T-Mobile Usługi Bankowe: 200 zł w bonie do empiku za wyrobienie karty kredytowej MasterCard Travel

Zakończona

Ruszyła promocja dla nowych i obecnych klientów T-Mobile Usługi Bankowe, którzy chcą wyrobić kartę kredytową MasterCard Travel. W zamian za zamówienie karty i wydanie 750 zł bank nagrodzi nas bonem do sklepu empik.com o wartości 200 zł :)

200 zł do empik.com za kartę kredytową T-Mobile

90-dniowy okres karencji

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie posiadała żadnej karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe w ciągu 90 dni przed rozpoczęciem promocji – czyli od 1.09.2017.

Jeśli spełniamy te warunki to wystarczy, że złożymy wniosek internetowy o wydanie karty MasterCard Travel i zawrzemy umowę. Wnioskować możemy do 30.01.2018.

Aby uzyskać voucher do sklepu empik o wartości 200 zł będziemy jeszcze musieli wykonać płatności bezgotówkowe kartą (w sklepach i internecie) na kwotę min. 750 zł w miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy. Jeśli umowę podpiszemy w grudniu, to warunki musimy spełnić w styczniu.

Bank zaznacza jednak, że nie będzie brał pod uwagę transakcji z kodami MCC równymi 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829 oraz 4900. Są to specyficzne kody usług, które ułatwiają wydawanie pieniędzy. Jeśli mamy zamiar wykonywać transakcje w „normalnych” sklepach, to nie musimy się o nic martwić. To, jaki kod MCC ma dany terminal płatniczy, sprawdzimy na stronie jakimcc.pl.

To tyle! Voucher o wartości 200 zł zostanie do nas wysłany SMSem w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przykładzie będzie to najpóźniej koniec lutego.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Ile kosztuje karta MasterCard Travel?

Warto zauważyć, że w promocji nie wyrabiamy „zwykłej” karty MasterCard, ale MasterCard Travel. Karta ta różni się od zwykłego plastiku głównie tym, że premiuje transakcje walutowe 5% zwrotem, ale ze względu na niekorzystne przewalutowanie wychodzimy bardziej za zero, niż zarabiamy.

Jeśli chodzi o opłaty – pierwszy rok używania karty jest darmowy – nie ma opłaty rocznej. Ta pojawia się dopiero w drugim roku i może wynieść 70 zł (jeśli wydamy mniej, niż 7500 zł w ostatnich 12 miesiącach), 35 zł (jeśli wydamy mniej, niż 15000 zł) lub 0 zł (jeśli wydamy ponad 15000 zł). Oczywiście nie ma obowiązku trzymania karty tak długo.

Co ciekawe tabela opłat i prowizji wspomina również o opłacie 8 zł za dany cykl miesięczny karty. Ta nie jest jednak pobierana po wykonaniu min. 4 transakcji bezgotówkowych w cyklu.

Nie przegap!

Komentarze

 • Hej próbuję złożyć wniosek ale nieskutecznie, przychodzi SMS, że na podstawie złożonych danych nie mogą mi przyznać karty. Raz robiłem to na kwotę 4000zł, później spróbowałem na kredyt w wysokości 1000zł i to samo. Dla mojej kobiety poszło, bez problemu tyle, że ona ma umowę o pracę, zarobki 1850, koszty utrzymania wpisałem 1600. Ja mam zlecenie za 1500zł miesięcznie i koszty utrzymania 1200 wpisane. Powodem są niskie zarobki, czy może da się jakoś zakombinować z kwotami utrzymania itp. ?

  Paweł Odpowiedz
 • Drodzy Livesmartowicze jak myslicie czy po wydaniu 750 zl mozna od razu zamykac karte?

  Dociekliwy Odpowiedz
 • Czy Umowę którą wysyłają na maila nalezy wydrukować i podpisać? Nie dostałem żadnej istrukcji do tego.

  RAREK_WYJADACZ Odpowiedz
  • Nie trzeba nic z tym robić

   abc
  • Dzięki

   RAREK_WYJADACZ
  • Jeszcze jedna sprawa. We wniosku podałem nr konta do weryfikacji danych. Nie dostałem informacji na jaki nr konta mam zrobić przelew. Po co to było?

   RAREK_WYJADACZ
  • Po wstepnej weryfikacji na samym koncu masz podane dane do przelewu (ostatni krok we wniosku).

   Anonnim
  • Dzięki. Nic nie odnotowalem, miałem tylko pole do wklejenia mojego nr konta. Dostałem już na maila wszystkie dokumenty i karta wisi w systemie. Myślicie że czekają jeszcze na ten przelew?

   RAREK_WYJADACZ
 • W pierwszym miesiącu naliczana jest opłata miesięczna czy nie ?

  Jox Odpowiedz
 • jak w nowym t-mobile sprawdzić mcc? bo kiedyś wiedziałem, ale zapomniałem

  asd Odpowiedz
  • >>>zapomniałem
   Ja na to zażywam Bilobil.
   Wyciąg…

   Bogdan
  • Niektore sklepy same w transakcjach podaja kody mcc ale wydaje mi sie, ze samemu nie ma jak tego sprawdzic. Najgorzej jak ktos wyda 750 zl a pozniej okaze sie ze jakis kod byl zly

   Dociekliwy
 • Czy platnosci ta karta kredytowa za zakupy na allegro bez problemu wliczaja sie?

  Dociekliwy Odpowiedz
 • Czy do otrzymania vouchera konieczne jest posiadanie karty kredytowej?

  Dociekliwy Odpowiedz
 • Czy za płatność zaliczki za rezerwację wczasów w TUI ma właściwy kod MCC, który zapewni zwrot 5%?

  Andrzej Odpowiedz
 • Uwaga,
  Promocja jest do 30.01, a nie do 31.01-wg regulaminu.

  AaBb Odpowiedz
 • Ktoś już coś dostał?

  Paweł Odpowiedz
 • Jakie są warunki zwrotu walutowego, bo płaciłem 173USDkartą przez neta, muszę coś zrobić prócz przystąpienia do promocji? i jak mają się te 173USD do cashbacku w pln/promocji/płatności za konta?

  asd Odpowiedz
 • Adminie , w załączonym regulaminie jest, że promocja obowiązuje do 30.01.2018 r. Dziś mamy już 31.01.2018 więc z tym : „zostało jeszcze 12 h” to chyba się pomyliłeś ?

  wiechu Odpowiedz
 • Witam. Złożyłam przez internet wniosek o kartę kredytową Mastercard Travel w ramach akcji promocyjnej. Karta przyszła już pocztą ale nie mogę jej aktywować. Na infolinii TMUB poinformowano mnie, że w maju 2016 roku wypowiedziałam poprzednią kartę razem z umowę ramową z Bankiem TMUB, dlatego teraz bez umowy ramowej aktywacja kk jest niemożliwa. Według konsultanta umowę ramową można podpisać tylko w placówce bankowej TMUB, do najbliższej mam ponad 100 km.
  Proszę o poradę jak rozwiązać tę sytuację bez wizyty w placówce.

  Joanna Odpowiedz
 • Czy zaliczona do tej kwoty 750 zł będzie transakcja z kodem 6011 (wypłata z bankomatu)?

  Dario Odpowiedz
 • Dostał ktoś z Was już ten bon ?

  Mati Odpowiedz
 • Dostał ktoś jakikolwiek SMS?

  Paweł Odpowiedz
 • pytanie z zupełnie innej beczki. czy ponosi się opłatę za przelew, jeśli wykonuje się płatność pay by link (np. dotpay) z rachunku karty kredytowej? czy nie ma to znaczenia jaki przelew, a i tak pobierze 6 %, min. 10 zł?

  joseba Odpowiedz
  • Jeśli to jest płatność kartą (CNP), to jest to transakcja bezgotówkowa bez dodatkowych prowizji czy odsetek; płatność kartą poznaje się po tym, że trzeba podać dane z karty (łącznie z kodem z tyłu).

   Don Quijote de la Mancha
  • tak, jestem tego świadom. w tym przypadku chcę ominąć wybór kartą, jako szybkiej płatności, tylko wybrać opcję Płacę z TMUB. w bankowości internetowej dokonuję przelewu pay by link nie z RORu, a z konta karty kredytowej. i tu moje pytanie, czy taka płatność traktowana jest jako płatny przelew przez Bank, czy nie ma to znaczenia jaki przelew, bo opłata zawsze będzie?

   joseba
  • to jeszcze inne pytanie. jeśli limit dla karty to X, to czy w miesiącu rozliczeniowym można przekroczyć łączną wartość płatności kartą powyżej wartości X? oczywiście zakładając, że w międzyczasie zostaje dokonana spłata KK i środki, aby przekroczyć limit X są na rachunku KK dostępne

   joseba
  • Oczywiście istnieje taka możliwość.

   mbo
  • ok, a jak to jest z tą płatnością pay by link z rachunku KK, o której pisałem powyżej?

   joseba
  • Na stronie TMUB znalazłem to:
   „Jaka jest różnica między transakcją gotówkową a bezgotówkową?

   Transakcja gotówkowa to pobranie pieniędzy z bankomatu. Wszystkie pozostałe transakcje przy użyciu karty, a więc płatność w sklepie, przez Internet oraz przelewy z rachunku karty kredytowej to transakcje bezgotówkowe.”

   Ciekawe, co…

   Dario
  • Ja: chodzi o tzw. e-transfery – inaczej opcje „płacę z…”. Czy przy płatności taką metodą okres bezodsetkowy obowiązuje dla tej płatności?
   Bank: Jak najbardziej, jeżeli jest to transakcja przy użyciu danych karty, to okres bezodsetkowy jest zachowany.
   Ja: Wydaje mi się, że taka płatność polega raczej na przelewie z konta,bo formularz jest automatycznie wypełniany i danych z karty się nie wprowadza
   Bank: Rozumiem, w takim razie jeżeli jest to przelew również będzie zachowany okres bezodsetkowy.
   Ja: Czyli wypłata gotówki z karty kredytowej w sklepie podczas zakupów też ma standardowy okres bezodsetkowy? Bo jest to transakcja przy użyciu danych karty…
   Bank: Jeżeli jest to forma przelewu to jak najbardziej.

   Dario
  • Wynik
   Prowizję płaci się od transakcji bezgotówkowej takiej jak przelew z rachunku karty kredytowej, czyli za e-transfer lub inaczej „Płacę z…”

   Dario
 • Ale z drugiej strony wiem, że za e-transfer lub inaczej „Płacę z…” pobierane są opłaty jak za płatność kartą, więc nie powinno być pobieranej prowizji od właściciela karty…
  W tym TMUB nic nie wiedzą – co za dziady.

  Dario Odpowiedz
  • no, to rozpętałem małą burzę. czyli wychodzi na to, że dopiero na własnej skórze się dowiemy, jak zalicza się transakcję poprzez „płacę z…”, skoro nikt z doradców TMUB nie jest w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi

   joseba
 • @Don Quijote de la Mancha
  „…płatność kartą poznaje się po tym, że trzeba podać dane z karty (łącznie z kodem z tyłu).”
  Podanie CCV/CVC (kodu z tyłu) nie jest bezwzględnie wymagane – przykładowo na Amazonie tego nie wymagają.

  Dario Odpowiedz
  • Zgaduję, że chodzi o amerykański Amazon? Bo brytyjski kod ode mnie chciał (karta Alior Kantor GBP)…

   Don Quijote de la Mancha
 • odpowiem na własne pytanie „jeśli limit dla karty to X, to czy w miesiącu rozliczeniowym można przekroczyć łączną wartość płatności kartą powyżej wartości X? oczywiście zakładając, że w międzyczasie zostaje dokonana spłata KK i środki, aby przekroczyć limit X są na rachunku KK dostępne”.
  wg działu technicznego banku, przyznany limit X dla karty kredytowej jest zarazem limitem w całym cyklu rozliczeniowym, niezależnie od wartości środków na KK (po wcześniejszej spłacie)

  joseba Odpowiedz
  • dziwnie to brzmi :) ja już obracałem miesięcznie więcej, niż wynosił limit mojej karty, oczywiście jeśli wcześniej spłaciłem zadłużenie. Ale nie w T-Mobile.

   Michał
  • no, tu chyba mają taką dziwną politykę, bo od wczoraj, gdy zniknęły blokady z rachunku i zostały zaksięgowane płatności, nie mam już w ogóle możliwości płatności KK. gdy płacę kartą w internecie wyskakuje brak autoryzacji ze strony banku, więc ewidentnie oni blokują transakcje
   miałem tylko jeszcze zapytać, czy istnieją jakieś opłaty za nadwyżkę na rachunku KK. może Wy wiecie?

   joseba
  • >>>ja już obracałem miesięcznie więcej, niż wynosił limit mojej karty, oczywiście jeśli wcześniej spłaciłem zadłużenie. Ale nie w T-Mobile.
   Empiria. W TMB tak się nie da robić.

   Bogdan
 • Czy ktos z Was otrzymal juz bon do empika? Maja czas do konca lutego, ale widze, ze nie spiesza sie. Czytalem regulamin i nie ma zadnej informacji czy w dniu wyplaty nagrody trzeba byc posiadaczem karty, wiec mysle ze pora ja zamykac

  McKwacz Odpowiedz
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy