3 x 20 zł za zakupy w empiku przy płatności MasterPass

Zakończona

Ruszyła druga edycja promocji, która ostatnim razem cieszyła się niesamowitą popularnością i zakończyła się w zaledwie 23 godziny. Tym razem jednak wprowadzone zostały pewne ograniczenia po to, aby zdobywanie nagród nie było tak łatwe.

20 zł za zakupy w empik.com z Masterpass
Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupów na empik.com za minimum 50 zł i zapłacić za nie portfelem cyfrowym Masterpass (teoretycznie z podpiętą kartą Mastercard lub Maestro).

Jeśli zakupów dokonamy w terminie od 15.10 do 31.10.2018 to powinniśmy zgarnąć jedną z ekart prezentowych o wartości 20 zł (do wykorzystania na kolejne zakupy w serwisie). Ale uwaga: pula promocji obejmuje 5370 kart, dlatego po ich wyczerpaniu kolejne nie będą przyznawane. Tym razem o zgarnięciu nagrody decyduje data złożenia zamówienia. Organizator zobowiązuje się do podania informacji o wyczerpaniu puli na stronie empik.com. Od siebie dodam, że warto zrobić sobie zrzut ekranu (informujący o dostępności promocji) w momencie robienia zakupów.

Ekarta prezentowa o wartości 20 zł zostanie przekazana w ciągu 7 dni roboczych. Z promocji możemy skorzystać 3 razy (zgarniając maksymalnie 3 x 20 zł).

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Gdzie jest info o tej promocji na stronie empik.com?

  ceglaaa Odpowiedz
 • Czy coś takiego przejdzie w tej promocji: zakup artykułów za 90 zł, wykorzystanie doładowania 75 zł z konta empik, a następnie opłacenie pozostałej reszty 15 zł masterpass?

  pytanie Odpowiedz
 • Czy zamówienie, którego kwota zredukowana zostanie za pomocą środków z konta empik będzie brane pod uwagę w trakcie przyznanaiu ekart? Np. kupuję artykuły za 90 zł, wykorzystuję doładowanie 75 zł z konta empik, a resztę opłacam masterpass?

  pytanie Odpowiedz
 • @pytanie
  Przejdzie.

  Waldemar Odpowiedz
 • @pytanie, Moim zdaniem nie przejdzie, bo Regulamin mówi o zapłacie ceny za pomocą masterpass a nie części ceny.
  „oraz zapłacą cenę za ww. produkty za pomocą portfela Masterpass „

  Wiechu Odpowiedz
  • No właśnie. Znowu nieprecyzyjny regulamin. Nad tym samym się zastanawiam. Mogli napisać np ” zapłacą całkowitą cenę” czy ” zapłacą częściowo” itp i nie byłoby wątpliwości

   gregoopl
  • Też się nad tym zastanawiam. Logicznie to co nie jest zabronione powinno być dozwolone. Miałem coś kupować płacąc większość środkami z konta – dopłacę te 50 i zobaczymy.

   santech
  • @gregoopl,a gdzie tu jest brak precyzji? Cena to cena, a nie część ceny.

   wiechu
  • @ wiechu …ano tu że jeśli produkt A ma np cenę 10 pln ale sklep daje mi 1 pln rabatu (np. rabaty na kartę mój empik) i płacę owe 9 pln kartą to jednak nie zapłaciłem pełnej ceny za produkt bo dostałem rabat, itp itd, przykłady można mnożyć, byłby precyzyjny zapis nie byłoby wątpliwości.

   gregoopl
 • Swoją drogą masterpass cały czas w natarciu, nie wiem która to już promocja w ostatnich dniach… Oooo tu jest jeszcze jedna: https://www.morele.net/wiadomosc/odbierz-25-zl-na-kolejne-zakupy/9458/ (promocja działa od dziś, a komentarze pod spodem z czerwca, sic!)

  Be@ Odpowiedz
 • W porównaniu z Izką z Matiza to dupa nie promocja ale jak ktoś ma coś do kupienia w empiku to przy założeniu nowego konta można wycisnąc 30 dyszki ze 100 przy takiej optymalizacji, że kupujemy wybrany produkt z kartą mój empik (dostajemy dodatkową dyszkę po pierwszym zakupie) + te 2 dyszki dostajemy z promo masterpass i kolejny zakup znowu musi być za 50 (ale obniżymy go dzięki tym dwóm kuponom o 30). Dobre i to ale przy empikowych cenach szału nie ma, czasem lepiej bez zniżek kupić to samo na Allegro ze Smartem ;)

  JoX Odpowiedz
  • @UP ceny nie są wcale takie złe. Przykładowo karta pamięci Sandisc Extreme 32 GB jest w cenie zbliżonej do tej z alledrogo.

   ceglaaa
 • Każda jedna książka droższa w empiku np. 25 zeta Allegro vs 39,99 empik. Cena książki czy gry z dobrą promo -20%,-30% dopiero wyrównuje w okolice ceny z Allegro i dopiero wtedy się „opłaci”. Poszczególne produkty może faktycznie bywają w dobrej cenie ale generalnie jest drogo :)

  JoX Odpowiedz
 • Taka promocja, że trzeba przepłacić 20 zł żeby otrzymać 20 zł. Na przykładzie komiksu Thorgal.

  Cena e Empiku 26,50 zł x 2 = 53 zł dostaje voucher kupuje kolejny tom za voucher + 6,50 zł = za 3 komiksy 59,50 zł
  Ten samo komiks w innej księgarni kosztuje 17,60 zł x 3 = 52,8 zł + przesyłka 3,99 zł = 56, 79 zł
  Cena

  sztandar Odpowiedz
  • Empik jest raczej drogim sklepem. Z tego powodu zawsze warto porównywać cenę z innymi miejscami. Z drugiej strony są pewnie takie artykuły, które można kupić w podobnej cenie – więc jakiś tam zysk zawsze jest.

   Michał
 • Nie wiadomo czy promocja jeszcze jest ? Baner wisi, ale może zdejmą znowu dopiero rano po 10-tej, jak wezmą się za robotę…

  Be@ Odpowiedz
  • Wyobrażam sobie jak to wygląda. W piatek o 16 wszyscy poszli do domu. W poniedzialek o 8 do pracy przychodzi bardzo wazny dyrektor i sciaga sobie excela ze wszystkim platnosciami masterpassem. Po wypiciu kawki i ręcznym zliczeniu sumy tych platnosci daje znac temu informatykowi czy pula została wyczerpana. Informatyk jeszcze przed startem promocji przygotowal skrypt wyswietlajacy informacje o wyczerpaniu puli, ale nie moze go puscic bez zgody dyrektora. Aktualna liczba zamowien masterpass nie moze automatycznie wyswietlac sie na stronie empiku gdyz dyrektor nie wydal na to zgody.

   aaaa
  • Dokładnie tak samo to sobie wyobrażam. Ostatnim razem chciałam już puścić płatność.. ale patrzę że jest po 8 -mej, to sobie myślę – pewnie pracują od 9-tej, to dam im kilka minut na ogarnięcie się. No tak…. ale jeszcze kawka, decyzja zwierzchnika … i jedenasta dochodzi.

   Be@
 • Coś nie przychodzą te doładowania… zakupy 7dni temu…

  K+M+B Odpowiedz
 • Drodzy, czy ktoś z Was wyczytałem w regulaminie że zamówienia maja być realizowane przez Empik.com a nie inna firmę dostępna na stronie Empik.com (tzw market place).
  W pkt 2 pisze o zamówieniach na Empik. Com a w pkt 5 są już szczegóły jak można wykorzystać ekarte i tam jest ograniczenie do zamówień realizowanych przez Empik.com.
  Panie z biura obsługi uparcie twierdzą że warta się nie należy bo zamówienie było realizowane przez inną firmę tzw market place

  Jarwk Odpowiedz
  • @Jarwk, takie same zapisy były w pierwszej edycji promocji (3×25). Wtedy wielu komentujących zwracało uwagę na to, że muszą być to zamówienia bezpośrednio realizowane przez empik.com. Zatem panie z obsługi mają rację, że nie spełniono warunków promocji.

   Mari
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy