200 zł do Ikea za wyrobienie karty kredytowej mamBONUS od BGŻ BNP Paribas (i 100 zł za płatności mobilne!)

Trwa do 18.11.2018

Ruszyła promocja BGŻ BNP Paribas, w której zgarnąć możemy voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w popularnych sklepach Ikea. Wystarczy, że zawnioskujemy o kartę kredytową, a następnie będziemy z niej aktywnie korzystać.

200 zł na karcie podarunkowej Ikea za wyrobienie karty kredytowej mamBONUS od BGŻ BNP Paribas
Aby skorzystać z promocji należy być taką osobą, która w okresie ostatnich 12 miesięcy nie miała zawartej żadnej umowy o kartę kredytową BGŻ BNP Paribas. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że udamy się na dedykowaną stronę promocji i zostawimy swoje dane kontaktowe. W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę kredytową mamBONUS. Jeśli karta zostanie przyznana, to nie pozostanie nam nic innego, jak spełnić warunki promocji.

W jaki sposób? Zgodnie z regulaminem powinniśmy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 2000 zł w ciągu pierwszych dwóch miesięcy (liczonych od daty zawarcia umowy). W teorii bank akceptuje tu też przelewy z rachunku karty, ale to już operacja gotówkowa – nie obowiązuje więc okres bezodsetkowy, a za samą transakcję bank pobiera 4,9% prowizji. Dla nas będzie więc mało opłacalna. Najprościej będzie wydać 2000 zł płacąc kartą za „zwykłe” zakupy w sklepach i internecie.

Tu przy okazji przypominam o swoim poradniku na temat mądrego korzystania z kart kredytowych. Jeśli pierwszy raz wnioskujecie o tego typu kartę, to zdecydowanie warto go przeczytać.

To tyle! Karta upominkowa Ikea doładowana kwotą 200 zł zostanie do nas wysłana nie później, niż 20.02.2019. W promocji przewidziano 4000 nagród, przy czym:

Jeśli pula Nagród zostanie wyczerpana przed upływem Okresu Sprzedaży Premiowej, Organizator poinformuje o tym za pośrednictwem strony: https://mambonus.pl/regulaminy

Osobiście nie obawiałbym się wyczerpania puli – w poprzedniej promocji była ona ponad połowę mniejsza i nie została wyczerpana.

100 zł za transakcje Apple Pay lub Google Pay

Na koniec przypomnę, że wyrabiając kartę w BGŻ BNP Paribas automatycznie stajemy się obecnym klientami, dla których przygotowane są inne promocje. Do końca października możliwe jest zgarnięcie dodatkowych 100 zł za wykonanie transakcji mobilnych – i to na prościutkich zasadach, które przy okazji pokrywają się z promocją za podpisanie umowy o kartę kredytową :)

O szczegółach tej promocji pisałem w prześwietleniu: 100 zł za płatności mobilne od BGŻ BNP Paribas.

Ile kosztuje karta kredytowa mamBONUS?

Karta kredytowa Mastercard mamBONUS może kosztować 72 zł rocznie, jednak opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób – wystarczy, że skorzystamy z promocji zwalniającej z opłat i wydamy min. 500 zł w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych dla karty Mastercard Standard lub 1000 zł dla karty Mastercard Gold.

Swoją drogą za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, które pomogą nam w zebraniu na jakąś drobną nagrodę z katalogu programu.

Nie przegap!

Komentarze

 • jakie są wymagania do wydania karty ? jeżeli mam działalność gospodarczą dadzą mi ją ?

  mateuszbednarczyk Odpowiedz
 • Wyplata z bankomata 2000 pln juz nie przechodzi?

  jan123456 Odpowiedz
  • Niestety usunęli to z regulaminu.

   Michał
  • Słabo… Już na starcie promocja ograniczona do 9 miast / 10 sklepów. I jeszcze rzucają kłody pod nogi z tą koniecznością wydania 2k ;) Pula nagród z pewnością jest niezagrożona, nie ma co się przypalać…

   kolo
 • Czy dobrze myślę, że skoro w regulaminie nie ma obowiązkowych zgód marketingowych w formularzu, to mogę nie zaznaczyć żadnej z tych czterech? A gdzie jest info o zwolnieniu z opłaty 72zł/rok po wydaniu 500zł? Bo szukam w tabeli opłat i nie dowidzę :)

  mi Odpowiedz
  • Niestety to jest promocja która jest, ale nie ma do niej regulaminu online. Zapytaj konsultanta – potwierdzi ;)

   Michał
  • a do kiedy obowiązuje ta promocja? do końca roku? Pewnie KK otwarte w promocjach w tym roku trzeba do końca roku zamknąć, aby nie nadziać się na opłaty w nowym roku.

   abc
 • Hej,
  Piszesz „opłaty w pierwszym roku możemy się pozbyć w dość prosty sposób …” a jak się jej pozbyć w kolejnym roku, da się?
  Odbiór kuponu do 20.02 więc wyrabiając kartę w 2018 załapiemy się również na 2019 i nową opłatę za kartę.

  Iwonab Odpowiedz
 • Marketingowy strzał w stopę. Kojarzy się z „mammobusem”. Niestety.

  qq Odpowiedz
 • A co złego w mammobusie? Trzeba o siebie dbać. Ode mnie mają za ten przypadek plusa.
  Poza tym na karcie piszą w dwóch linijkach, więc skojarzenie raczej się nie podsuwa.

  abba Odpowiedz
 • Czy Płaz przejdzie w tej promocji?

  Analityk Odpowiedz
 • A czy płatności za czynsz np. Billtech lub sprytny bill liczone są jaki transakcje karta?

  Michał Odpowiedz
  • Billtech.pl – płaci się 1 zł za każdy przelew, ale może być na zawsze za darmo jeśli wyśle się zaproszenie do 3 osób.

   „oferujemy usługę przelewów online ‘Pay By Link’ (…) W najbliższym czasie zamierzamy dodać możliwość podpięcia karty debetowej / kredytowej” czyli kartami jeszcze niczego kartami nie opłacisz. Gdy będzie działać warto będzie sprawdzić kod MCC.

   „BillTech został stworzony przez grupkę entuzjastów, którzy zawsze mieli problem z opłacaniem rachunków” Na stronie chwalą się, że są „członkiem akceleratora HugeThing organizowanego przez SpeedUp Ventures Capital Group, przy współpracy z Alior Bank”, więc nie jest to prawdopodobnie firma-krzak.

   Jeśli dobrze rozumiem opis, wlogowywują się do biur obsługi klienta, pobierają sobie kwoty faktur i daty płatności i opłacają. Czyli tak, jak robi to bm.pl Ale w opisie genezy pomysłu wspominali o papierowych fakturach – ciekawe jak to obskakują. To oznacza, że dowolnego jednorazowego przelewu do nowego dostawcy chyba się u nich nie wykona, jak ma to miejsce w szuwarach.

   Nie widzę na razie różnicy między BillTech a bm.pl, ale dobrze jeśli ktoś znający temat się wypowie.

   abba
 • No i jak tu sprytnie zrobić wymagany obrót? Ktoś, coś…?
  Tym razem R i DiP raczej na pewno wykluczone, ciekawe czy Poczta, płaz lub bm.pl podchodzi pod wykluczenia?

  erde Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy