Do 200 zł za założenie Moto Konta Toyota Banku w najnowszej Money Manii

Zakończona

Ruszyła 17 edycja Money Manii. Tym razem, w zamian za założenie Moto Konta w Toyota Banku, zyskać możemy łącznie 200 zł premii.

200 zł za Moto Konto Toyota Banku

Gwarantowane 150 zł premii

Aby skorzystać z promocji należy być osobą, która nie jest obecnym klientem Toyota Banku oraz w okresie od 1.03.2018 do 4.03.2019 nie zamknęła Moto Konta (dawniej Konto Jedyne). Osoby, które zamknęły konto przed tą datą mogą oczywiście skorzystać z promocji :)

Jeśli spełniamy powyższe warunki to wystarczy, że w terminie od 4 do 31.03.2019 zarejestrujemy (lub zalogujemy) się na stronie moneymania.pl i złożymy wniosek o Moto Konto za pomocą wygenerowanego dla nas linku. Istotne, aby w trakcie wnioskowania wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów marketingowych dotyczących produktów i usług banku (za pomocą telefonu oraz środków komunikacji elektronicznej). Oprócz tego wymagane będzie wyrażenie zgody na przekazywanie organizatorowi danych objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji – chodzi o to, aby Toyota Bank mógł poinformować Money o spełnieniu przez nas warunków.

Co dalej? Po podpisaniu umowy o konto (za pomocą kuriera) konieczne będzie pobranie aplikacji mobilnej „Tankuj Korzyści” i zaakceptowanie wymaganych przez aplikację zgód. Tam też musimy dołączyć do promocji banku „Tankuj Korzyści”, o której pisałem kilka miesięcy temu. Dzięki tej ofercie będziemy mogli zyskać nawet 10% zwrotu za transakcje na stacjach paliw! Zgodnie z regulaminem Moneymanii powinniśmy również zarejestrować posiadany (używany) samochód poprzez zeskanowanie kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego.

Ostatnia wymagana przez promocję czynność to założenie co najmniej jednej Lokaty Sprint 180 dni (z oprocentowaniem 2,4%) na kwotę min. 5000 zł oraz utrzymanie jej przez minimum 90 dni. Oczywiście rekomenduję niezrywanie jej aż do końca, bo wtedy tracimy naliczone już odsetki.

Wszystkie powyższe czynności powinniśmy wykonać do 23.04.2019. Jeśli tak się stanie, to do 24.08 zostaniemy poinformowani mailowo o przyznaniu premii w wysokości 150 zł. Będziemy mieć wtedy czas do 10.09 na uzupełnienie swoich danych do jej odbioru w serwisie Moneymaniia. Wypłata premii nastąpi do 30.09.

50 zł premii za aktywność

Co ciekawe w promocji przewidziana jest jeszcze jedna premia – za aktywność. Jej wysokość to 50 zł i aby ją zdobyć konieczne jest spełnienie wszystkich powyższych warunków oraz dodatkowo aktywne korzystanie z promocji Tankuj Korzyści.

Co to oznacza? Zgodnie z regulaminem powinniśmy zgarnąć jakikolwiek zwrot za transakcje na stacjach paliw za co najmniej jeden z miesięcy od maja do lipca 2019. Tu jeszcze raz przypominam, że o promocji pisałem dokładnie w tym prześwietleniu. Zachęcam do zapoznania się z opisem.

Ile kosztuje Moto Konto?

Aby nie płacić ani grosza za prowadzenie Moto Konta konieczne jest spełnienie jednego z trzech warunków:

 • utrzymanie średniomiesięcznego salda na koncie w wysokości min. 1000 zł lub
 • utrzymanie średniomiesięcznego salda na lokatach w wysokości min. 2500 zł lub
 • spłacanie rat funansowania Toyota Bank / Toyota Leasing

Warto jednak dodać, że w praktyce bank pobiera opłatę 2,49 zł na początku miesiąca, a po kilku dniach ją zwraca.

Posiadanie karty debetowej jest bezpłatne, a pierwsze trzy wypłaty z bankomatów są darmowe (kolejne 4,5 zł).

Nie przegap!

Komentarze

 • Lokata, słabe %, czy aby na pewno warto?

  sunwoj1 Odpowiedz
  • Oczywiście, że warto, to tylko 0,4 pkt. proc. mniej, niż na najlepszej niepromocyjnej lokacie półrocznej, czyli Idea NR 1; oznacza to zysk mniejszy o tylko 8 zł, czyli znacznie mniej, niż 150–200 zł premii.

   Przy okazji warto zauważyć, że Toyota to jeden z niewielu banków oferujących znośne oprocentowanie w uczciwy sposób, tzn. bez wymogu kombinowania z nowymi środkami czy innymi promocjami. Wprawdzie 2,4% to przy ofertach Idea (a niedawno także Getin) wydaje się niewiele, ale jeśli tych banków zabraknie (bo np. po połączeniu ktoś je przejmie i zmieni strategię), to oprocentowanie w Toyota może się okazać najlepsze…

   Don Quijote de la Mancha
 • Jak podpiąć umowę? Przelew czy kurier?

  Dawis Odpowiedz
 • Chyba większego zagmatwania się nie dało zrobić …

  aviator Odpowiedz
  • Nie, no bywały dużo bardziej skomplikowane promocje, ale w tej to jest ciekawe:

   Zgodnie z regulaminem Moneymanii powinniśmy również zarejestrować posiadany (używany) samochód poprzez zeskanowanie kodu Aztec z dowodu rejestracyjnego.

   — czyli promocja tylko dla zmotoryzowanych? Cóż, w końcu to „Moto” Konto…

   Don Quijote de la Mancha
  • Nasuwa się od razu pytanie co w przypadku jeżeli dwie osoby chciałaby zarejestrować ten sam samochód czy taka opcja jest w ogóle możliwa czy system od razu zablokuje te manewr?

   McKwacz
  • do tej pory jeden dowód można było zeskanować na dwóch kontach
   mam i działa, zwroty wpadają

   kruczi
  • Właściciele samochodu i właściciele obu kont byli ci sami. Ojciec ma toyote i chciałem podpiąć jego auto pod moje konto lepsze zwroty będą.

   MSG
  • pytasz o coś, czy twierdzisz ?

   kruczi
 • A ja zeskanuję dowód ciągnika. Jeden mały zabytek mam zarejestrowany. Przejdzie?

  Bufon Odpowiedz
 • no to czekamy na coś sensownego dla starych

  kruczi Odpowiedz
 • Admin, co do opłaty za konto to bank pobiera ją z góry pierwszego i zwraca na konto dopiero ok dziesiątego następnego miesiąca.

  Herman Odpowiedz
  • Zgadza się, napisałem o tym w artykule:

   Warto jednak dodać, że w praktyce bank pobiera opłatę 2,49 zł na początku miesiąca, a po kilku dniach ją zwraca.

   Michał
  • @Admin
   Mały błąd, który może spowodować niepotrzebne reklamacje.
   Zwraca opłatę nie po kilku dniach, tylko po kilkudziesięciu (miesiąc + ok. 10 dni).

   PyramidHead
  • @PyramidHead własnie to mialem na mysli :)

   Herman
  • To ewenement. Na początku miesiąca, do 10 dni roboczych, klient ma pobrane DWIE opłaty za konto.

   PyramidHead
 • W jaki sposób jest weryfikowany właściciel pojazdu, mamuśka posiada Toyotę, ale nie będzie zakładać konta.

  Ciekawski Odpowiedz
 • Czy do promo liczy się auto inne niż Toyota i Lexus?

  Bezumienny123 Odpowiedz
 • Czy tu nadal jest jakiś token zamiast smskodów?

  Emej Odpowiedz
 • Ale skomplikowana promocja….gdyby jeszcze konto bezwarunkowo bezpłatne to może…. poczekam na coś przystępniejszego .
  P.S. Tak, Millennium i Credit Agricole mnie rozleniwiły od początku roku:)

  JAROSŁAW Odpowiedz
 • Z artykułu opisującego promocję tankuj korzyści można wyczytać : „Do zgarnięcia będziemy mieli od 5% do 10% zwrotu od transakcji na stacjach paliw w terminie od 21.08.2018 do 30.06.2019. ” natomiast z tej promocji „Zgodnie z regulaminem powinniśmy zgarnąć jakikolwiek zwrot za transakcje na stacjach paliw za co najmniej jeden z miesięcy od maja do lipca 2019” czy to już oznacza że przedłużają promocję tankuj korzyści??

  zenek64 Odpowiedz
 • Dobrze widzę, że w tym przypadku konto na czas promocji będzie bezpłatne (utrzymanie średniomiesięcznego salda na lokatach w wysokości min. 2500 zł, a musimy umieścić ponad 5000)

  pytalski Odpowiedz
 • Tak się składa, że jestem w trakcie okresu wypowiedzenia rachunku w Toyota Bank. Czytam regulamin i zastanawiam się czy nie ma w nim luki pozwalającej osobom będący w podobnej sytuacji na założenie konta w promocji. Zgodnie z regulaminem: §2 punkt 2. Uczestnikami Akcji nie mogą być:
  d. obecni klienci Banku,
  e. osoby, które w okresie od 01.03.2018 do 04.03.2019 roku zamknęły Moto Konto (dawniej Konto Jedyne) w Toyota Bank.
  Obydwa punkty wydają się być spełnione. Na dzień przystąpienia do promocji nie będę klientem a Konto zostanie zamknięte po 4 marca. Co myślicie na ten temat? Może ktoś miał podobną sytuacje w innej promocji?

  michalo Odpowiedz
  • jesteś w okresie wypowiedzenia , tzn jesteś klientem banku

   Herman
  • teraz dopiero skumałem o co Ci chodzi:) w sumie to masz rację
   podobnie było w ostatniej promocji credit agricol, błąd w regulaminie który dawał furtkę ale i tak niedało sie założyć drugiego konta.
   tutaj drugiego nie trzeba zakładać tylko kolejne ale sądze, że potraktują to tak, że obecny klient banku to taki który miał konto w okresie promocji. Nawet jak masz racje to nic pewnie nie zrobisz, bo co do sądu pójdziesz? ja credit agricol odpuściłem, szkoda było by mi czasu ;)

   Herman
  • Mam nadzieję, że pójdzie gładko i obędzie się bez sądu ;) Chciałem poznać opinię innych wyjadaczy, bo wygląda mi to na lukę. A w razie reklamacji może Money Mania przyzna się do błędu i wypłaci bez szarpaniny :)

   michalo
  • Niestetu luki dla Ciebie nie ma. Do momentu faktycznego zamknięcie wg prawa polskiego jesteś klientem banku.

   Andy59
  • Luka jest i choć jestem w tej samej sytuacji to nie będę chyba ryzykował. Konto będzie zamknięte 16 marca więc później nie będę ani klientem banku, ani nie będę miał konta zamkniętego w tych widełkach czasowych

   Aleksy
 • Wniosek o konto poszedł, czekam na kontakt ze strony banku. Zobaczymy jak przebiegnie procedura.

  Ciekawski Odpowiedz
  • Dobrze, że nie wszyscy dzielą się takimi szczegółami.

   Hasz
  • Dzień drugi: nadal czekam, dzień trzeci: przestałem czekać :D

   abc
  • Ja bym się nie śmiał z kolegi w 2017 składałem wniosek o konto to oddzwonili po 17 dniach !!!! Podziękowałem wtedy bo jeśli na telefon z powiedzeniem danych się tyle czeka to nie ma sensu wchodzić w taki bank … A jakie są Wasze doświadczenia?? Czy w Toyota banku zawsze to tyle trwa?

   zenek64
  • Do mnie karta kredytowa szła ponad miesiąc, samo wyrobienie poszło szybko, ale potem coś z wysyłką zawalili; z drugiej strony nie narzekam, bo tę kartę wyrobiłem ze względów kolekcjonerskich i dla marnych 50 zł w jakiejś promocji punktowej, a w odpowiedzi na reklamację przesłali wypasiony elegancki powerbank (Dulcinei się przydał).

   Don Quijote de la Mancha
 • Mam problem z zarejestrowaniem się na stronie promocji. Założyłem konto, aktywowałem je, ale gdy próbuję się zalogować wyświetla się komunikat „Prosimy o podanie prawidłowego adresu e-mail”. Jednocześnie, próbując jeszcze raz założyć konto pojawia się informacja, że adres e-mail jest już w bazie. To samo dzieje się z drugim mailem – jakieś pomysły?

  Michał Odpowiedz
 • Osoby, które posiadają auto dowolnej marki innej niż Toyota lub Lexus zgarną 5% zwrotu pod warunkiem średniomiesięcznego salda na Moto Koncie w wysokości min. 1000 zł oraz średniomiesięcznego salda oszczędności na poziomie min. 10 000 zł. Konieczne też będzie wykonanie dowolnych transakcji kartą (innych niż transakcje na stacjach paliw!) na kwotę min. 500 zł.
  Czyli aby dostać dodatkowe 50zł za aktywność klienci innych marek aut niż Toyota muszą ulokować sporo większe środki

  piotrrz Odpowiedz
 • Są też wózki jezdniowe (widłowe, do przewozu palet) od tojoty ale one nie mają dowodu rejestracyjnego ani kodu obrazkowego. Jak je dodać?

  imie Odpowiedz
 • Próbuje wysłać wniosek przez moneymania ale wyskakuje mi ciągle „brak wysłanych wniosków”. Prosze o pomoc gdzie znależć ten wniosek

  agnese2a Odpowiedz
 • Adminie co mam zrobić, nie mogę wysłać wniosku ?

  Agnese2A Odpowiedz
 • Podpowie ktoś, jaka firma kurierska jest odpowiedzialna za dostarczenie i podpisanie umowy?

  Misza Odpowiedz
  • Dzisiaj podpisywałem umowę przy kurierze z firmy TNT

   salted
  • Dzięki, mam ogromną awersję do InPost i ich „usług”.

   Misza
  • Akurat ostatnio obsługiwał mnie InPost i było super – telefon dzień przed dostarczeniem, potem jeszcze na 20min przed. Za to kurier TNT 2x pod rząd źle spisał moje dane z dowodu i musiałem trzy razy łącznie się z nim umawiać na poprawkę.

   Emej
 • Dzwonili i nie odebrałem. Czy ktoś wie czy dzwonią ponownie czy trzeba zaczynać całą zabawę z wnioskiem od początku?

  Rask Odpowiedz
  • żona miała 2 dni temu pierwszy telefon, którego nie odebrała, dzisiaj ponowili kontakt ale też nie zdążyła odebrać
   oddzwoniła na ten sam numer i poprosiła o kontakt ponowny, po 2 h oddzwonili i udało się potwierdzić dane i umówić kuriera…

   erde
 • Wszystko niby cacy umowa podpisana, sms o aktywacji jest, telekod doszedł. I tyle. Próba aktywacji dostępu telefonicznego nie udana – podano błędne dane. Infolinia masakra odsyłają do ponownej próby logowania, przesłania telekody, wolnego lub szybkiego wpisywania cyfr, zmiany telefonu i wszystkie inne chwyty .

  Ciekawski Odpowiedz
 • Przez te p.e smartfony trudno się z kimkolwiek dogadać. Jeśli mają dual i włożone 2 karty, które nawzajem się zakłócają to poza miastem dramat. Tez dzwonili 2x ale słychać było tylko bełkot. Dla ułatwienia bankowi zadania przełożyłem kartę do starego telefonu i ostatnia , trzecia próba połączenia zakończyła się sukcesem. Po wizycie kuriera trzeba kartę znowu włożyć do smartfona i pobrać tą zasraną aplikację.
  Ta nowoczesność nas kiedyś pozabija.

  Bufon Odpowiedz
 • Zsyntetyzowałem wymogi całości promocji względem użytkownika nietoyoty :
  -pilnować salda większego od 1000
  -2 lokaty sprint 180D po 5k na 2,4%, założyć najlepiej od razu
  -logowanie do durnotki raz w m-cu, skanowanie dowodu rej. i inne ciuciumuniu
  -5 stów w miesiacu zakupów z daleka od stacji benzynowych
  -1000zł za benzynę w maju i następnych miesiącach do zakończenia lokat
  -uroczyste zakończenie współpracy po wpływach premii i upływie czasu lokat
  Jak za 2 stówy to jednak sporo zajęć…Jeśli coś pominąłem proszę o uzupełnienie czy optymalizację postępowania.

  Bufon Odpowiedz
 • Za dużo zachodu i ryzyk popełnienia błędu. Nie wchodzę…

  Marcinek Odpowiedz
 • Czy warunki dotyczące wypłaty premii można robić nie po kolei? Tzn. dołączyć do Promocji Banku „Tankuj Korzyści – zwrot za paliwo”, w tym samym dniu założyć lokatę promocyjną, a dopiero potem zarejestrować samochód?

  pytalski Odpowiedz
 • Czy w miesiącu otwarcia konta (marcu) można już zbierać transakcje na pierwszy zwrot (wypłacony w kwietniu) ? mam toyotę więc wersja prostsza…. Jak liczy się średnie saldo konta czy suma średnich sald będzie podzielona przez ilość dni w których posiadałem aktywne konto czy przez 31 (bo tyle dni ma marzec)??

  zenek64 Odpowiedz
  • suma dziennych sald miało być

   zenek64
  • Sam sobie odpowiem po kontakcie z infolinią przy aktywacji tokena zapytałem o to (nawiasem mówiąc sprawdzajcie czy macie zaznaczone wszystkie zgody marketingowe do udziału w promocji bo mi się „same odznaczyły”) – tak zwrot można łapać w pierwszym niepełnym miesiącu a saldo lokat liczy się od początku mieś (czyli suma dziennych sald jest dzielona przez 31)

   zenek64
  • zważywszy że ten bank nie obsługuje ani Express elixir ani BLUECASH z BZ WBK to bez sensu w tej chwili ta całą rozkmina :-(

   zenek64
  • z noble bluecash działa
   skorzystaj z curve i wszystko stanie się proste

   kruczi
 • Jako nietoyotowy po namyśle zdecydowałem się na wersję 150 zł. Wgrałem aplikację, zeskanowałem Aztec, założyłem lokatkę sprint na 5k. Karta do szuflady. Koniec obowiązków w promocji.
  Promocja w całości opłaca się tylko posiadaczom Toyoty(lub osobom mającym dostęp do dowodu rejestracyjnego czyjejś Toyoty). Ale żeby kupować zaledwie hybrydową Toyotę to zamiast 200 oczekuję co najmniej 20000 premii.
  Choćby mi Zientarski trajlował od rana do nocy w telewizorze na innych warunkach nie kupię .Poza tym mam akurat nowe auta a za 2 lata powinny zacząć zjeżdżać do salonów całkowicie polskie elektryczne samochody. I jeśli tylko okoliczności i warunki na to pozwolą postaram się być patriotą.

  Bufon Odpowiedz
  • to mnie kolega rozbawił :D z tymi polskimi autami to jest tak samo prawdopodobne jak hiperloop z Warszawy do Wrocławia czy lotnisko w Baranowie konkurujące z Berlinem o status HUBa lotniczego na naszą część Europy. Wstajemy z kolan szkoda że sufit tak nisko :P
   A przy zakupie Toyoty to akurat można zyskać więcej niż 200 zł – jeśli za gotówkę to dodatkowo 500 a jeśli w finansowaniu TB to 1100 (+200 z Moneymanii)

   zenek64
  • co nie zmienia faktu że również nie zamierzam kupować nowego auta i poczekam choćby na dofinansowanie od rządu w ramach kampanii czyste powietrze do zakupu auta elektrycznego (obojętne jakiej produkcji aby był niezawodny) – w innych krajach takie dofinansowania już działają a mimo to popularność elektryków poza Norwegią w Europie jest znikoma

   zenek64
  • W pełni się zgadzam z twoimi wypowiedziami. Mnie też wydaje się trudną realizacja elektromobilności w sensie gotowego polskiego auta. To nie znaczy, że jest niemożliwa.
   Lokalizacje i ilość stacji szybkiego ładowania będące w fazie realizacji zdają się jednak dowodzić pewnej determinacji. A że warunkiem powodzenia całości planów są pieniądze czyli cena, dofinansowanie i zachęty to właśnie te okoliczności i warunki o których pisałem ;)

   Bufon
 • gdzie można sprawdzić czy są zaznaczone zgody marketingowe?

  Jarecki14 Odpowiedz
  • Pewnie gdzieś w aplikacji. Ale nie sposób się dzisiaj zalogować.
   Durnotka nie działa. Też tak macie?

   Bufon
 • Przed chwilą zalogowałem się do apki Tankuj Korzyści.

  Krak Odpowiedz
  • Też się w końcu zalogowałem. Zgód tam nie widać . Jedyne co można zrobić to po zalogowaniu zadzwonić z zakładki profil i spytać. Chyba.

   Bufon
 • Pytanko: dostałem umowę, dostałem SMS z informacją że rachunek został otwarty. Przy próbie logowania okazuje się jednak, że nie mam tokena. Przyjdzie w oddzielnej przesyłce? Karty debetowej też nie dostałem w pierwszej przesyłce z umową.

  Michał Odpowiedz
 • Nie dobrze. Nie było.

  Michał Odpowiedz
  • Nie wiem, czy to nadal tak wygląda, ja 2 lata temu dostałem teczkę z dokumentami z 2 miejscami na tokeny (jednym zajętym).

   Don Quijote de la Mancha
  • Parę dni temu od kuriera dostałem teczkę z umową, toip i innymi dokumentami i właśnie z tokenem (w przypadku gdy konto ma się wspólne przychodzą 2 tokeny)

   McKwacz
  • Ja również dostałem umowę od kuriera z tokenem.

   RadekW
  • @Michał
   Masz jeszcze teczkę? Token nie jest luzem, jest we wgłębieniu teczki. Można nie zauważyć.

   PyramidHead
 • Pytanko – nie byłem w stanie zeskanować kodu Aztec i wpisałem dane ręcznie. Czy spełniam w takim razie warunki promocji czy jednak nie :-/?

  pytalski Odpowiedz
 • W appce rejestracja przechodzi przez PESEL. Czy jest to automatycznie powiązane z kontem i łapie się pod promocję?

  B. Odpowiedz
 • Zakładając, ze spełniłbym te dość wysokie warunki w promocji „Tankuj korzyści” (albo gdybym miał Toyotę) – to wg regulaminu można też uzyskać cashback od płatności za gaz (przez ebok PGNiG) – kod MCC 5983. Czy dobrze myślę?

  Greg Odpowiedz
 • dostał ktoś już kartę?? Ile czasu od podpisania umowy trwa dostawa karty? Zastanawiam się czy w marcu uda mi się jeszcze zatankować korzyści ….

  zenek64 Odpowiedz
 • czy w tankuj korzyści premia naliczana jest za zakup paliwa na stacji Auchan?

  ilona Odpowiedz
 • Za Auchan jest naliczana. Za stacje poza Polską również były zwroty.

  Krak Odpowiedz
 • Jakie zgody zaznaczliście przy wniosku? Bo zaznaczając tylko te, które podał admin (czyli te, które są też w regulaminie”, pokazało mi takie coś: „Centrum Formularzy
  Aby otrzymać Premię i Premię za aktywność zaznacz podświetlone zgody.”

  a owe poniższe zgody, to oprócz zaznaczonych, także:
  „Zgoda, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w sprawie oferty produktów czy usług z Grupy Toyota.”
  „Zgoda, abyśmy mogli się z Tobą kontaktować w sprawie oferty produktów czy usług z Grupy Toyota telefonicznie oraz za pomocą e-maila i sms.”

  też tak mieliście?

  Robert Odpowiedz
  • Te zgody są wymagane przez promocję z moneybackiem za paliwo. Jeśli chcesz zgarnąć 150 zł (bez dodatkowych 50 zł) to nie musisz ich zaznaczać. Jeśli chcesz dodatkowe 50 zł + moneyback – musisz.

   Michał
 • Czy ktoś może mi napisać co trzeba Zrobić aby otrzymać tylko te 150 zł premii i uniknąć opłaty za.konto ? Będę wdzięczna

  Joanna Odpowiedz
  • Założyć lokatę na min. 5000 zł na 180 dni (2,4%) – tyle. Konto będzie bezpłatne pod warunkiem utrzymania lokaty o wartości min. 2500 zł.

   Ciekawski
  • I zarejestrować się w aplikacji Tankuj Korzyści :)

   Ciekawski
  • aha dzięki ;) czyli rozumiem ze ta lokata na 5000 spełniać będzie już ten warunek lokaty min 2500 ;) Gubię jakoś w tych warunkach :D

   joanna
  • Jak najbardziej jedna lokata jest wystarczająca.

   Ciekawski
  • Ok, dzięki za info :)

   joanna
  • Czy ktoś może potwierdzić czy aby otrzymać dodatkowe 50 zł premii wystarczy (mając zarejestrowaną toyotę) zatankować za np 15 zł? Pytam bo nie zamierzam tankować ale dla 50 zł raz mogę na stację pójść. Dzięki z góry za info.

   gregoopl
  • „Zgodnie z regulaminem powinniśmy zgarnąć jakikolwiek zwrot za transakcje na stacjach paliw za co najmniej jeden z miesięcy od maja do lipca 2019”

   jakikolwiek zakup na stacji benzynowej

   kruczi
 • jak pierwsza opłata za konto 2,49? Założyłem w marcu, 1.04 naliczyli na minus na koncie – zwrócą czy trzeba uzupełnić saldo? Następne wiem średniomiesięczne saldo ale to dopiero można zrobić w kwietniu.

  karampuk Odpowiedz
  • jeśli pierwszy miesiąc był w Twoim wykonaniu niepełny to złóż reklamację

   opłata jest pobierana na początku kolejnego miesiąca i jeśli warunki bezpłatności były spełnione zwracana koło 10 kolejnego miesiąca

   np. za marzec jest pobierana na początku kwietnia a ewentualny zwrot w maju

   kruczi
  • @TomekW , kruczi wprowadza Cie w błąd. za kwiecień pobierają opłatę 1 kwietnia (z góry) i jeśli w kwietniu spełnisz warunki bezpłatności to ok 10 maja zwrócą opłatę za kwiecień, ale wcześniej bo 1 maja pobiorą już za maj. a np zamykając konto np 15 listopada-jak w listopadzie spełnisz warunki zwrotu opłaty to ok 10 grudnia dostaniesz zwrot za listopad , a na konto które podasz w wypowiedzeniu dostaniesz proporcjonalny zwrot opłaty pobranej 1 grudnia (niezależnie czy przez wszystkie dni grudnia bedziesz spełniał warunki zwrotu czy nie)

   Herman
 • Jakie widzicie warunki zwrotu w tej promocji w aplikacji „Tankuj korzyści” ? Ja dla 10% mam podane, że muszę wydać kartą 1000 zł, mieć 3000 zł na koncie i 50000 zł w lokatach. WTF? Zarejestrowałem się z kodem Aztec z Toyoty.

  Kajko Odpowiedz
  • i w czym problem ?
   jeśli masz dowód toyoty to wymagane jest średnie saldo na rachunku lub średnie saldo oszczędności ( przynajmniej dla zwrotu 5% tak to działa )

   kruczi
  • Ale zgodnie z treścią artykułu w tej promocji powinienem łapać się na 10%. Nigdzie tego nie widzę w aplikacji.

   Kajko
  • możesz się załapać na 5 lub 10 %
   wszystko zależy od tego, czy i które warunki spełnisz

   kruczi
  • Też tak miałem. Poczekaj trochę system przemieli i będzie ok. U mnie też widnieją niby dwa warunki, że należy spełnić (ale jeden wystarcza).

   Ciekawski
  • Przemieliło i pokazuje mi, że przysługuje mi zwrot 5%, średnie saldo konta… 1,25 zł (wymagane 1000 zł, leży na nim 2,49 na opłatę za konto), średnie saldo lokat… 2500 zł (założona zgodnie z promocją lokata na 5000 zł). WTF? Mam wrażenie, że aplikacja w ogóle nie uwzględnia warunków tej promocji, czyli, że wystarczy lokata na 5000 zł, kod Azteca z Toyota i masz 10% bez żadnych dodatkowych warunków (poza logowaniem się do aplikacji raz w miesiącu).

   Kajko
 • Mieliście okienko do zaznaczenia zgód przy aktywacji tej aplikacji? Siostra musiała dzwonić i na infolinii to uzupełniać. Pojawił się komunikat „Brak zgód marketingowych, skontaktuj się z…”

  Robert Odpowiedz
  • W aplilacji nie ma pytania o zgody marketingowe. Zaznacza się je przy wniosku o konto.

   Kajko
 • Zaznaczyłem wszystkie, nawet te nieobowiązkowe, o których wspomniałem kilka postów wyżej. Coś nie siadło widocznie, dzięki za info ;)

  Robert Odpowiedz
 • w środe byl kurier z umową. Do dzisiaj nie mam info od banku że umowa zostala podpisana, nie dostalam tez telekodu smsem. Nie moge się zarejestrowac w aplikacji bo pisze ze nie mam zaznaczonych zgod. A zaznaczalam we wniosku… czy mam dzwonic na infolinie i zaznacza tez gody?

  joanna Odpowiedz
 • Też macie teraz problem z zalogowaniem do apki czy tylko u mnie?

  TomekW Odpowiedz
 • Też tak macie że dla kont zakładanych w marcu, teraz czyli kwietniu pobrało 2,49zł za prowadzenie konta za marzec – rozumiem że będą to zwracać na początku maja jako że marzec był miesiącem założenia konta – tak to działa?

  TomekW Odpowiedz
  • jeśli spełniłeś warunki za okres marca, w którym konto było aktywne to oddadzą
   jeśli nie to pisz reklamację

   kruczi
  • W marcu zakładałem konto, żadnych warunków nie spełniałem w marcu, dopiero w kwietniu aktywowałem bankowość.

   TomekW
  • @TomekW odpisałem Ci wyżej o opłatach ;)

   Herman
 • Nie ma ktoś udostępnić AZTEC Toyoty na pw ?

  bolek Odpowiedz
 • Podzielę się z Wami, przygodami z tego miesiąca w Toyota Bank:
  1. nie mogę zalogować się do aplikacji (brak zgód) mimo iż zaznaczyłem wszystkie zgody przy wniosku + dodatkowo konsultant ponownie je zaktualizował, obiecując, że zgody wczytają się kolejnego dnia roboczego (póki co minęły 4)
  2. przelałem 5000 zł na koncie i przelew dotarł (saldo wynosi 5000) natomiast dostępne środki =0 zł. nie mogę ani założyć lokaty, ani zrobić przelewu, bo mam wg systemu puste konto…

  infolinia umywa ręce, bo to sprawy dla techników, więc napisałem wiadomości w piątek i czekam. czekam i nie wiem czy się śmiać, czy płakać… ??‍♀

  Robert Odpowiedz
 • 2 konta założone ponad 2 tygodnie temu, pin przyszedł po kilku dniach a karty wciąż nie ma. To normalne? Ktoś jeszcze nie dostał?

  asi Odpowiedz
  • @ asi: Ja na twoim miejscu jeszcze z tydzień bym poczekał. Też zakładałem dwa konta. Najpierw przyszły dwa PINy, po tygodniu jedna karta, po kolejnym tygodniu druga karta.

   Lord Klops
 • Skomentuj

  Chcesz mieć pewność, że nikt inny nie podpisze się twoim nickiem? Zarejestruj się (lub zaloguj) na LiveSmarter!

  Ostatnie wpisy