentowanie to tylko 2,5%.

Obecna edycja promocji trwa do 18.04.2019.

Jeśli nie mamy dostępu do bankowości Getin Banku, to lokatę możemy założyć składając wniosek internetowy.

Przypominam również, że w chwili obecnej możliwe jest również zgarnięcie aż 3,4% na koncie oszczędnościowym do 400 000 zł oraz dodatkowe 50 zł na start. To zdecydowanie ciekawsza oferta, która najprawdopodobniej również może zostać pogorszona w przyszłości. Warto więc się śpieszyć – 3,4% na koncie oszczędnościowym jest dostępne (póki co) tylko do 7.04.2019.

Nie przegap!

Komentarze

 • Ale TVP dalej nie daje im spokoju…

  krzysztofsds Odpowiedz
 • I bardzo dobrze, że nie dają im spokoju, raz – że im się należy, dwa – wywoływanie niepokoju wokół instytucji LC daje lepszy % dla nas:)

  sentinelsan Odpowiedz
  • Ja nie mówie, że im się nie należy, ale co TVP robi to jest przegięcie. Jest to ewidentne przykrycie swoich ludzi. Co do samego Getin to nie mogę narzekać. Nowoczesny bank, bardzo miła obsługa.

   krzysztofsds
 • Dziś wypłacałam poza GB (nie do Idei). Zaproponowało 3% na KO.

  Joana Odpowiedz
 • Ciekawe kiedy w IDEA przytną, jeszcze wczoraj i dzisiaj udało się na zawrotną na 3,6% załapać

  paqero Odpowiedz
  • No i podobno juz tylko 3.5%. Niech sobie w buty wsadza. Tyle to ja mam w Getinie do konca lipca bez blokowania srodkow.

   keton
  • Mi już dzisiaj nie proponowało zawrotnej. Próbowałem robić przelew na mBank i TMUB.

   broker
  • Trzeba było na Getin ( jakieś konto z neta). A sama oferta jest po prostu niestety słaba i tylko ponowny odpływ środków może to zmienić, no ale póki są na KO na 3,55 czy na podobnych lokatach to im nic nie grozi.

   Bolo
  • 3.55?

   keton
  • Oczywiście klawisz „5” za dobrze zadziałał i miało być tylko 3,5%

   Bolo
 • Chyba warto zwrócić uwagę, że jeśli ma się lokatę powyżej 200 000 i nie ma konta w Getinie, to nie można w systemie zmienić jej na nieodnawialną. Dzienny limit do innego banku wynosi 200 000 zł i blokuje możliwość przelania środków po zakończeniu lokaty.
  Można jakoś to obejść, czy jedyne wyjście to założenia konta?

  Gerard Odpowiedz
  • Ale jak masz konto to limit tez jest 200k. Ma ktos pomysl jak przelac wieksza kwote bezkosztowo?

   keton
  • Byłem dzisiaj w oddziale i można na miejscu zmienić sposób zadysponowania lokatą. W oddziale limit nie obowiązuje. Inna sprawa, że robią pranie mózgu by założyć u nich konto – ale twardym trzeba być :)

   Gerard
 • 4 % jest nadal aktywne przy lokacie mobilnej na 3 miesiące max kwota to 20.000 zł.
  Wlaśnie skończyłem lokate mobilna 4% na 2 miesiace i natychmiast założyłem kolejną lokate mbilna 4% tym razem na 3 mies.
  Można ją założyć po zalogowaniu się z telefonu .

  miron Odpowiedz
 • Czy pieniadze po zakonczeniu lokaty wraz z odsetkami sa już po północy następnego dnia czy trzeba czekać? Kiedy mogą się pojawić? Mówi o zakończeniu lokaty w getinie a nie zrywaniu.

  TomekW Odpowiedz
  • i jeszcze jedno – ta lokata co była w getinie na 3,9% to odnawialna czy nieodnawialna była?

   TomekW
  • Kończy się po północy, jeśli pojawią się odsetki, to jest skończona. Czy była odnawialna? Sprawdzisz jak wejdziesz do niej po zakończeniu. Jak się odnowi, a nie będziesz jej chciał, to po prostu zrywasz.

   Kate
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy