20 zł za bankowanie na smartfonie od Citibanku

Już jutro o godzinie 10:00 ruszy kolejna edycja promocja Citibanku, w której obecni klienci będą mogli zyskać „20 zł za bankowanie na smartfonie”.

20 zł za bankowanie na smartfonie od Citibanku
Aby skorzystać z promocji należy posiadać konto osobiste lub kartę kredytową Citibanku (otwarte przed 18.10.2018) oraz otrzymać od banku wiadomość SMS lub e-mail dotyczącą oferty. Z maili jakie od was otrzymuję wynika, że zaproszenia zostały wysłane w dniu dzisiejszym.

Bank zastrzega również, że mowa jedynie o tych osobach, które w okresie 90 dni poprzedzających dzień rozpoczęcia oferty nie zalogowały się do usług bankowości elektronicznej Citibank Online za pomocą przeglądarki internetowej w telefonie ani przez aplikację mobilną Citi Mobile.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że zalogujemy się do bankowości internetowej Citibank Online za pomocą przeglądarki internetowej w telefonie i… tyle. Pamiętajmy jedynie, aby zrobić to po godzinie 10:00 w dniu 18.10.2018. Pula nagród wynosi 1500 sztuk – kto pierwszy, ten lepszy!

Premia w wysokości 20 zł zostanie wypłacona w ciągu 15 dni roboczych od zakończenia oferty.

Szczegóły w regulaminie.

Nie przegap!

Komentarze

 • Teraz tylko czekać do 15 listopada 2018 (chyba, ze 20 zł wpłynie wcześniej).

  abba Odpowiedz
 • ma to jakieś znaczenie czy to przez ta stronę ” http://www.online.citibank.pl” czy może tą ” http://www.citibankonline.pl. Ta pierwsza była podana w mailu, logując się na nią następuje przekierowanie na drugą. Jeśli logowanie następuje bezpośrednio z linka z smsa od razu pojawia się ta druga strona.

  semek Odpowiedz
 • Wychodzi na to, że najlepiej całą kasę trzymać na Revolucie i na jakimś KO, nigdzie się nie logować, w ogóle żadnych aplikacji nie ściągać, to wtedy jest się nowym klientem, albo ma się nowe środki, albo dostaje się zaproszenie. Banki same się proszą o to, żeby chwilę po otrzymaniu nagrody natychmiast zamknąć konto, żeby po okresie karencji zostać nowym klientem. Potem płaczą krokodylimi łzami, że im klienci uciekają.

  Manveru21 Odpowiedz
  • Z tym revolutem to chyba nieco przesadziles. Dla mnie kazde doladowanie konta wieksza kwota powoduje stres, a o trzymaniu u nich dluzej jakiejkolwiek kasy nawet nie mysle.

   keton
  • Heh, no tak, a tym Revolutem @Manveru21 pewnie przesadził, ale ogólnie ma trochę racji…
   W moim przypadku najlepszym przykładem jest Alior, moje główne konto, gdzie wpływa moje wynagrodzenie, traktuje go też jako taką centralkę do zarządzania finansami (w tych wszystkich innych bankach często definiuję tylko jednego odbiorcę, właśnie to konto aliorowe), niestety nigdy nie mieli dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego — a jak już wprowadzili Konto Mocno Oszczędnościowe, to jako stały klient ciągle pechowo trafiałem z jakimiś środkami na dzień badania sald (udało mi się skorzystać dopiero z ostatniej edycji)…
   Citibank nawet polubiłem, ma swoje zalety (m.in. wpłato-bankomaty walutowe, kartę przełączaną między kontami walutowymi, łatwą bezpłatność, teraz lokatę dolarową) i nawet tak, jak pisze @Manveru21 postanowiłem apki za darmo nie ściągać, ale czasem na telefonie coś zrobić chciałem, wiec używałem bankowości www na telefonie — ale okazało się, że to też wyklucza z powyższej promocji… 20 zł to niewiele, odnoszę jednak wrażenie, że jestem jakby karany za korzystanie z ich usług…

   Don Quijote de la Mancha
  • Mowiąc lokata dolarowa masz na myśli tą do 0,3%?

   Teresa
  • Miesiąc temu założyłem promocyjną 1,5% 3M na nowe środki.

   Don Quijote de la Mancha
 • Wy jako wyjadacze macie takie wrażenie, bo każda czynność powinna przynosić jakiś profit. Skoro korzystacie z tych usług to Was nie trzeba zapraszać do tego typu promocji. Bank ma nadzieję, że część z osób zmotywowanych tą promocją do zalogowania się mobilnie pierwszy raz, przekona się że to fajny wygodny sposób i być może zacznie z tego korzystać regularnie.

  specu Odpowiedz
 • wpłynęła kasa ;)

  25 Odpowiedz
  • U mnie też wpadło na 2 kontach, w końcu sukces z Citi, po paru edycjach z wykluczeniami albo bez sukcesu.

   pws
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy